Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

LIST PREZIDENTOVI TRUMPOVI             

                                                    
  Vážený pán prezident Trump.

Všetci slušní ľudia s nádejou očakávali že na čelo Spojených štátov amerických konečne zasadne človek ktorému bude predovšetkým záležať na svetovom mieri. Možno neviete že okrem vašich voličov sa najviac z vášho víťazstva tešili aj mnohí ľudia v samotnom Rusku. Niet sa čo čudovať, vďaka americkej ale aj európskej štvavej proti ruskej propagande a cielenej proti ruskej hystérii, ale hlavne vďaka zapredaným médiám sa Rusko dostalo do pozície kedy každé bránenie sa proti plánom mocných je označené za agresiu.

Ako sa môže cítiť ruský národ ktorý je takmer celý obkolesený vašimi základňami a pritom ich vy, skutoční agresori označujete za agresorov?

Ako sa môže cítiť ruský národ ktorý oslobodil svet od fašizmu keď dnes mocní nútia všetky krajiny aj tie kde zomieralo za ich oslobodenie množstvo ruských vojakov aby Rusko nenávideli?
Ako sa môžme cítiť my Slováci keď aj nás nútia aby sme nenávideli ruský národ vďaka ktorému žijeme?

My všetci slušní ľudia ale hlavne vaši voliči sme sa tešili že toto svinstvo ukončíte! Kto vtedy tušil že vy toto napätie ešte viac vyhrotíte a to až do takej miery že svet dnes stojí na pokraji svetovej vojny? Vy sám si podmieňujete "priateľstvo" s Ruskom zradou Sýrie a Iránu aj keď musíte vedieť že Rusi svojich priateľov nikdy nezrádzajú! Viete veľmi dobre pán Trump že Rusi o chemickom útoku vedieť nemohli, pretože o ňom nevedel ani Asad a ani vládne vojská.

Problém je ten že o ňom dopredu vedeli vaše americké tajné služby, pretože ho za spolupráce Bielych prilieb a teroristov sami pripravili a podľa mňa to viete veľmi dobre aj vy. Možno vy ste s tým nesúhlasil, ale tým že bránite zlo, že ste neváhal na základe falošných obvinení bez akýchkoľvek dôkazov a bez mandátu OSN vyslať rakety na suverénny štát, ste rovnako vinný!

To už je váš problém že necháte zo seba robiť handru a namiesto seba necháte vládnuť tajné služby a všelijaké elity, presne tak ako robil Obama.

Vyzeráte pomerne dosť trápne keď ste sa dovolil nechať zatiahnuť do tohto svinstva, keby ste aspoň mlčal, takto sa iba strápňujete, odborníci vylučujú že išlo o Sarin. Navyše Asad by bol totálny idiot keby na konci boja s teroristami použil chemické zbrane a viete veľmi dobre že on idiot nie je. Bohužiaľ vaše elity či už globálne ale aj štátne rozhodli že Asad musí byť "demokraticky" odstránený tak je jasné že urobia všetko aby sa tak stalo. Je to v záujme viacerých vašich "priateľov" vlastne aj v záujme samotnej Ameriky a vtedy sa na nejaké city nepozerá, že?

Je veľmi smutné že ľudstvo sa stalo rukojemníkom "vašich" teroristov za pomoci ktorých napĺňate svoje ciele. Je smutné že s ich pomocou zastrašujete svojich oponentov ako aj samotné Rusko. Nikto nepochybuje že atentáty v Rusku sú dielom vašich tajných služieb a chcete nimi donútiť Vladimíra Putina k ústupkom.

Za zachovanie svetového mieru nejaké ústupky je schopný urobiť, ale nikdy nie vtedy ak ide o celý národ, či už ruský ale aj národy iných štátov ktoré chcete pre svoju nenažranosť zlikvidovať! Nikdy nie vtedy ak sa použije terorizmus ako vyhrážka a nikdy nie vtedy ak by mal zradiť svojich priateľov. Osobne som pochopila jedno, z Ameriky nikdy žiadna nádej nepríde, v podstate ani nemôže pokiaľ americkí prezidenti budú iba bábkami globalistov, štátnych elít a tajných služieb. Tá chobotnica je ale tak rozťahaná, má toľko chápadiel že zneškodniť ju bude stáť svet veľké úsilie aby sa očistil.
Žiaľ celá Amerika je postavená na vykrádaní iných štátov, takže náprava od samotných amerických elít je takmer nemožná!!!

Emília Blážová

   PRINT RSS

             
Hlavná stránka