Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

FIKTÍVNY ROZHOVOR PREMIÉRA FICA S RÁDIOM JEREVAN A JEHO POBOČKOU JPP – JEDNA PANI POVEDALA             

                                                    
          Otázka: Pán Fico, ako ste nedávno nášmu rádiu povedal, že nielen Vás, ale aj Politbyro ÚV Smer - sociálna mafia nielen znepokojilo, ale aj rozrušilo, že aj niektoré slovenské ovce sa začínajú samovzdelávať, už neberú vážne mnohé Vaše sľuby - bludy, aj keď každé ráno si na pravú ruku namaľujete číslo 5 a na ľavú číslo 9, aby ste mohli celý deň tárať piate cez deviate. Čo si o tom myslíte?

          Odpoveď: Pozrite, som najvyššie postavený biely kôň v rámci Európskej únie po politickej línii, v službách smeráckeho mafiánskeho bratstva, ktoré svojou sofistikovanosťou v rámci ekonomického hrabania k sebe samým, ako aj neustálou nenažranosťou, predstihli všetky mafiánske bratstvá nielen v rámci EÚ, ale aj v samotnej Amerike. A to nie je všetko. Niet v Európe takého štátu, kde by sa tak rafinovane nezosofistikovali zločiny proti ľudskosti cez ekonomiku a vykrádanie zdravotníctva, so stále rastúcim počtom predčasnej smrti slovenských oviec, ktoré pri styku s nimi musím nazývať občanmi či národom. Často krát kvôli tomu nemôžem ani zaspávať, veď tieto ovce sú v skutočnosti zdrojom nášho bohatnutia a nadštandardného blahobytu. Samozrejme že mám na mysli smerácke mafiánske bratstvo, oligarchov, finančné skupiny, konkurznú mafiu okolo Zoroslava Kollára a ďalších vyvolených, ktorých čo do počtu je asi jedno percento z tohto národa. Tak sa nečudujte, že toto samovzdelávanie niektorých oviec nás nielen zaskočilo, ale začíname mať obavu, že nakazia či ovplyvnia aj ďalšie ovce. Preto sme sa museli v predstihu na toto pripraviť.

          Otázka: Plne Vás chápeme, veď žiť z mozoľov práce vlastného národa, parazitovať na výsledkoch jeho práce, pričom Vy, ako politici, nič pozitívneho neprodukujete, len z titulu Vašich funkcií škodíte štátu a jeho občanom, veď už len tá predstava, že sa budete živiť svojou hlavou a rukami, Vám musí naháňať hrôzu?

          Odpoveď: Máte pravdu toto mi naháňa strach, veď moje krédo odkedy som v politike je, „v špine žijem, pravdu bijem, slovenský národ nenávidím a pohŕdam ním.“ Pričom toto krédo patrí do výbavy drvivej väčšiny nielen politikov na najvyššej úrovni, ale aj na okresnej a krajskej úrovni. Samozrejme že netreba zabudnúť ani na oligarchov, finančné skupiny, konkurzné mafie, konkurzné sudcovské mafie, pozemkové a bytové mafie...., veď sme ako to jednopercentné bratstvo prisaté na štátnom rozpočte a náš blahobyt a životnú úroveň si chceme, samozrejme, udržať.  Keďže našou hlavnou pracovnou náplňou je kradnutie a parazitovanie na tom, čo vytvoria iní, veď nič iné ani nevieme, cítime veľký nepokoj, že 99 % tohto národa nás už nemusí uživiť, alebo, nebude chcieť živiť.

          Otázka: Keďže slovo korupcia sa na Slovensku sa stalo synonymom prakticky všetkého zla, hlavne ohľadom ekonomickej situácie, rozhodli ste sa toto využiť?

          Odpoveď: Pozrite sa, je som len v pozícii bieleho koňa, stratégiu nového plánu ohľadom korupcie vymysleli práve tí, pre ktorých plním pozíciu bieleho koňa, a pre mňa bolo veľkou cťou, keď mi oznámili, že teraz budem hrať vedúcu úlohu. Smerácke mafiánske bratstvo zorganizovalo ohľadom korupcie okrúhly stôl, kde svoje zastúpenia mali oligarchovia, finančné skupiny, konkurzné mafie okolo Zoroslava Kollára, konkurzné sudcovské mafie, pozemkové a bytové mafie, policajné mafie, prokurátorské mafie, prítomný bol aj špeciálny zakrývač Kováčik. Spoločne sa hľadal kandidát na novovytvorenú funkciu – Nový šéf oddelenia prevencie s korupciou na Úrade vlády.

          Otázka: Nakoniec bol vybraný plukovník Peter Kovařík. Aký bol hlavný dôvod?

          Odpoveď: Ten najhlavnejší dôvod bol, že ani on, ani jeho podriadení doteraz neusvedčili či nemali záujem usvedčiť ani jedného politika na štátnej úrovni, nikoho z finančných skupín a oligarchov, pochvalne sa o ňom vyjadril aj Zoroslav Kollár. A aby to tak doteraz fungovalo, bude záležať aj na mne, ako týmto plebejským ovciam budem tlačiť do hláv kaleráby, že ako bojujeme proti korupcii.

          Otázka: Čo ak ale plukovník Kovařík začne svoju funkciu brať vážne?

          Odpoveď: Ha, ha, ha, čo Vám jebe? A od čoho tu máme policajnú, prokurátorskú a sudcovskú mafiu? Keby prišlo k najhoršiemu, hádam si nemyslíte, že špeciálny zakrývač Kováčik je tu do počtu?

          Otázka: Bola aj nejaká špeciálna oslava?

          Odpoveď: Samozrejme, že bola. Mala aj primeraný názov – poďme sa spoločne rehliť. A nad rám sme si zaspievali našu spoločnú hymnu – „MY SME ZLOČINCI, JEDNA RODINA, POLITICKÝ HNOJ, TO JE NAŠA OTČINA.“         

 

Rozhovor prepísal:
Vladimír Pavlík

   PRINT RSS

             
Hlavná stránka