Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Pekný biely deň!             

        

       Dámy a páni.
Dovolím si Vám poslať novoročný pozdrav.
Ak by Vás to pri srdci oslovilo, môžete to šíriť aj ďalej (viď príloha).
Všetko dobré.
Jozef Potúček

 

Pekný biely deň!

Už vidím ten zbesilý povyk „humanistov“, čo si to kto dovoľuje v demokratickej spoločnosti takéto rasovo podfarbené pozdravy.
Ale:
Každá farba má svoj význam a poslanie, a vyžaruje do sveta energiu spojenú s určitou symbolikou. BIELA farba je okrem iného spájaná najviac s ČISTOTOU a SPRAVODLIVOSŤOU.
Ak sa povie, že človek by si mal vybieliť svoje rúcho, tak sa tým myslí, že si ho operie – vyčistí – bez ohľadu na to, akej farby je.
Keď na krajinu padne mrazivý sneh, zakryje pod sebou aj kdejakú tú nečistotu. Čerstvo zasnežené biele polia, lúky a mestá vyzerajú tak čisto.
Zneužiť sa dá všetko. Kto chce psa biť, palicu si nájde.
Možno by sa našiel šialenec, ktorý by navrhol aj biele kravské alebo kozie mlieko zafarbiť na šedo, keby ho matka chcela podať svojmu dieťaťu, aby týmto nebodaj nebol naplnený skutok xenofóbie, či zneváženia inej než bielej ľudskej rasy.
Otočme to, lebo tieto tzv. xenofóbne, neprirodzené nenormálnosti a obludnosti vnášajú medzi nás tí, ktorí práve v sebe samotných pestujú najviac neznášanlivosti, závisti a nenávisti voči ľuďom s iným názorom a pohľadom na svet.
Čo zlé by sa stalo, KEBY...
Čo keby sme sa snažili od Nového roku 2016 byť nielen diplomaticky navonok, ale hlavne vo svojom vnútri čistejší (SVETLEJŠÍ) než doteraz?
Čo keby sme počas celého roka udržiavali naše myšlienky čisté (BIELE)?
Čo keby sme očistou (VYBIELENÍM) svojho srdca, a to bez výnimky všetky ľudské rasy všetkých vierovyznaní, prispeli a pomohli k tomu, že na celej planéte Zem konečne zavládne SPRAVODLIVOSŤ a MIER?

Potom by pozitívne vyznelo aj moje želanie vám:
ŠŤASTNÝ A BIELY, ČISTOTOU POŽEHNANÝ, NOVÝ ROK!
Nuž a počas roka, každé ráno, môže znieť všetkým ľuďom na Zemi:
PEKNÝ BIELY DEŇ


   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS

             
Hlavná stránka