Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Putin dává šanci míru-nyní jsou na tahu Američané a zločinci z NATO             

         

http://oldrichrambousek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=499203
15. 03. 2016 11:09:32
Mohlo by se zdát, že prezident Ruské federace vydal povel k ústupu v Sýrii a jsem přesvědčen, že jednoduchý Za-orálek, Langšádlová nebo momentálně zaostalý Schwarzenberg to takto pojmou a budou vykřikovat-RUS PROHRÁL
Nedejme se občané ukolébat takovými bláboly koupených loutek. Prezident Putin učnil krok, který jsem očekával. Bylo by věru zbytečné pokračovat dále v bojích, když celému světu veřejně dokázal, že Americké jednotky a síly NATO při bojích s ISIL světu lhaly a nečinily téměř nic pro ochranu civilistů, ba naopak-snažily se válku podporovat a eskalovat. Armáda Ruské federace, která byla v početní menšině oproti nasazeným bojovým jednotkám zločinců z NATO a za třetinový čas, dokázala zamést Amerikou a Saudskou Arábií financované Islamisty. Rusové nám dodali nezvratný důkaz o tom, kdo celému světu lže a kdo je světovým podvratným živlem. To je to podstatné.

Mohlo by se zdát, že nyní je oblast blízkého východu v patové situaci. Domnívám se však, že tomu tak není. Osobně si myslím, že byla učiněna tajná dohoda mezi USA a Ruskem, která řeší sféry vlivu v oblasti. USA se dostaly pod politický, ale i vojenský tlak. Rusko na bojišti v Sýrii veřejně ukázalo část svého vojenského potenciálu a domnívám se, že Americkým zločincům došlo, že případný střet velmocí by nebyl pro USA žádnou selankou. Ruské tanky předstihují ty Americké a to nebyla použita ARMATA, SU 35 a jeho modifikace jsou schopny vymazat Americké letectvo a v kombinaci s S 400 jsou značně nebezpečné a účinné, nemluvě o řízených střelách s přesností úderů na centimetry. Američan byl zatlačen do kouta a to je dobře. V podstatě dostal přes držku jako ve Vietnamu. Nedá se však počítat s tím, že by Američan úplně přestal se svou imperialistickou dobyvačnou politikou. Celý svět se před touto pakáží musí mít velmi na pozoru.

Jsem nyní zvědav, jaké mírové gesto předloží světu USA a NATO. Jsou totiž na tahu. Vězte, že propaganda roztočí kola vymývání mozků ve stylu Za-orálek a bude se snažit ovlivnit veřejné mínění ve smyslu nicotnosti Ruského angažmá v Sýrii a velikosti toho Amerického. Já doufám v rozum lidí, že takové nesmysly nebudou hltat a nebudou jim věřit. Osobně bych ani nebyl proti, kdyby armáda Ruské federace zasáhla vojensky v Evropě a zastavila migrační vlnu. Někdo bude muset uklidit v Evropě ten bordel, který tu dělá Merkelová, Hollande, Bruselská administrativa a vyděrač Erdogan.EU se svých lidí zastat nedokáže a nechce-to je zřetelně vidět. Evropské národy však chtějí žít, chtějí svobodu, demokracii a uznání svých tradic. Tedy vše, co nám Brusel a Merkelová kradou jako poslušní pohůnci USA. Ve stejném smyslu se nám Čechům snaží brát svobodu celá Sobotkova vláda a jsem smutný z toho, že KSČM v tomto smyslu nevystupuje razantněji, i když ona de facto nevystupuje vůbec. Inu-už to nejsou komunisté, ale podělánci.

Podzimní volby se blíží a nebylo by od věci, dát to všem kolaborantským partajím sežrat. Chápu, že to bude obtížné, protože každá velká partaj má své jádro a příznivce, ale je hodně těch, kteří volí podle momentální situace a nálad. Kašlete na nálady, kašlete na zprofanované partaje-používejte rozum.Žádný ze současných politiků Vám na chleba nepřidá, každému z nich je jedno jak prostý občan žije, kašlou na národní tradice, kašlou na naši kulturu a jazyk. Dejte šanci novým subjektům, dejte šanci přímé demokracii, dejte šanci referendu, dejte šanci novému sametu s tím, že kolaboranty poženeme před lidový soud, znárodní se jejich nasyslené majetky, které vyzískali díky daním pracujících,dejme šanci znárodnění církevních majetků které byly národu uloupeny Nečasovou vládou. Vyžeňme Halíky, Dienstbiery, Stropnické, Chovance, Schwarzenbergy z naší krásné země, které úmyslně škodí.Braňme svou zemi a národ před všemi vetřelci. Přeci nechceme, aby se z Evropy stalo bojiště jako v Sýrii. Mysleme dokud je čas.
Ram

Autor: Oldřich Rambousek

Zdroj: http://oldrichrambousek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=499203


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka