Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Stop likvidácii Európy, spoločne za Slovensko proti diktátu Bruselu!             

                                                    
     

http://aktualne.atlas.sk/slovensko/spolocnost/bratislava-bude-dnes-horuca-protestuju-extremisti-aj-antifasisti.html

ONLINE: Bratislava v pozore

 

https://www.facebook.com/events/1551578371810568/

Stop likvidácii Európy, spoločne za Slovensko proti diktátu Bruselu!

 

sobota o 15:00

 

 

http://alternativnacesta.blogspot.sk/2016/06/proti-islamizacii-bude-recnit_16.html

Proti islamizácii bude rečniť kontroverzný vydavateľ Kamas

Pavel Kamas je spolumajiteľ vydavateľstva guidemedia etc. Za vydanie knihy Adolf Hitler PROJEVY bol v Českej republike trestne stíhaný. Aktívne spolupracuje s Akčnou skupinou VZDOR Kysuce a na pripravovanej protestnej akcii s názvom STOP likvidácii Európy, spoločne za Slovensko proti diktátu Bruselu, bude rečniť nielen na tému islamizácie Európy.
Pavel Kamas naživo vo vysielaní ČT 24

Pavel Kamas sa spoločne s tvorcami a spolumajiteľmi vydavateľstva guidemedia etc. ocitli v roku 2015 niekoľko krát pred súdom. Dôvodom bolo vydanie spornej a dlho diskutovanej publikácie s názvom Adolf Hitler PROJEVY. Brnenský súd nakoniec rozhodol, že vydanie Hitlerových prejavov nie je trestný čin a obvinených, ktorým hrozilo až desať rokov za mrežami oslobodil. Vydavateľstvo aj napriek snáhám štátnej moci o diskreditáciu a zadržiavania finančných prostriedkov naďalej vydáva knihy najmä s tematikou národného socializmu  a tretej ríše.

Organizátori tohtoročného pochodu proti islamizácii Európy a diktátu Bruselu potvrdili, že Pavel Kamas bude jedným z rečníkov. Pavel Kamas mal na Slovensku, ale aj v zahraničí niekoľko prednášok, ktoré sa tešili vysokej účasti a záujmu publika. Do Bratislavy sa však chystá s horlivým príhovorom. V minulosti označil Československo za stredoeurópsky Izrael. Režim po roku 1989 považuje za ešte zákernejší než všetky takzvané diktatúry za posledných dvesto rokov.

Protestná akcia sa uskutoční 25. júna so začiatkom o 15:00 pred bratislavskou hlavnou železničnou stanicou.


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka