Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Paradoxy po slovensky             

                                                    
       Začnem mimoriadne tragickou udalosťou, ktorá sa na Slovensku odohrala dňa 2. marca 2007, keď vo Vojenskom opravárenskom závode v Novákoch došlo k rozsiahlemu výbuchu, pri ktorom zahynulo osem ľudí. Päť žien a traja muži. V máji 2008 vláda z rezervy premiéra Fica rozdala 30 miliónov nominantom Smeru, väčšinou v Trenčianskom kraji. PARADOXNE NOVÁKOM SA Z TÝCHTO MILIÓNOV NEUŠLA ANI JEDNA KORUNA. A takýto premiér si dnes osobuje právo rozhodovať o tom, kto je fašista či extrémista.

          Pozadu nechce ostať ani viacnásobná politická prostitútka Lucia Žitňanská, ktorá by sa nemala podpisovať svojim menom, ale značkou – zo strany do strany, alebo – z jedného názoru do druhého názoru. Hoci bola ministerkou v pravicovo-fašistickej dzurindovsko-miklošovskej chunte, kde cez ekonomiku bolo k predčasnému ukončeniu života dohnané nezanedbateľné množstvo ľudí, práve ona sa samopasovala do čela tých, ktorí si začali myslieť, že sú jediní, ktorí môžu hovoriť o fašizme, extrémizme, šíreniu nenávisti, ako aj bojovať proti takýmto javom. A tak na svojej facebookovej nástenke 20. 2. 2017 napísala, citujem: Miera nenávisti a agresie v spoločnosti aj na internete prekračuje únosné hranice. Preto je namieste, že rasovým útokom sa už venuje špeciálny útvar polície, špeciálna prokuratúra a rozhoduje o nich špecializovaný trestný súd. Paradoxné ale na tom je, že nejako zabúda na agresívnu nenávisť gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie, keď za posledných osem rokov pod vedením premiéra Fica sa tak drasticky vykráda zdravotníctvo, že kvôli tomu každoročne predčasne zomrie minimálne 5-7 tisíc nevinných ľudí. Čo je ale ešte zavrhnutiahodnejšie, že tí, ktorí zdravotníctvo vykrádajú, veľmi dobre vedia, aké to má následky – no napriek tomu to robia. A ona to veľmi dobre vie. Takže si kladiem otázku, či má takýto netvor právo byť matkou?

          Samozrejme že zločinecká smerácka mafia nám začína predstavovať nové typy obrodencov, keď jeden z nich sa volá Peter Pellegrini. Ten nám 19. 2. 2017 slávnostne na TA3 oznámil, ktovie, či mu Fico neorazil pravú ruku číslom 5 a ľavú číslom 9, aby mohol tárať piate cez deviate, že „v nasledujúcich dvoch rokoch môžu na Slovensko prísť zahraničné investície za 1,8 miliardy eur, ktoré by priniesli spolu 25 500 pracovných miest.“ Keďže tento národ považuje za stádo volov, tak nejako zabudol povedať, že každý rok sa zo štátneho rozpočtu rozkradne cca 3 miliardy eur zo strany arcizločincov a arcizlodejov tvoriacich koalíciu, oligarchov, finančných skupín, konkurzných mafií a im podobných pijavíc prisatých na štátnom rozpočte. Za 27 rokov sa tu rozkradlo zo štátneho rozpočtu cca 100 miliárd eur, naša zadĺženosť dosahuje 43 miliárd eur. Keď si to všetko zrátame, tak namieste je otázka – načo sú nám vlastne zahraničné investície, keď tie rozkradnuté miliardy na Slovensku z nášho štátneho rozpočtu majú tú istú hodnotu, ako tie zahraničné miliardy či tie zahraničné investície, cez ktoré strácame ekonomickú a štátotvárnu svojbytnosť?

Vladimír Pavlík

   PRINT RSS

             
Hlavná stránka