Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Vrahovia ktorí by mali dožiť v Ilave či Leopoldove, alebo byť verejne utratení v rámci uzákonenia trestu smrti, tak riadili a riadia Slovensko             

         

          Slovensko je zvláštna krajina. Až taká zvláštna, že patrí medzi najsmradľavejší odpad v Európe. Zločiny proti ľudskosti cez ekonomiku tu patria do kategórie, ktoré si zatiaľ nedovolil žiadny civilizovaný štát v povojnovej Európe, lenže u nás sú to nevyhnutné ekonomické reformy či sofistikovanie boľševických a fašistických zločinov. Dokonca ani hitlerovský fašizmus a nacizmus si také niečo nedovolil voči vlastnému národu, napr. cez organizované sudcovsko-exekútorské zberby ako je to na Slovensku, lebo v tom období by v Nemecku vyleteli hore komínom.

          Samozrejme pokiaľ by v zločineckom, skorumpovanom a mafiánsko-gaunerskom Slovensku boli nezávislé od politikov polícia, prokuratúra a súdy, vrátane riadiacich pracovníkov, tak takéto zločiny proti ľudskosti, hlavne cez ekonomiku, častokrát pripomínajúce genocídu, by neexistovali. Keďže niektoré zločiny proti ľudskosti cez ekonomiku sledujem a skladám mozaiku aj cez desať rokov, s kľudným svedomím môžem povedať, že polícia, prokuratúra a súdy sa tu správajú ako zločinecké organizácie v hlbokom predklone pred vládnou mocou, ktorá v skutočnosti rozhoduje o riadiacich kádroch MV SR - polície, GP - prokuratúry, MS SR – sudcoch. Ministri, štátni tajomníci sa pravidelne menia s novou koalíciou, to platí aj o generálnych prokurátoroch, pokiaľ im končí funkčné obdobie.

          Aby som neskákal z témy na tému, budem sa venovať len jedinej téme, ktorou je zdravotníctvo. Pokiaľ si prečítam, čo je povinnosťou prokuratúry podľa ústavného práva či zo znenia zákonov o polícii, tak to, čo budem teraz dokumentovať, môžem políciu a prokuratúru obviniť z toho, že sú súčasťou týchto zločinov proti ľudskosti – teda fungujú na báze zločineckých organizácii. Prvopočiatky sa začali v rámci federácie po novembri 1989 a obludné rozmery to nabralo po uzákonení tzv. zvrchovaného Slovenska, za vlády zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a popredného slovenského škodcu, paranoidného premiéra Vladimíra Mečiara, ktorému sekundoval parlament pod vedením Ivana Gašparoviča.

          Spisovateľ Ľuboš Jurík, patriaci do elity nielen slovenských spisovateľov, ale aj v rámci Európy, bol hovorcom Ivana Gašparoviča od júna 1992 do marca 1997. Teda bol pri tom, keď sa demokracia na Slovensku DEFORMOVALA a dôsledky tohto trendu pociťujeme dodnes. Na protest proti takto uplatňovanej moci rezignoval z postu hovorcu a z politika sa stal novinár, kultúrny publicista a autor, ktorý nám vydal neuveriteľné svedectvo o tejto dobe. V roku 2002 mu vyšiel prvý diel knihy Pokušenie moci a v roku 2013 druhý diel Poučenie z moci.

          Uvediem niekoľko úryvkov z prvého dielu, kde je názorne zdokumentované ako sa formovali či vznikali prvé hordy zločincov, zlodejov, sadistov, psychopatov a masových vrahov skrývajúcich sa za Slovensko a jeho národ. Po skončení tejto éry nastupuje nová éra pod vedením premiérov – zločincov, Dzurindu a Fica, a predsedov parlamentov – zločincov, Hrušovského a Pašku.

          Strana 273 – 275: „Vznešené ideály o slobode, ľudských právach, voľnom pohybe a podobne sa stali len zásterkou pre grandiózne rozdeľovanie (či skôr rozkrádanie) štátneho majetku, ktorý sa hromadil pol storočia. Z večera do rána vznikali neobyčajne bohatí ľudia, ktorí sa len vďaka politickému rozhodnutiu stali mnohonásobnými milionármi, ba miliardármi. Obyčajní ľudia, ktorí dovtedy žili v družstevných bytoch, šetrili na škodovku či žiguli, chodievali na dovolenku k Balatonu alebo do Bulharska, mali zrazu nepredstaviteľné majetky, stačilo byť v správnej strane či hnutí. Žiaľ, táto tendencia – aj keď v inej, kultivovanejšej podobe provízii či auditov – POKRAČOVALA aj počas vlády Mikuláša Dzurindu...“ “...že v mnohých prípadoch sa privatizovalo pre bohatstvo samotné, teda vyberali sa ľudia, ktorí budú bohatí...“

          „...v kanceláriách predsedu, podpredsedov NR SR, predsedov parlamentných výborov či strán si podávali kľučky budúci majitelia sprivatizovaných štátnych podnikov, lobovali, presviedčali, uplácali, sľubovali a dávali provízie, ponúkali stranícku poslušnosť. Keď som sa niekedy pozeral zo svojho miesta v sále na chrbty koaličných poslancov, mal som pocit,že do parlamentu chodili len akoby mimochodom, zdvihnúť ruku, keď sa hlasovalo. Inak sa nikdy k ničomu nevyjadrovali, MNOHÍ ANI RAZ POČAS VOLEBNÉHO OBDOBIA NEVYSTÚPILI, NEBOLI TAM PRETO, ABY TVORILI ZÁKONY, ABY ZASTUPOVALI SVOJICH VOLIČOV. BOLI TAM NATO, ABY PRIVATIZOVALI, ABY ZBOHATLI. Platilo, to pravdaže, aj o ministroch, štátnych tajomníkoch, riaditeľoch sekretariátov, šéfov krajských či okresných aparátov HZDS, SNS, ZRS, riaditeľoch bánk, príbuzných, priateľoch.“

          Tu sa začala formovať tá najzvrhlešia zberba kreatúr a vrahov slovenských občanov, ktorá sa zaštíťovala Slovenskom a jeho národom. Už v tom období mi niektorí lekári naznačovali, že tunelovaním a vykrádaním zdravotníctva častokrát chýbajú lieky, prístroje či zdravotnícke zariadenia a vybavenia, a ľudia ktorí by mohli ešte žiť, predčasne zomierajú, lebo niet peňazí na ich zakúpenie. Samozrejme, ani jeden z nich nemal odvahu to povedať verejne, lebo by im prakticky išlo o život a ja som nemal žiadne právo ich o to žiadať. A bez dôkazov sa nedá o tom hovoriť.

Až prišiel apríl 2004 a január 2005

          Po šiestich rokoch vládnutia pravice vtedajší minister zdravotníctva Rudolf Zajac v Nočných dialógoch Slovenského rozhlasu dňa 23. 4. 2004 priznal, ŽE NA SLOVENSKU ZOMIERAJÚ ĽUDIA, KTORÝCH BY BOLO MOŽNÉ ZACHRÁNIŤ, NO NA PRÍSTROJE A VYBAVENIE CHÝBAJÚ PENIAZE. TO ISTÉ PRIZNALI V DISKUSNEJ RELÁCII TV JOJ SEDMIČKA ZAČIATKOM JANUÁRA 2005 VTEDAJŠÍ MINISTER HOSPODÁRSTVA PAVOL RUSKO A POSLANEC ZA HZDS TIBOR MIKUŠ. Miesto toho, aby po týchto výrokoch, veď to nepovedal žiadny Jano či Paľo niekde v krčme, ale povedali to dvaja ministri a jeden poslanec, začali okamžite konať GP SR a MV SR, nastalo mlčanie. Ukázalo sa, že MV SR a GP SR, nielen za vlády Mečiara, ale aj za vlády pravice, riadili gauneri a zločinci, že tieto dva štátne orgány boli v skutočnosti zločinecké a protislovenské organizácie. A môžem pridať ďalšie závažné obvinenie, ŽE TOTO SA ROBILO POD DOHĽADOM A V RÉŽII ŽIDOFAŠISTICKEJ LICHVY ZO SVETOVEJ BANKY. No vrcholom cynizmu na účet slovenského národa bolo, že minister zdravotníctva Rudolf Zajac dostal od Svetovej banky pôžičku 2,7 miliardy Sk, no nie na nákup nových prístrojov a zariadení, ALE NA VYSVETLENIE REFORIEM V ZDRAVOTNÍCTVE. Čo vlastne znamenal život obyčajného slovenského občana pre zločincov a masových vrahov z vysokej politiky a židofašistickej lichvy zo Svetovej banky? A mlčanie zločincov z GP SR a MV SR? Žeby slovenského občana považovali za neživý materiál?

          V Pluske z 5. 1. 2015 pod nadpisom: Rozkrádanie stojí životy ľudí, Ľudmila Kolesárová ktorá robí v Dobrom anjelovi upozornila na prípady, kedy zomreli pacienti, aj deti choré na onkologické ochorenia, ktorí ale zomrieť nemuseli, keby sa neboli rozkradli peniaze idúce do zdravotníctva na prístroje, lieky a zdravotnícke vybavenia. Takže nie je na pomoc tým, ktorí sú v ohrození života. No a parazitní darmožráči, guľošváľoši a pijavice prisaté na štátnom rozpočte z GP SR a MV SR opäť mlčia.

          No a vrchol prišiel dňa 7. 2. 2016 na TA3 v debate medzi Krajcerom a Sulíkom, keď Krajcer prehlásil, že štvrtina až tretina financií sa každoročne v našom zdravotníctve rozkradne a podrobnou analýzou sa zistilo, že kvôli tomuto v roku 2015 PREDČASNE ZOMRELO 3 000 ĽUDÍ!!! A teraz to napríklad vynásobme krát 20 rokov. Keďže ale MV SR a GP SR sú pod dohľadom gaunerov, sadistov, psychopatov a masových vrahov zo zločineckej smeráckej mafie, sa vlastne nič nestalo. Obete totiž patrili medzi neživý materiál.  

Vladimír Pavlík


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka