Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii. Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Je neanonymný bloger Benčík s vlastnou fotografiou „udavač“, ako to tvrdia anonymní kotlebovskí udavači, najviac udávajúci na facebooku?  

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
             Kotlebovskí facebookoví udavači s IQ 50, pričom policajní psy majúci IQ 70, nám názorne ukazujú a dokazujú, že na Slovensku sa vytvoril nový ponovembrový ľudský odpad zakomplexovaných tvorov, u ktorých piliny a otruby prevyšujú obsah mozgovej hmoty. Pokračovatelia toho najprimitívnejšieho ľudského odpadu z vojnového obdobia na Slovensku, víťazného Februára 1948, 50-tych rokov minulého storočia, normalizácie po roku 1968. Všetko v mene Boha, národa, Slovenska, neskôr v mene KSČ a ŠtB.

Hneď na úvod, kvôli objektivite, chcem položiť otázku, akú má spoločnú vlastnosť bloger Ján Benčík s anonymnými kotlebovskými udavačmi a samotným Marianom Kotlebom? Všetci spoločne statočne mlčia o masových vrahoch z vysokej politiky, teda, ponovembrových vlád a parlamentov, ako aj ich komplicov, ktorí od roku 1993 vedome a cieľavedome vykrádajú zdravotníctvo, kvôli čomu každoročne predčasne zomrie niekoľko tisíc nevinných slovenských občanov.

Nikto tak nepomáha Kotlebovej strane pri jej očisťovaní ako bloger Benčík

Pozorne som si preštudoval všetky jeho blogy venované Kotlebovi, ĽS NS, jej členom, ako aj extrémizmu, rasizmu a ďalších negatív, kde ich usvedčuje ako nositeľov, ako aj šíriacich a propagujúcich tieto negatíva a protispoločenské javy. A nenašiel som tam nič, čo by nebolo doložené konkrétnymi dôkazmi a argumentmi. Dokonca v niektorých prípadoch konkrétne veci, ním kritizované či priamo obnažované, boli z ich stránok vymazané či stiahnuté. To znamená, že Kotlebovci uznali pravdu blogera Benčíka.Lenže ich vymleté mozgy za jeho pomoc ho nazývajú udavačom či ďalšími primitívnymi výrazmi, miesto toho, aby sa mu poďakovali, poprípade ho aj finančne odmenili, nie sumou 1488, ale sumou 1500 eur.

Súvisí anonymita kotlebovských udavačov s ich zbabelosťou a rozumovou obmedzenosťou argumentovať?

Poďme do nedávnej minulosti po roku 1945 do roku 1948, od roku 1949 do roku 1960, ako aj od roku 1969, kedy začala normalizácia. Čo tieto roky majú spoločné? Lámanie charakterov a prevracanie kabátov. Z gardistov, ľudákov, nacistických a gestapáckych kolaborantov sa zrazu stávali komunisti a veľkí partizáni, ktorí mali jediný cieľ, likvidovať tých skutočných a poctivých komunistov a partizánov, ktorí bojovali vo vojnovom období, za krutovlády nemeckého nacizmu, za realizáciu tých ideálov, ktorým verili, za ktoré mnohí obetovali aj vlastné životy. Tí ktorí prežili nemecké koncentračné tábory, neprežili tie komunistické koncentráky, ktoré boli často krát horšie, ako tie nemecké koncentráky.

Prevracanie kabátov nastalo aj po normalizácii v roku 1969, ale aj po Novembri 1989. A práve z takýchto sa stávajú najväčší gauneri a hajzli, ktorí v mene Boha, národa a Slovenska odštartovali všetky tie negatíva, ktoré tu po Mečiarovi rozvinuli a doviedli na vrchol ekonomických zločinov a zločinov proti ľudskosti vlády Dzurindu a Fica. No netreba zabudnúť ani na kratšie vládnutia Moravčíka, Radičovej, Čarnogurského. Boh ochraňuj Slovensko, pokiaľ by sa tieto anonymné udavačské zberby z kotlebovskej čeľade, či z tých ďalších pseudonárodniarskych spolkov, hrajúcich sa na Slovákov, národovcov a kresťanov, pokiaľ by sa dostali k moci. Jeden Vodca, jeden názor, jedna pravda – žiadna oponentúra.

Vladimír Pavlík   PRINT RSS


             
Hlavná stránka