Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Martvoňovej tlačovke bolo treba nielen porozumieť ale aj poznať niektoré súvislosti             

                                                    
 

          Piatková tlačovka 9. júna 2017 bývalého poslanca za Smer Antona Martvoňa, kde oficiálne oznámil aj vystúpenie zo Smeru, urobila svojim spôsobom istý rozruch. Objavilo sa množstvo komentárov a názorov, či už zo strany politikov, médií, vrátane občanov. Ohlasy boli rôzne, od tých pozitívnych, až po tie negatívne. Predseda Smeru Robert Fico v reakcii uviedol, že nemá dôvod sa Martvoňom zaoberať. „Nemám dva roky. Nevidím žiadny dôvod robiť reklamu. Nedostal sa na kandidátku, tak sa urazil. Pri 17-tisíc členoch máme reagovať na urazených mladých chlapcov? Je to pre neho normálny krok, ktorý musel urobiť, ak chce kandidovať bez schválenia orgánov Smeru,“ uviedol Fico pred novinármi.
 
Čo mňa  najviac zaujalo?

 

          Popri veciach ktoré boli dlhodobo známe, lenže ich doteraz nepomenoval žiadny poslanec Smeru, napríklad: - že oligarchovia majú svojich ľudí na dôležitých pozíciách, že niektorí rodinní príslušníci oligarchov pôsobia ako asistenti poslancov Národnej rady, že vo vnútri strany funguje ucelená LGBTI komunita, ktorá sa snaží vystupovať ako konzervatívni politici, ale pre LGBTI komunitu neurobia nič. Veľmi zaujímavé bolo jeho tvrdenie, že vláda podporuje zahraničných investorov, ktorí dostanú dotácie, ale NEZAMESTNAJÚ našich občanov, ale zahraničných, s KTORÝMI PRICHÁDZA AJ ICH MAFIA, že v strane sa začal vytvárať kult osobnosti, ako to bolo za Mečiara či Klementa Gottwalda, že okolo predsedu je úzka skupina ľudí, ktorá nikomu nedovolí, aby sa k nemu ľudia dostali, že chýba korektná diskusia vo vnútri strany.

          Mňa ale najviac zaujal jeho výrok, ŽE SMER NABRAL KURZ SDKÚ-DSD a ĽS-HZDS. A tak som si prelistoval niektoré dokumenty, a v jednom z nich, jedná sa o kópiu trojstranového listu, ktorý bol 14. februára 2005 osobne poslaný Robertovi Ficovi, v tom čase poslancovi NR SR a predsedovi Smeru, kde na stranách číslo 1 a 2 sa píše:

          Naďalej vo forme štátnych zákaziek pokračuje odsávanie mnohomiliónových peňažných prostriedkov zo SZRB a Exim-banky tými spoločnosťami, KTORÉ ODVEDÚ DOHODNUTÉ MARŽE DO STRANÍCKYCH POKLADNÍ HZDS A SDKÚ. Týmto je úzka spolupráca deklarovaná a programovaná NA NAJBLIŽIE OBDOBIE do parlamentných volieb v roku 2006 a možného pokračovania po nich.

          Pre bližšie pochopenie Vám, pán Fico, vysvetlím princíp načrtnutého. V období poslednej Mečiarovej vlády bol spoločnosťou Slovakodata a.s., v ktorej má majetkové a personálne prepojenie Vladimír Lexa, do SZRB dodaný vnútrobankový počítačový systém za 154 miliónov Sk a do Exim-banky, ktorú vtedy riadil guvernér Ferdinand Orolín dokonca za 193 miliónov Sk. Systémy boli nekompatibilné od počiatku a dali sa iba využívať na klasické, primitívne písanie dokumentácie v Exceli a vo Worde.

          V súčasnosti, NA POKYN podpredsedu vlády SR Ivana Mikloša pripravujú obe banky inováciu týchto systémov, na dodanie ktorých bude VYBRANÝ VOPRED URČENÝ DODÁVATEĽ, opäť Slovakodata a.s., ktorému bude navyše poskytnutá exkluzivita v POSKYTNUTÍ PREDDAVKU V ROZPORE SO ZÁKONOM. SDKÚ POZNÁ PREPOJENIE VLADIMÍRA LEXU na dodávateľskú spoločnosť, no ZABEZPEČUJE koordináciu tohto obchodu prostredníctvom NASTRČENÝCH osôb, Ing. Michala Krajčoviča, námestníka generálneho riaditeľa SZRB a guvernéra Exim-banky Ing. Ladislava Vaškoviča, CSc. Úplnou tragédiou celého tohto podvodu je skutočnosť, že spoločnosť Slovakodata a.s., NIE JE spôsobilá dodať požadované systémy na účely sofistikovaného, kompatibilného spracovania bankových produktov oboch bankových subjektov. Aj v tomto prípade ide o bezprecedentné odčerpanie značnej časti prostriedkov štátneho rozpočtu, keď do SZRB má byť nová dodávka v objeme za 110 miliónov Sk a do Exim-banky údajne až za 150 miliónov Sk a o 4 až 5 rokov sa môže obchod zopakovať. ZO ZÁKAZOK JE 30 % URČENÝCH A DOHODNUTÝCH ODVIESŤ DO POKLADNÍ SDKÚ A HZDS.

          Robert Fico nielen že ako poslanec, ale aj ako občan nič neurobil pre to, aby vyvinul aspoň nejakú snahu tomuto zabrániť, nepožiadal  o súčinnosť ani orgány činné v trestnom konaní, ale on si v skutočnosti takéto špinavé metódy ešte osvojil, zdokonalil, hlavne na svojej premiérskej funkcii. Práve preto elitné, arcizlodejské, psychopaticko-sadistické a zvrhlé oligarchistické zberby si ho vybrali za svojho bieleho koňa, ktorý je najvyššie postaveným bielym koňom po politickej línii v rámci Európskej únie.  Veď už v tom období bol perfektne vyškolený istým Aaronom Kedarom, občianskym menom Fridrich Kardoš, narodený v Maďarsku, žijúci na Slovensku a po odchode do Izraela prijal židovské meno Aaron Kedar. Tento po novembri 1989 prišiel zaúčať Vladimíra Mečiara ako v súlade cez zákony rozkrádať milióny a miliardy – a neskôr zaúčal Roberta Fica. Od istej dámy, ktorá s ním mala vcelku priateľský vzťah som sa dozvedel, že Aaron Kedar mal taký svoj diár, ktorý obsahoval vcelku zaujímavé veci, pričom na adresu Roberta Fica, tam bola poznámka, že žiak predbehol svojho učiteľa, kde žiaka myslel v osobe Fica a učiteľa v osobe Mečiara. Fico a Kedar nielen spolu podnikali, pričom práve v tom období Kedar vyviezol zo Slovenska nejakú tú miliardu korún, ktoré patrili slovenskému národu a Fico sa nečinne prizeral.

          Tak ako Mečiar je Božím trestom pre Slovensku vo forme Antikristovho plodu, to isté možno povedať aj o Ficovi, ktorý v skutočnosti predstavuje elitné a vyšľachtené monštrum. Ďalšou jeho špecialitou je nenávisť a pohŕdanie slovenským národom, osobitne nenávidí a pohŕda pracujúcimi, ktorých počas svojho premiérovania podhodil ako bezcenných prašivých psov na tvorenie zisku pre oligarchov a zahraničných investorov.

Vladimír Pavlík  

   PRINT RSS

             
Hlavná stránka