Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Na Slovenskú hrozí nielen vládna kríza, ale aj neschválenie štátneho rozpočtu, a možno, aj ekonomický kolaps  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
           Nejedná sa o môj výmysel, ale s touto šokujúcou informáciou prišli investigatívni redaktori Rádia Jerevan. Čo je hlavnou príčinou tejto šokujúcej informácie, z ktorej som aj ja prekvapený? Začalo to celkom nevinne. V NR SR prešiel návrh, že detské prídavky na každé dieťa sa mesačne navýšia o 61 centov. Toto tak rozzúrilo Ministerstvo financií SR, Národnú banku Slovenska, ako aj Radu pre rozpočtovú zodpovednosť, ktorých nečakane podporila aj poslanecká Kotlebova čeliadka, ale aj oligarchov, finančné skupiny, konkurzné, pozemkové a sudcovské mafie, pričom spoločne vyrátali, že táto nadštandardne vysoká suma bude mať nielen negatívny vplyv na štátny rozpočet, čo sa bude musieť riešiť ďalšou pôžičkou zo zahraničia.

Zaujímavý dokument spojený s analýzou predložilo Politbyro ÚV Kotleba-ĽS NS, kde ich najlepší absolventi udavačského kurzu s IQ pod 60, pričom vycvičení policajní psy majú IQ okolo 70, vymenovaní samotným Kotlebom, ktorí boli tak zamaskovaní, že pripomínali a boli na nerozoznanie od asociálnych cigánskych parazitov z osád, priniesli šokujúce svedectvo, že asociálni cigánski paraziti chcú zvýšiť niekoľkonásobne rodenie detí v osadách, práve kvôli tomuto nadštandardne vysokému prídavku na deti.

Svedectvo dali aj do písomnej podoby, kde mimo iného bolo aj toto – Aj keď väčšina asociálnych cigánskych parazitov v osadách nechodila ani do školy, dokonca sa nevedia ani podpísať, boli sme šokovaní ich metódami ako využiť a zneužiť vo svoj prospech tieto štedré detské prídavky, pričom to nenapadlo ani nám, hoci niektorí z nás vychodili až 8 tried prvého stupňa, aj keď sme niektoré ročníky museli niekoľkokrát opakovať, pričom týchto osem tried sa nám podarilo dokončiť vo veku 18-19 rokov. Boli sme svedkami napr. aj takého cynizmu, že sa vysmievali z vychudnutého ministra práce sociálnych vecí a rodiny Richtera, ktorý niekoľkokrát skolaboval od hladu na zasadnutí vlády. Dokonca sa dostal do stavu, že si nebol schopný natiahnuť ani prezervatív, takže sa mu museli objednať dve masérky z Thajska.

          Smiali sa aj na tom, ako členovia vlád a parlamentu, oligarchovia, finančné skupiny, musia nakupovať veci osobnej potreby – jedlo, obleky, topánky, košele v čínskych a vietnamských tržniciach, spomínali na zlaté časy keď vytunelovali banky, podvodom sprivatizovali ziskové podniky, ktoré priviedli do krachu, ako si z politikov urobili biele kone, ktoré podpisovali fiktívne faktúry. Nakoniec skonštatovali, že tieto nadštandardné detské prídavky považujú za ďalšie víťazstvo rómskej komunity, pričom už začali spriadať plány, že deti politikov nielen na celoštátnej úrovni, ale ani na krajskej a okresnej nebudú mať nárok na detské prídavky.

Keď si toto svedectvo prečítali členovia ponovembrových vlád, parlamentov, finančných skupín, oligarchov, požiadali o pomoc konkurznú mafiu Zoroslava Kollára, ktorý to ale odmietol s tým, že nechce riskovať životy jej členova poradil im, aby požiadali o zásah vedenie NATO, alebo o individuálne pôžičky Svetovú banku a Medzinárodný menový fond.

Vladimír Pavlík


   

   PRINT RSS


             
Hlavná stránka