Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Trump kontra-revolucionár             

                                                    
 

            V Bratislave, 2. decembra 2016

Milý priateľ Kultúry života,

http://www.lifenews.sk/sites/default/files/04trump1_opener-superJumbo%5B1%5D.jpgrok milosrdenstva končí. Budeme si ho pamätať ako rok, kedy Trump porazil revolucionárku Clintonovú. Čo však vieme povedať o roku 2017? Prichádza naozaj rok Božej spravodlivosti?

Voľba Trumpa je chyba v Matrixe. Najmocnejšou osobou sveta sa stal človek, ktorý sa ňou nemal stať. Zdá sa, že je to dobrá chyba. Rúca doktrínu politickej korektnosti. Rúca utópiu globalistickej multikulturálnej internacionály. Ukľudňuje vzťahy s Ruskom. Zatvára brány bezbrehej migrácie. Seká hlavu hydre Kultúry smrti. Hlavu Sorosových agentov. Hlavu mediálnych prostitútiek. S Trumpom sa zdá, že prichádza toľko očakávaná zmena kurzu vo svete. Samozrejme, nie každý je z toho nadšený.

Slovenské mocenské štruktúry ostali zaskočené z víťazstva Trumpa v USA. Netušia, ako sa majú po novom zariadiť. Ak je naozaj pravda, že ideologická doktrína Washingtonu sa mení, čo to bude pre nich znamenať? Zvolenie Trumpa pre mnohých v politike, médiách a mimovládkach, ktorí sa snažili s Amerikou budovať ľavicovo liberálny svet, znamená neistotu, pocit úzkosti až zlosť.

Napr. úradníčka Pietruchová, zakladateľka potratovej loby na Slovensku, dostala po voľbe Trumpa mierny záchvat. Označila voličov Trumpa nálepkou "biely odpad". Áno, tým myslí bielych mužov. A áno, myslí to vážne... Rovnako, slobodomurár a progresívny ľavičiar Michal Havran, sympatizantov Trumpa vníma ako  "trápnučkých fašistov". Kotleba sa môže usmievať popod fúz. Skončil zrazu v jednom koši s Americkým prezidentom.
Ako hovorí klasik. Politik sa nemá hodnotiť podľa pekných sľubov, ale podľa spojencov a nepriateľov, čo si narobil.
2017, rok spravodlivosti?

http://www.lifenews.sk/sites/default/files/fatima.jpgRok milosrdenstva končí. Svet sa však stále nachádza vo veľmi zlom stave. Vzťahy medzi USA a Ruskom sú napäté až na pokraj III. svetovej vojny. Politici zaplavili západné krajiny migrantmi z tretieho sveta. Terorizmus a kríza za krízou sú na dennom poriadku.
Niektorí si myslia, že po roku milosrdenstva prichádza rok spravodlivosti. Vraj rok 2017 bude v znamení Fatimy. A naozaj, 2017 nesie viaceré okrúhle výročia, ktoré vyzerajú ako znamenia čias:

  • 100 rokov od varovania vo Fatime.
  • 100 rokov od októbrovej komunistickej revolúcie.
  • 300 rokov od vzniku slobodomurárstva.
  • 500 rokov od vzbury Luthera proti Cirkvi.

Bude to iste zaujímavý rok. Rok, kedy revolucionári budú mať veľké oslavy. Budú sláviť okrúhle výročia udalostí, ktoré zničili západný katolícky svet. Slobodomurári, komunisti, protestanti, satanisti. Všetci si iste už oprašujú svoje rovnošaty a pripravujú slávnostné prípitky.

Nám ostáva jediné. Držať sa Boha. Modlitba a svätá omša za odprosovanie našich hriechov a mnohých hriechov vo svete. Vieme, že politika svet nedokáže spasiť, ani dať svetu pokoj. Obroda sveta môže prísť iba cez Cirkev. Z modlitby a svätej obety, ktorú denne prináša. Z hlbšej účasti na liturgii, ktorá premieňa nás a svet okolo.

 
http://www.lifenews.sk/sites/default/files/71cb66550bc94cca4996a1147291aa8b%5B1%5D.jpg
Prajem požehnaný a milostiplný advent
Omnia Ad Maiorem Dei Gloriam
Robert Mátéffy
riaditeľ
INŠTITÚT LEVA XIII.

 

PODPORTE NÁS:
Inštitút Leva XIII., o.z.
IBAN: SK5509000000000633856183
P.O.Box 54, 85 007 Bratislava
info@instituteofleoxiii.org
www.instituteofleoxiii.org
www.zakrestanske.sk
www.lifenews.sk


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka