Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Dorastenecké poslanecké smerácke monštrum dospelo, no nezmenilo sa             

                                                    
                  Poslanec Smeru-tzv. sociálnej demokracie Róbert Madej patrí podľa môjho skromného názoru medzi najodpornejší fujhnus v slovenskom parlamente. Arogantný, drzý, samoľúbi, v debatách v rozhlase či televízii neustále skákajúci do reči svojim oponentom, dávajúc jasne najavo, že je pevnou súčasťou najzločineckejšej a najzlodejskejšej politickej strany, obrazne povedané, v tisícročnej histórii Slovenska, kde sa to génmi masových vrahov z POHG z vojnového obdobia len tak hemží.

          V roku 2002 vyhral súťaž strany Smer o poslanca, ktorú táto strana vyhlásila pre študentov vysokých škôl. Dostal sa na jej kandidátku a bol zvolený za poslanca vo volebnom období 2002-2006, a odvtedy nepretržite pôsobí v tomto skorumpovanom a protislovenskom štátnom orgáne. Keď sa v roku 2003 schvaľovala novela zákona o Ústave pamäti národa, ako najmladší, 22 ročný poslanec, ostro proti nej vystúpil, „vraj by sme sa nemali večne boriť v bahne minulosti.“ Keďže v roku 1989 mal necelých 9 rokov, takže o predchádzajúcom režime a jeho histórii vedel akurát tak, obrazne povedané, veľké guľové. Ale zároveň to aj dokazuje, v akej ideologickej špine a hnoji musel byť vychovávaný.

          K tomuto článku prikladám tri autentické dokumenty z PLUS 7 DNÍ, denníka SME, oba z roku 2003, ako aj autentický dokument o jednej previerke a Zápisnici disciplinárnej komisie na Právnickej fakulte UK z roku 1958, končiacej vylúčením dotyčného študenta, kde Róbert Madej by bol schopný nahradiť ktoréhokoľvek člena v tejto komisii. LEBO PRÁVE TERAJŠÍ SMER-SD Z TAKÝCHTO PRAŠIVÍN POCHÁDZA.  

Vladimír Pavlík

                                                                                                    
   PRINT RSS

             
Hlavná stránka