Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

27-ROČNÉ ROZKRÁDANIE NÁS MUSELO ZÁKONITE DOBEHNÚŤ             

                                                    
 

          Ekonomický, politický a morálny krach Slovenska sa blíži k záverečnej fáze. Premiér Fico si je toho vedomý, no ešte chce z toho vyťažiť čo najviac, hlavne na prospech súčasnej koaličnej protislovenskej zberby Smer, SNS, Most, samozrejme, na úkor už dnešnej nadštandardnej biedy radových občanov Slovenska. V dnešných sobotných dialógoch SRo 20. 5. 2017 to opätovne predviedol ohľadom uvoľnenia dlhovej brzdy, lebo vraj potrebujeme si požičať na stavbu diaľnic a potrebujeme sa v rámci EÚ dostať do tej „A“ kategórie vyspelých štátov, keďže od roku 2020 už nastanú veľké problémy ohľadom financií a dotácii z Európskej únie. Je len samozrejmé, že nejako pozabudol povedať to najhlavnejšie, a to, koľko miliárd sa tu rozkradlo a vytunelovalo za posledných 27 rokov počas vlád, hlavne za premiérov Mečiara, Dzurindu a Fica, ako aj predsedov parlamentov Gašparoviča, Hrušovského a Pašku, z politických strán HZDS, SDKÚ a Smeru.

            Aj priemerný žiak na prvom stupni piatej ľudovej dobre vie, že takto rozkradnuté miliardy za posledných 27 rokov chýbajú aj na tie naše diaľnice. Veď si len zoberme také eštebácke a matkoudavačské veľkopodnikateľské a oligarchistické čudo menom Juraj Široký, pričom sa nejedná sa o žiadne krycie meno, ktorého Váhostav dostal miliardové dotácie na diaľnice, pričom mnohí živnostníci, ktorí tu odviedli kus poctivej roboty, alebo malí podnikatelia majúci niekoľko zamestnancov, nakoniec nedostali zaplatené za odvedenú robotu. Aj toto je realita v zločinnom spolčení eštebáckeho matkoudavača Širokého, premiéra Fica a gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie. Nikoho z tejto špinavej protislovenskej zberby nezaujíma, aké tragické následky malo nevyplatenie týchto ľudí nielen na nich samotných, ale aj na ich rodiny, manželky a deti. Zabudlo sa aj na tých jedincov, ktorí si kvôli tomu zo zúfalstva siahli na život. Položme si otázku, čo pre tieto arcizločinecké a arcizlodejské hovädá znamenajú tie predčasne ukončené životy? Neznamenajú nič.

Vladimír Pavlík   

   PRINT RSS

             
Hlavná stránka