Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Fikcia a realita ohľadom ministra Richtera  

https://vk.com/vlado.pavlik                                                       

                  Tak sa nám nedávno Rádio Jerevan pochválilo, že jeho investigatívnym redaktorom sa podarilo získať kópiu otvoreného listu viacerých ľudsko-právnych organizácii slovenskému premiérovi Ficovi, kde citovali jeho plné znenie.

          Vážený pán premiér Fico, s hrôzou a zdesením konštatujeme, že informácie ktoré sme získali ohľadom Vášho cynického a neľudského správania voči Vášmu ministrovi práce, sociálnych vecí a rodiny Richterovi, nás nemôžu nechať ľahostajnými. Neustálym šikanovaním jeho osoby z Vašej strany to došlo až do takého štádia, že menovaný stratil nielen chuť do jedla, pôsobí zhladovaným dojmom, rapídne schudol, pričom na zasadnutiach vlády aj niekoľkokrát odpadol. Nebol narušený len jeho fyzický a psychický stav, ale aj jeho sexuálny život, keď od slabosti a psychických stresov, prejavujúcej sa aj abnormálnym trasením rúk, už nie je schopný si natiahnuť ani prezervatív na svoj penis. Apelujeme na Vás, na Vašu ľudskosť, veď minister Richter predstavuje to najlepšie v histórii trojnásobného vládnutia Smeru-sociálnej mafie.

          Odpoveď nenechala na seba dlho čakať. Robert Fico zvolal mimoriadnu tlačovku, kde si nedával servítku pred ústa, keďže všetko nasvedčuje tomu, že investigatívni redaktori Rádia Jerevan sa stali obeťou dezinformačnej spravodajskej hry. Preto sa ani netreba čudovať jeho reakcii, keď povedal: - Vážená investigatívna redakcia Rádia Jerevan, som hlboko pobúrený Vašou informáciou či dezinformáciou slovenskej verejnosti, ktorú prebrali aj viaceré zahraničné mienkotvorné a súkromné médiá, ako aj rozhlasové a televízne stanice. Ako všetci môžete vidieť, tu pri mne stojaci minister Richter vôbec nie je ani schudnutý, ani vyhladovaný, ba práve naopak. Po niekoľkomesačnej úprave v stravovaní prasačím šrotom, kde sa stále viac a viac zaguľaťuje, kde tukové vankúše zakrývajú už aj jeho oči, sa začala bitka o jeho fotografiu u dvoch celosvetových výrobcov na bravčové konzervy, kde fotografia jeho hlavy má byť tou najlepšou reklamou na predaj ich výrobkov. Samozrejme, že z toho plynie nielen vysoké finančné ohodnotenie pre neho samého, ale aj pre našu stranu, ktorá je mimoriadne finančne poddimenzovaná. Zároveň musím priznať, že veľmi negatívny dopad nielen na mňa, ale aj na celé Politbyro ÚV Smer-sociálna mafia mal text istej osoby na facebooku, ktorý bol umiestnený aj na blogu denníka Pravda, kde sme zariadili jeho zrušenie, no na facebooku je naďalej a preberajú ho viacerí neprajníci našej strany. Preto sme vstúpili do intenzívneho jednania s Martinom Daňom, ako aj istým pracovníkom SIS pod krycím menom Igor Horvath, ktorého sme našli na konšpiračnom telefónnom čísle 0940/ 777 823, ktorí by mali zariadiť vymazanie dotyčného článku z facebooku, ako aj zablokovanie jeho autora.

          Zároveň bol v rámci objektivity uverejnený aj dotyčný článok, ktorý Smer považuje za, aj keď pravdivý, ktorý ale nerobí dobré meno strane.

          Ako autor tohto článku zverejňujem vo forme prílohy celý jeho text, kde čitatelia sa majú možnosť presvedčiť o jeho obsahu.

Vladimír Pavlík    Pavol Varga

· 2 hod
Pôjdem ti po krku, sexista Richter.
Po tom brachiálne vyžratom z peňazí občanov Slovenska.
Pôjdem ti po krku za tvoj zlý úmysel, kde od začiatku dominujú tvoj prospech, tvoj blahobyt, tvoje bohatstvo spolu s prenesením povinnosti na živnostníka, výtvarníka, uhrádzať ti nielen rozsah luxusu moci.
Ale aj platenie Viagry, prezervatívov, benzínu za štetkami.
Pôjdem ti po krku, chlípnik Richter, v momente, len čo stratíš Ficové istoty. Len, čo vrchný vyšetrovateľ Kaliňák príde o možnosť deformovať spravodlivosť už na úrovni polície.
Pôjdem ti po krku, nemravník Richter, pretože ani stovky miliónov ukradnutých občanom v druhom dôchodkovom pilieri ti nestačia na bezbrehé plytvanie, na zásobovanie súdruhov desiatkami miliónov z peňazí určených na sociálnu oblasť.
V momente, keď Žitňanská a Harabin stratia vplyv na pokračovanie Ficovho neprávneho štátu a deformovanie spravodlivosti.
Okradol si ženu starajúcu sa o maloleté dieťa, ženu výtvarníčku, ktorá potrebuje 7 mesiacov na to, aby zarobila toľko tisícov eur, ktoré tebe našli po havárií pri Čistom dni vo vrecku spolu s Viagrou a prezervatívmi.
Pôjdem ti po krku za zneužitie právomoci verejného činiteľa, pretože si tebou riadená Sociálna poisťovňa si neoprávnene nechala zaplatených 4 090 eur.
Pretože si tebou riadená Sociálna poisťovňa po troch rokoch !!! vypýtala tú istú sumu – 4 090 eur – pretože bol platiteľom uvedený zlý variabilný symbol a ona nevie si zaplatené odvody preúčtovať.
Takúto hlúposť môže vysloviť iba Sprostá Hlava, teda tvoja, zasraný komunista Richter.
Tri roky s poznaním, že platca platí odvody na iný variabilný symbol nemožno hodnotiť inak, ako zlý úmysel. Taký charakteristický pre komunistov pahltných po peniazoch občana.
Dnes nám došiel „pozdrav“, od teba, perverzného generálneho menežéra Smer-SD a „ministra“ , komunista Richter.
Penále za tri roky „dlžoby“, ktorú si mal načas v tvojej pahltnej pokladni.
Takmer tisíc eur.
Zobral, čo zobral, ukradol si, so zlým úmyslom, matke maloletého dieťaťa celoročný príjem !
Robila jeden rok na tvoju Vnučku, ktorej si si odskočil za štetkami k Čistému dňu, kúpiť darčeky.
Pôjdem ti po krku smilník Richter, nie pre tvoje Prasačiny, ale za zneužitie právomoci verejného činiteľa.
Pôjdem ti po krku, aby si si tiež užil „sex na privítanie“, trochu odlišný od sexu na rozlúčku.

Fotka uživatele Pavol Varga.

 
   PRINT RSS

             
Hlavná stránka