Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

OTVORENÝ LIST - VÝZVA K ABDIKÁCII Z FUNKCIE PREZIDENTA SLOVENSKEJ REPUBLIKY              

                                                    
 

           

František Bednár, Námestie sv. Egídia 102/14, 058 01 Poprad

 

Kancelária prezidenta Slovenskej republiky
Hodžovo nám. 1
P. O. Box 128
810 00 Bratislava 1

informacie@prezident.sk

 

VEC: OTVORENÝ LIST  - VÝZVA K ABDIKÁCII Z FUNKCIE PREZIDENTA SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Vážený pán prezident,  ako občan Slovenskej republiky a bývalý politický väzeň Vás vyzývam, aby ste kvôli zabezpečeniu pocitu bezpečnosti občanov po zvolení pána Donalda Trumpa za prezidenta USA odstúpil z funkcie prezidenta Slovenskej republiky.  

4. novembra 2016 ste na sneme Únie nevidiacich a slabozrakých v Poprade povedal, že úlohou štátu a politikov je dať ľuďom pocit bezpečia, čo považujete za svoju povinnosť, ale aj za povinnosť všetkých politikov.  Pocit bezpečia nepotrebujú len nevidiaci a slabozrakí, ale všetci občania, ktorých by ste mal ako prezident zvolený týmito občanmi zastupovať. Vaše kroky a vyhlásenia však pocit bezpečia nedávajú. Stal ste sa hlasnou trúbou militantných kruhov a hovorcom ich zástupcu Martina Bútoru namiesto toho, aby ste bol nestranným hovorcom všetkých občanov, ktorí chcú všetci žiť v mieri a nie v atmosfére vojnového ohrozenia a novej studenej vojny medzi Ruskom a Západom.  Nielen Popradčanov pobúrilo Vašej vyhlásenie na summite NATO, že v  v Poprade  pod Tatrami môže vzniknúť vojenská základňa. Názor občanov a samosprávy Vás pritom nezaujímal.

Na jednej strane v parlamente vyzývate k postaveniu hrádzi proti fašizmu a na druhej, pri stretnutiach s  prezidentom Ukrajiny, neprotestujete proti konaniu  fakľových pochodov priaznivcov Stepana Banderu, premenovávaniu ulíc po vodcoch OUN-UPA, či používaniu  nacistických symbolov Ukrajinskými národnými gardami. Ako prezident by ste pritom  mal vedieť, že dolná komora poľského parlamentu označila vyvraždenie približne 100-tisíc Poliakov  nacionalistami z Ukrajinskej povstaleckej armády vo Volyni na západe Ukrajiny za genocídu. Neprotestuje ani proti tomu, že sa na počesť vojnových zločincov z Waffen SS konajú pochody  ich bývalých príslušníkov a obdivovateľov. Dokonca Lotyšský súd v Rige povolil usporiadanie tradičného pochodu lotyšských nacionalistov a vojnových veteránov, ako uviedol, na uctenie pamiatky krajanov, ktorí počas druhej svetovej vojny bojovali po boku nemeckých nacistov v elitnej jednotke Waffen-SS. Pri  návšteve Ukrajiny ste ubezpečoval, že Ukrajina má plnú podporu Slovenska pri jej ceste do euro(atlantických) štruktúr. Vyhlásil ste, že Slovensko nikdy neuzná anexiu Krymu, kde sa konalo referendum, pričom vznik Kosova bez vyhlásenia referenda Vás nezaujímal.

Verejne ste vyhlásil, že Turecko je ostrov stability, od ktorého  sa máme  čo učiť, pričom tri dni pred návštevou, R.T. Erdogan presadil zákon, ktorý legálne umožňuje strieľať do demonštrantov. Je to krajina, ktorá fakticky umožňuje existenciu islamského štátu, keďže títo bojujú proti Kurdom rovnako ako Erdogan, v Turecku predávajú ropu a majú logistickú základňu. Je to krajina, kde sú brutálne represálie na bežnom poriadku a kde je najviac zavretých novinárov na svete. Prudko sa islamizuje a radikalizuje, sám Erdogan sa stal prakticky diktátorom, ktorého nejaké ľudské práva a demokracia už dávno nezaujímajú. Napriek tomu ste, vyhlásil, že Turecko dosiahlo pokrok v ľudských právach.

Vážený pán prezident, aj ja som bol v USA a stretol som sa  tam s množstvom čestných a dobrých ľudí, ktorí boli znechutení z postavenia  USA ako  svetového žandára, pričom stredná vrstva je  globalistami likvidovaná a život obyčajných ľudí zaťažených daňami, z ktorých sú financované permanentné vojnové konflikty a základne po celom svete, sa stával čoraz ťažším. Títo statoční občania Ameriky dali celému svetu a Vaším poradcom jasnú odpoveď, že už si viac nenechajú vymývať mozgy propagandou kúpených médií  a prvoradý pre nich je pocit bezpečia o ktorom ste vyhlásil, že jeho zabezpečenie má byť povinnosťou politikov.

V prezidentských voľbách Vám ľudia dali dôveru a šancu dokázať, že bude nestranným a spravodlivým prezidentom všetkých občanov a nie vojnovým štváčom.  Túto šancu ste premárnil a ak si chcete zachovať vlastnú tvár a zabezpečiť ľuďom skutočný pocit bezpečia, odstúpte z funkcie prezidenta Slovenskej republiky.

V Poprade 9. 11. 2016

                                                                       František Bednár

Na vedomie: Média


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka