Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

FIKTÍVNY ROZHOVOR RÁDIA JEREVAN A JEHO POBOČKY JPP – JEDNA PANI POVEDALA, S MARIÁNOM KOTLEBOM             

                                                    

          Rádio Jerevan: Pán Kotleba, prečo, podľa Vás, generálny prokurátor Čižnár dal na Najvyšší súd návrh na rozpustenie Vašej strany?

          Kotleba: Pozrite, sme jediná skutočná opozícia, ako aj jediná politická strana, ktorá bojuje za práva slovenského národa. Nikto mimo nás tu nehovorí o sociálnych samovraždách cez tzv. nevyhnutné ekonomické reformy, každoročnému predčasnému úmrtiu piatich až siedmich tisícov nevinných ľudí kvôli vykrádaniu zdravotníctva. Zorganizovali sme niekoľko protestov pred úradom vlády, ako aj v samotnom parlamente na tému: - Dokedy budú nevinní ľudia niesť následky za ekonomické zločiny našich politikov ako aj za ich zločiny proti ľudskosti? Ako jediní na Slovensku sme zdokumentovali vznik oligarchov, ich prepojenie na politikov, ich spoločné ekonomické zločiny, napr. cez biele kone, ktoré potom predčasne likvidujú, alebo ich nechajú zmiznúť.

          Rádio Jerevan: Nerobte si z nás srandu, veď pokiaľ nám je známe, nič z toho čo ste tu teraz povedal, sa neuskutočnilo ani na verejnosti, ani v parlamente.

          Kotleba: Ale, uskutočnilo sa.

          Rádio Jerevan: Prosím, konkretizujte?

          Kotleba: Asi ste ma zle pochopili. Pred mesiacom sme toto všetko prezentovali na utajenom stretnutí v Mečiarovom komplexe ELEKTRA, kde sme za tým účelom stretli v protiatómovom kryte, ktorý je súčasťou tohto komplexu, ktorého trojmetrové steny zo železobetónu sú špeciálne upravené tak, že sa nedá cez ne odpočúvať. Tu sme urobili prípravu ako s týmto všetkým vystúpime na verejnosti a v parlamente. Samozrejme, že sme rátali s tzv. šokovou terapiou, kde politici padnú do kolien a národ sa pridá na našu stranu. Lenže stalo sa niečo nepredvídateľné, čo nás nemilo zaskočilo. Ak neveríte boli tam prítomní aj naši kandidáti docent Cuper a pani Zelenayová.

          Rádio Jerevan: A čo Vás vlastne zaskočilo?

          Kotleba: Oligarchovia a politici dostali veľký strach, keďže sa nejako v predstihu dozvedeli o tomto našom rokovaní a podplatili jedného zo zúčastnených, ktorý si všetko nahrával a potom to odovzdal politikom a oligarchom. Sám doteraz nemám žiadny dôkaz, ktorý zo zúčastnených sa takto zapredal a nechal sa podplatiť. Ale dostalo sa mi do uší, že oligarchovia okamžite, spoločne so Smerom a SNS, dali príkaz generálnemu prokurátorovi, aby vypracoval návrh na rozpustenie našej strany.

          Rádio Jerevan: Lenže my máme informácie, že všetko je len súčasťou spravodajskej hry, lebo Vaša osoba, ako aj Vaša strana sa so štátnou mocou vzájomne potrebujú. Máme dosť dôvodov si myslieť a realita to dokazuje, že na boj proti extrémizmu, neonacizmu, hanobeniu rómskej komunity sa točia veľké peniaze, na ktorých parazitujú nielen niektoré politické strany, mimovládky, tretí sektor, ľudskoprávne organizácie, ĽPR, Antifa, a Vy osobne, ako aj stranu ktorú riadite, ste prijal úlohu toho hromozvodu, proti ktorému treba aktívne bojovať. Samozrejme, že nie je to zadarmo, veď obrazne povedané, máte zadarmo mediálnu reklamu?

          Kotleba: To je klamstvo.

Rádio Jerevan: Takže nie je pravdou, že Vy robíte volavku pre štátnu moc a oligarchov?

          Kotleba: Čo máte na mysli?

          Rádio Jerevan: Pozrite sa, necháte si nadávať do fašistov, extrémistov, neonacistov, pričom najzákladnejšie slobody a ľudské práva tu porušuje a potláča štátna moc, práve tá štátna moc, ktorá Vás a vašu stranu obviňujú. Pokiaľ nám je známe, tak Vy ste nikoho nedohnali cez ekonomiku k sociálnej samovražde, nikoho ste neokradli podvodne o byt, z nikoho ste neurobili bezdomovca, nevykrádate zdravotníctvo, kvôli čomu každoročne predčasne zomrie 5-7 tisíc nevinných ľudí. Prečo o tom mlčíte, prečo to štátnej moci nevykričíte. Je to mlčanie z Vašej strany súčasťou dohody? Prečo mlčíte o zločinoch proti ľudskosti, ktoré štátna moc pácha na nevinných občanoch? Prečo neukážete na konkrétnych politikov – zločincov? Ste Vy v skutočnosti Slovák a národovec? Neplníte tu náhodou práve Vy príkazy štátnej moci, že práve cez Vás sa tu má zabrániť vzniku novej, skutočne národnej a sociálnej strany?

          Kotleba: V parlamente máme málo poslancov.....

          Rádio Jerevan: To čo je za úbohá výhovorka? Veď pokiaľ by ste bol skutočný Slovák a národovec, tak by ste nemlčal, aj keď by ste mal byť osamotený. Taktiež sme robili prieskum medzi ľuďmi, a práve tieto témy ich oslovujú a boli by ochotní Vás podporiť. Lenže mnohí z nich majú taktiež podozrenie, že národ a Slovensko Vás nezaujímajú, že v skutočnosti ste v hlbokom predklone pred oligarchami a štátnou mocou, že Vám ide len o peniaze a vlastný prospech. A ešte niečo. Prečo od Vás odchádzajú inteligentní, rozumovo vyspelí a národne orientovaní ľudia, prečo práve takýchto ľudí sa zbavujete?

          Kotleba: Práve v tom je problém, že práve tí inteligentní a rozumovo vyspelí ľudia sa nechali kúpiť štátnou mocou a Siskou, aby nielen rozvrátili našu stranu, ale hlavne aby zlikvidovali moju osobu. Lebo v skutočnosti ja som strana, ja som národ, ja som Slovensko – a oni to veľmi dobre vedia.

          Rádio Jerevan: Prečo to nepoviete otvorene, že Vy potrebujete len poslušné stádo, ktoré nesmie rozmýšľať, lebo na rozmýšľanie ste len Vy? Mimochodom, toho špičkového odborníka ktorý mal na starosti Banskobystrickú regionálnu správa ciest, mal vysokoškolské vzdelanie, ovládal dva svetové jazyky, práve toho ste vyhodil, pričom, paradoxne, je v dlhodobom vzťahu so sestrou Vašej manželky, pričom na jeho miesto ste dosadil na odporúčanie sponzopra vašej strany Mgr. Miroslava Suju, o ktorom sa hovorí, že prebral resp. spravuje firmy  Mikuláša Černáka, nekompetentného človeka bez potrebných  skúseností a vzdelania. Bývalý riaditeľ  bol nestraník, dokonca ho akceptoval aj Smer. Paradoxne, práve tohto odborníka, ktorého ste vyhodil, teraz zamestnala Národná diaľničná spoločnosť, pričom ho aj finančne zvýhodnili oproti platu, ktorý poberal za Vás?

          Kotleba: Pozrite sa, po Mečiarovi som najviac prenasledovaným politikom na Slovensku. Najskôr mi chceli rozvrátiť rodinný život a diskreditovať ma, cez vlastnú manželku. Nepodarilo sa im to. Potom som zistil, že práve ten človek, ktorého som vyhodil, bol riadený štátnou mocou, sionistami, oligarchami a Siskou, aby zlikvidoval správu ciest  v Banskobystrickej župe. To že nebol členom žiadnej strany, bolo na príkaz oligarchov, ktorými bol potom riadený aby mi škodil. Že ho potom zamestnala Národná diaľničná spoločnosť, bolo tiež na príkaz oligarchov.

          Rádio Jerevan: Keby ste mal v parlamente 149 poslancov, dokázal by ste ukázať prstom na konkrétnych zločincov z vysokej politiky, ktorí páchajú zločiny proti ľudskosti, ba dokonca si cez ne zvyšujú svoj osobný blahobyt?

          Kotleba: To zatiaľ neviem, lebo aj ten jeden poslanec, ktorý by bol proti mne, by nám mohol narobiť veľa problémov. Najskôr by som sa poradil s Cuperom a Zelenayovou, ktorí boli aj na mojej kandidátke, taktiež by som sa radil zo Zväzom protikomunistického odboja, ktorí SNP verejne nazývajú SLOVENSKÁ NÁRODNÁ POHROMA, pričom Fico s Kaliňákom im každoročne dávajú štedré dotácie. Aj tu môžete vidieť, že Fico a Kaliňák len naoko sa hlásia k odkazu SNP....

Zaznamenal:
Vladimír Pavlík   


http://transparency.sk/sk/pri-vlade-kotlebu-treba-byt-na-strazi/    

Kotlebovi spojenci

Návrhy poslaneckej väčšiny však neakceptoval a zo zastupiteľstva si vybral dvoch poslancov sám. Podpredsedom predstavenstva sa stal Miroslav Suja, ktorý sa do zastupiteľstva pôvodne dostal ako kandidát Strany zelených za okres Detva. Do dozornej rady zasadol Jozef Tokár z Brezna, ktorého predtým vylúčil zo svojho klubu Smer. Oboch poslancov považujú viacerí ich kolegovia v zastupiteľstve za Kotlebových spojencov.

Suja pred parlamentnými voľbami ĽSNS dokonca sponzoroval a zaplatil im reklamnú plochu (darcom ĽSNS sa stal aj tretí županov sympatizant v zastupiteľstve – nezávislý primátor Rimavskej Soboty Jozef Šimko).

Okrem platu podpredsedu predstavenstva dnes Suja a jemu blízki ťažia podľa centrálneho registra zmlúv aj z ďalších transakcií so župou. Za Kotlebu podporil Banskobystrický kraj sumou tritisíc eur detvianske súťaže silákov Oceľový medveď a Železná tigrica, organizované firmami, ktoré Suja zakladal (Medveďa v roku 2015 aj vyhral). Podporu od župy, ktorá začala už za exžupana Vladimíra Maňku, sa podarilo  udržať aj detvianskej tenisovej škole, ktorú viedol Sujov firemný partner. Ďalšia Sujova s.r.o. si zas v Detve od župy prenajíma priestory, v ktorých prevádzkuje jedáleň.

??Banskobystrická župa finančne podporuje aj súťaže silákov, ktoré organizuje i vyhráva súčasný Kotlebov nominant v predstavenstve Banskobystrickej regionálnej správy ciest Miroslav Suja. ??
Banskobystrická župa finančne podporuje aj súťaže silákov, ktoré organizuje i vyhráva súčasný Kotlebov nominant v predstavenstve Banskobystrickej regionálnej správy ciest Miroslav Suja. ? (Zdroj:sme.sk)   PRINT RSS

             
Hlavná stránka