Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

POĎME SI PODEBATOVAŤ O REALIZOVANOM FAŠIZME, VAŠE PREZIDENTSKÉ BLAHORODIE, ZO STRANY ČLENOV PONOVEMBROVÝCH VLÁD A PARLAMENTOV, KDE STE V POZÍCII MLČIACEHO ZBABELCA  

https://vk.com/vlado.pavlik                                                       

          Poďme si podebatovať o realizovanom fašizme, Vaše Prezidentské Blahorodie, zo strany členov ponovembrových vlád a parlamentov, kde ste v pozícii mlčiaceho zbabelca

          Nedá mi, aby som si v tomto článku nepoložil otázku, „z akého dôvodu ste sa samopasoval za bojovníka proti fašizmu, neonacizmu a extrémizmu, práve Vy, ktorý je súčasťou realizovaného ponovembrového fašizmu zo strany ponovembrových vlád a parlamentov, ktoré vyúsťujú do zločinov proti ľudskosti, páchané na nevinných slovenských občanoch?“ To čo predvádzate po župných voľbách, hlavne ohľadom pojmov „fašizmus a extrémizmus“, evokuje vo mne otázku, „či drvivá väčšina občanov Slovenska je podľa Vás tak blbá, že práve preto ste sa samopasoval za múdreho či najmúdrejšieho?“ Pokiaľ považujete za najväčšie fašistické nebezpečenstvo Kotlebu, hlavne toho, ale aj Magáta, Šveca, či ich priaznivcov, mnohé príspevky na facebooku, niektoré internetové portály či nejaké slovne prejavy, majúce v mnohom podobnosti fašizmu a extrémizmu podľa platných zákonov, napr. v hajlovaní či v rôznych číslach typu 1488, treba povedať nasledovné:

          Podľa platného slovenského trestného zákona fašizmus je niečo, v mene čoho sa potláčajú najzákladnejšie ľudské práva a slobody, ktoré častokrát idú do toho najbrutálnejšieho štádia – zločiny proti ľudskosti, páchané na nevinných a bezbranných občanoch. Vo vojnovom období na takéto zločiny, v drvivej väčšine, slúžili koncentračné tábory a plynové komory. V mierovej a demokratickej dobe, teda po novembri 1989, slúžia na takéto zločiny proti ľudskosti doháňanie k sociálnym samovraždám cez ekonomiku, a k predčasným úmrtiam cez vykrádanie zdravotníctva. V oboch prípadoch možno konštatovať, že sa jedná o nevinné obete, presne o také nevinné obete, o aké sa jednalo vo vojnovom období v koncentračných táboroch a plynových komorách.

          A teraz si položme ďalšiu otázku: „ktoré zločiny proti ľudskosti na týchto nevinných ľudských bytostiach, mužoch, ženách, starým a nevládnym, či tým najbezbrannejším, tým nevinným deťúrencom, boli a sú zvrhlejšie a neľudskejšie? Či v tom vojnovom období, alebo v tom období, po novembri 1989?“ Zastávam názor, že v tom ponovembrovom období, teda v období mierovom a demokratickom. Vo vojnovom období páchať zločiny proti ľudskosti umožňovala nielen ideológia, ale aj zákony. V ponovembrovom Slovensku členovia vlád a parlamentov, vrátane najvyššie postavených hláv MV SR, GP SR či MV SR, svojim podpisom, ako svojprávne osoby, sa zaväzujú či deklarujú, že budú pracovať pre blaho slovenského národa a tejto krajiny. Nikde tam nie je napísané, že napríklad budú pripravovať a realizovať také zákony, cez ktoré sa dajú legálne páchať ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti. PRETO SÚ PLNE ZODPOVEDNÍ NIELEN ZA EKONOMICKÉ ZLOČINY, ALE AJ ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI.

          Potom je tu ďalšia, mimoriadne závažná otázka, či môžu takýto politici páchajúci zločiny proti ľudskosti, nálepkovať výrazmi fašista, extrémista, neonacista, popierač holokaustu...., také skupiny ľudí, ktorí síce slovne, cez rôzne gestikulácie, alebo rôznymi číslami, podľa platných zákonov, podporujú a propagujú fašizmus, pričom, ale, nikoho nedohnali k predčasnej smrti cez najzákladnejšie potlačenie ľudských práv a slobôd, tak je to úplne absurdné, nemorálne a cynické.

Kotleba ako dobrovoľný hromozvod?

          Nielen Jeho Prezidentské Blahorodie, ale aj premiér Fico, o polobláznovi menom Ľuboš Blaha radšej pomlčím, ako aj všetci tí ostatní politici či poslanci NR SR, ľudskoprávne organizácie, tretí sektor, či rôzne mimovládky, by mali olizovať Kotlebovi nielen predok, ale aj zadok. Veď si to povedzme na rovinu, aj keď pre nich všetkých predstavuje toho najužitočnejšieho idiota, ktorý konkrétne fašistické zločiny proti ľudskosti zo strany politikov, oligarchov, finančných skupín, konkurzných mafií prekrýva bludmi o asociálnych cigánskych parazitoch, je, obrazne povedané, aj špičkový slovenský investor, cez ktorého, ale proti ktorému treba bojovať, jeho meno živí zo štátneho rozpočtu množstvo pijavíc, parazitných darmožráčov a im podobnej zberby, ktorí cez Kotlebu bojujú proti fašizmu, extrémizmu, neonacizmu, rasizmu, intolerancii, popieračom holokaustu... Pričom ale, paradoxne, pre neho by nebol žiadny problém všetky tie skupiny usvedčiť zo zločinov proti ľudskosti, ktoré sa tu realizujú cez fašistickú ideológiu z vojnového obdobia. Myslím si, že nemusím tu rozpisovať, prečo Kotleba mlčí o týchto zločinoch proti ľudskosti, hlavne zo strany tých, ktorým dobrovoľne slúži ako hromozvod v boji proti fašizmu, extrémizmu, neonacizmu.... A potom je tu ďalšia dôležitá vec, a to, že bude fungovať ako hlavný rozbíjač toho, aby tu vznikla skutočná národná a nacionalistická strana, ktorá by išla v šľapajách našich dejateľov, neboli by zbabelí postaviť sa proti presile ohľadom páchania zločinov proti ľudskosti na slovenskom národe, nevyplakávali by, že ich je málo, že je to zbytočné, a ďalšie podobné bludy. Treba si položiť otázku, ako by chceli tieto zbabelé protislovenské hovná, ktoré sa samopasovali za najslovenskejších Slovákov a najnárodnejších národniarov, byť na čele tohto národa, keď SA NEČINNE PRIZERAJÚ, OBRAZNE POVEDANÉ, NA JEHO VYVRAŽĎOVANIE, PRIČOM ZBABELO MLČIA, ČÍM VLASTNE VYJADRUJÚ SÚHLAS?   

Vladimír Pavlík

 
   PRINT RSS

             
Hlavná stránka