Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

GÉNY NACISTICKÝCH VRAHOV A VRAHOV Z POHG Z VOJNOVÉHO OBDOBIA V NÁS             

                                                    
 

Miesto úvodu: To čo sa nepodarilo za niekoľko storočí Tatárom, Turkom a Maďarom, to čo sa nepodarilo nemeckému nacizmu, to sa podarilo rozbehnúť protislovenskému odpadu po novembri 1989, zapredaným a vlastizradným zberbám národnosti slovenskej, ktoré tvorili vládne a parlamentné koalície. 

            Ani vo sne, pred novembrom 1989, ani dva roky po novembri 1989 by ma ešte nebolo napadlo, že aké gény sú v drvivej väčšine tohto tzv. národa, ktorému odpad zhlukujúci sa v HZDS, SNS, SDĽ, s minulosťou prednovembrových zbabelých občianskych núl vsugeroval, že sú hrdý a svojbytný národ. Pod rúškom tzv. zvrchovaného Slovenska tu tieto zberby položili začiatok rozkrádania a tunelovania vlastného štátu, kde heslo – „Za Boha a národ“, doplnili ešte o „a svoje vlastné vrecká“. Ale ani to nebolo všetko. Začala sa postupná likvidácia vlastného národa cez sociálne samovraždy, vyplývajúce z tzv. nevyhnutých ekonomických reforiem, doháňanie tisícov nevinných ľudí každoročne k predčasnej smrti cez vykrádanie zdravotníctva, ako aj bránenie slovenským ženám rodiť deti, úmyselným nevytváraním ekonomickým podmienok na rozvoj rodiny a demografie. Peniaze určené práve na toto, boli drasticky rozkradnuté  protislovenským odpadom z koaličných vlád a parlamentov, alebo v ich mene boli rozkradnuté, hoci dopredu sa vedelo, aké to bude mať následky. TAKÉTO NIEČO SI NEDOVOLIL ANI NEMECKÝ NACIZMUS NA SVOJOM VLASTNOM NÁRODE, TAKÉTO NIEČO BOLO NEMYSLITEĽNÉ AJ V ÉRE PREZIDENTA JOZEFA TISA.

Nebrali ohľad ani na zdravotníctvo, ani na ľudské životy

          Keďže sa témou rozkrádania zdravotníctva s následnou predčasnou smrťou tisícov nevinných občanov dlhodobo zaoberám, ktorí na to každoročne doplatia, napriek tomu že politici toto dobre vedia, ale aj napriek tomu sa zdravotníctvo nimi neustále vykráda, alebo s ich podporou sa vykráda, naliehavo sa pýtam aj takouto otázkou: - „Vy špinavé zberby, patriace medzi masových vrahov vlastného národa, dokonca v mierovej dobe, akým právom ste sa samopasovali na tých, ktorí určujú kto je fašista, extrémista, rasista, popierač holokaustu či popierač počtu obetí holokaustu? Práve Vy, ktorí by ste mali byť súdení ako vojnoví zločinci  v mierovej dobe, lebo týmto ste svojou zvrhlosťou, cynizmom, krutosťou  a psychopatizmom predbehli aj tých Vašich súkmeňovcov, ktorí zločiny proti ľudskosti na vlastnom národe páchali vo vojnovom období.“ Na základe tohto si dovolím tvrdiť, že pokiaľ by ste boli vo vojnovom období riadiacimi pracovníkmi koncentračných táborov či dozorcami, Vaša krutosť by predstihla aj tú krutosť tých vtedajších, pôvodných zločincov.

          Ako také supy sa prvá ponovembrová garnitúra, ešte v rámci ČSFR, pustila so rozkrádania zdravotníctva, čo už vtedy kritizovali viaceré periodiká. V článku PLUS 7 DNÍ z roku 1991, číslo 9, napísala Elena Klimešová obsiahly článok pod nadpisom – Kde miznú naše peniaze?, kde sa mimo iného píše aj toto: - „Desím sa predstavy, že by ma mohla v týchto časoch postihnúť nejaká vážna choroba. Naše zdravotníctvo začalo krvácať a z toho, čo sa o ňom oficiálne i menej oficiálne dozvedáme, behá mráz po chrbte. Rakovinové nádory vraj u nás už len poväčšine operujú, PRETOŽE NIET PEŇAZÍ NA POTREBNÉ LIEKY. Na Kramároch museli pacienta s oholenou hlavou poslať z operačného stola späť na lôžko..... Zdravotníctvo volá SOS. Ťažká situácia zdravotníctva je vari tým najvernejším obrazom stavu, do akého sa naša spoločnosť dostala.

          A vo vykrádaní zdravotníctva sa naďalej pokračovalo. Dokonca za vlády zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a paranoidno–dementného protislovenského škodcu Mečiara sa začalo vykrádať aj to, čo bolo určené na rozvoj rodiny a demografiu. To ale nebránilo americkému riťolezovi Dzurindovi, hlavnému predstaviteľovi pravicovo-fašistickej chunty, aby na kongrese SDKÚ v Trnave 4. júla 1998 bola schválená ZMLUVA S OBČANMI SLOVENSKA, keď v bode č. 9. sa hovorí: Zastaviť ohrozovanie života a zdravia občanov zvýšením finančných prostriedkov na zdravotníctvo. A aká bola realita? Po šiestich rokoch vládnutia tejto tzv. reformnej pravice, vtedajší jej minister zdravotníctva Rudolf Zajac v Nočných dialógoch Slovenského rozhlasu dňa 23. 4. 2004 priznal, že na Slovensku zomierajú ľudia, ktorých by bolo možné zachrániť, no na prístroje a vybavenia chýbajú peniaze. A zločiny proti ľudskosti cez vykrádanie zdravotníctva úspešne pokračujú až po dnešnú dobu, keď za premiéra Roberta Fica dosiahli tie najobludnejšie rozmery.

          Aký to paradox, spojený s hanobením a podceňovaním občanov Slovenska, keď jeden z hlavných spoluvinníkov za tieto zločiny, Ivan Gašparovič, s ktorým je rozhovor v Slovenských národných novinách č. 1/2011 z 11. januára s hlavným nadpisom: SLOVENSKO ZA 18 ROKOV DOSIAHLO TO, ČO NEMOHLO ZA VYŠE 1 200 ROKOV. Myslím si, že komentár k tomuto drdlákovi je z mojej strany úplne zbytočný, akurát môžem konštatovať, že jeho funkciu predsedu parlamentu ako aj funkciu prezidenta, by o dve triedy lepšie zvládol trojročný dostihový kôň.

          Realita od roku 1990 až po dnešok len dokazuje, že gény nacistických vrahov a vrahov z POHG z vojnového obdobia vlastní nielen drvivá väčšina politikov, ale aj drvivá väčšina našej dospelej populácie. Veď páchatelia zločinov proti ľudskosti z radov vysokej politiky a zbabelého stáda, ktoré tvorí drvivá väčšina občanov, sú tu vlastne ako jedna rodina. To jedno percento pácha zločiny proti ľudskosti a tým 99-tim percentám to vôbec neprekáža. Úbohý to národ, v skutočnosti tzv. národ, patriaci medzi najzbabelejší odpad v rámci Európskej únie, ktorí spoločne zničili nielen život svojich detí a vnukov vo vlastnej krajine, ale ich z nej aj vyháňajú.

Vladimír Pavlík   

   PRINT RSS

             
Hlavná stránka