Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Keď otec poslanca Mazureka pochopil negatíva a svinstvá kotlebovského protislovenského a kolaborantského gangu, ale aj napriek tomu si zachoval charakter a noblesu  

https://vk.com/vlado.pavlik                                                       

                    Priznám sa, že otca poslanca Mazureka som prvýkrát zaregistroval ohľadom nejakej potýčky s nejakým ochrankárom prezidenta Kisku, kde bol zapletený aj jeho syn. Dnes, vo štvrtok, som dostal avízo cez telefón, aby som si pozrel jeho facebookovú nástenku, čo som aj urobil. Pozorne som si prečítal odkaz ním napísaný, dokonca som si ho prečítal 3-4 krát po sebe, aby som pochopil ani nie tú krutú pravdu a realitu, ale skorej ma zaujímala jeho vetová a argumentačná štylistika, ktorú by sa mal okamžite začať učiť jeho synátor.

          Na podporu jeho facebookového statusu, ako aj jeho argumentov, ktorý tu bude ako príloha, ale ako príloha tu bude aj môj článok z roku 2013 na www.necenzurovane.net, pod nadpisom – Povolebná analýza – a ukončenie spolupráce s Ľudovou stranou – Naše Slovensko, (necenzurovane.net/12/ukoncenie.html), je pomerne vzácna zhoda, aj keď je tu prakticky päťročný rozdiel. Zatiaľ toľko.

Vladimír Pavlík  Milan Mazurek Starší

7 listopad  
Odpoveď na veľa otázok mojich priateľov:
No viete, ja už v LSNS nie som od leta, kedy som bol odstránený aj z množstvom ďalších skvelých ľudí, ktorí sa pričinili dosť veľkou mierou o úspech LSNS v parlamentných voľbách. Žiaľ, doplatili sme na chorobnú paranoju a neprekonateľné ego vedenia, ktoré nedovoľuje prijať žiaden iný názor, okrem svojho, aj keď ten je mnohokrát zlý...Ľudia v týchto voľbách nastavili LSNS zrkadlo, ale bojím sa či to zvolení predstavitelia vôbec pochopia, alebo či zase len sklopia uši a ďalej budú slepo, poslušne a sfanatizovane plniť príkazy aj keď vedia, že kopec z toho je doslovná sprostosť, provokácia, alebo rozmar, za ktorý nakoniec budú prenasledovaní a trestaní práve oni, alebo ich blízki a nie ten, kto to vymyslel a nariadil.

Prečo som to, že už nie som členom(aj keď do dnes mi to nebolo oficiálne oznámené a ani mi nebolo povedané meno, toho kto o tom rozhodol i napriek tomu, že som sa toho dožadoval aj na najvyšších miestach, napísal až teraz? Je to preto, lebo som nechcel pred voľbami ešte viac poškodiť. Skoro všetci tí, ktorí boli pred rozmarom vyhadzovania uchránení a aspoň trošku ma počúvali, tak musia potvrdiť, že som upozorňoval nato, že ak dôjde na vyhadzovanie zakladajúcich členov našej PO organizácie len na základe paranoidných predstav a vyfabulovaných dôkazov, tak to bude totálna porážka, čo sa aj žiaľ potvrdilo.

 
   PRINT RSS

             
Hlavná stránka