Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

 Farizejstvo a zbabelosť opozície v kauze časti štrajkujúcich učiteľov a zdravotných sestier             

          Sledujúc ponovembrový vývoj na Slovensku prichádzam k záveru, že by sa mal zmeniť text Preambuly Ústavy Slovenskej republiky, lebo tá dnešná Preambula nezodpovedá nielen skutočnosti, keďže my nie sme svojbytný a hrdý národ. Preto navrhujem takýto text – My, ponížené, zbabelé a nesvojprávne plebejské ovce, tvoriace cca 70-80 % dospelej populácie, ktoré boli politikmi použité a zneužité na vznik samostatnej Slovenskej republiky, aby ju mohli potom ľahšie vykrádať, tunelovať, odovzdať cudzine, kde už nič prosperujúce nám nepatrí, kde my, dospelá generácia sme zničili život našim deťom a vnukom vo vlastnej krajine, vyháňame ich z vlastnej krajiny, aby hodnoty tvorili v cudzej krajine, čím sme zhanobili kultúrne a morálne dedičstvo našich predkov, cyrilo-metodské duchovné dedičstvo a historický odkaz Veľkej Moravy....

          Tak toto som si naplno uvedomil pri štrajku menšinovej časti slovenských učiteľov a zdravotných sestier, ale hlavne cynický a negatívny vzťah Smeru k tejto štrajkujúcej časti, ako aj neuveriteľná nevedomosť spojená so zadubenosťou tých občanov, ktorí si osvojili rétoriku a tzv. argumenty Smeru. Ich argumenty typu, „však koľkí robia ešte za menej a neštrajkujú,“ len zdokumentovala úbohosť a nesvojprávnosť veľkej časti tohto tzv. národa, takže sa nečudujme zločincom, zlodejom a najsmradľavejšiemu odpadu tohto tzv. slovenského národa z vysokej politiky, či sa už jedná o pravicu, ľavicu, národniarov, že sa správajú tak ako sa správajú pri realizovaní zločinov proti ľudskosti, hlavne cez ekonomiku. Keď porovnáme Ficovo správanie k štrajkom pokiaľ bol v opozícii a terajšiu jeho koaličnú rétoriku, sú v tom veľké rozdiely. Vzťahuje sa to aj na dnešnú opozíciu, tak jej terajšia rétorika a rétorika pokiaľ boli v koalícii, je taktiež odlišná.  

          To že toto stádo si osvojilo rétoriku Smeru typu, „nie sú peniaze, už sme pridali, môžeme dať len toľko, na koľko máme“, či podobné frázy, tak tomu stádu sa ani nečudujem. No čudujem sa, ba som abnormálne šokovaný, že nielen štrajkujúci učitelia a zdravotné sestry, ale ani opoziční politici, paraziti, ktorí si prihrievajú svoju polievku v týchto štrajkoch, nedokážu donekonečna opakovať, PREČO ALE, že tie rozkradnuté peniaze, ktoré vykráda zločinecká smerácka mafia spoločne s konkurznou mafiou Zoroslava Kollára, chýbajú aj učiteľom a zdravotným sestrám. Lenže problém je aj v tom, že s konkurznou mafiou Zoroslava Kollára spoločne kradla aj dnešná opozícia, pokiaľ bola v koalícii, takže poctivo mlčia a teraz z opozičného titulu sľubujú aj nesplniteľné. Ale hlavný problém je aj v tom, že pred Zoroslavom Kollárom sú v hlbokom predklone, pochcaní a posraní najvyšší predstavitelia štátu, v ekonomických zločinoch ho kryjú MV SR, GP SR a MS SR.

          Skúsme napríklad porovnať tie sumy, ktoré žiadajú navýšiť štrajkujúci učitelia a zdravotné sestry, teda navýšenie za celý rok a porovnajme to, za koľko dní či týždňov to rozkradnú zločinecká smerácka mafia s konkurznou mafiou Zoroslava Kollára či im podobné pijavice prisaté na štátnom rozpočte, koľko stoviek a stoviek podnikov nechali za posledných 20 rokov politici a konkurzné mafie nechali zbankrotovať a následne dať do konkurzu, nerátajúc, že každoročne sa zo štátneho rozpočtu rozkradne 2-3 miliardy eur, kde sa o beztrestnosť páchateľov zo špice pyramídy stará polícia a prokuratúra, takže kto mi chce tvrdiť, že niet pre učiteľov a zdravotné sestry, ale aj pre ostatné produkujúce profesie? Paradoxné pritom je, že nič pozitívneho neprodukujúce, napr. prasce typu Širokého a jemu podobných dokonca DLHODOBO nevyplácajú ani mzdy za odvedenú prácu, pričom MV SR a GP SR to vôbec neprekáža. Ani sa nečudujem, keď to neprekáža ani gaunerom zo zločineckej smeráckej mafie.   

          A na záver taká jedna pointa, o ktorej doteraz všetky politické strany, Národná banka Slovenska, Ekonomický ústav SAV, médiá a ekonomickí analytici poctivo mlčia – JE VLASTNE NEJAKÝ ROZDIEL MEDZI ROZKRADNUTÝMI MILIÓNMI A MILIARDAMI ZO SLOVENSKÉHO ŠTÁTNEHO ROZPOČTU, KTORÉ SÚ VO VLASTNÍCTVE KONKRÉTNYCH ĽUDÍ, TEDA ZLOČINCOV A ZLODEJOV, KTORÍ NETVORIA ŽIADNE HODNOTY, ALE ROZKRADNUTÉ SI UŽÍVAJÚ,  A POŽIČIAVANÝMI MILIÓNMI A MILIARDAMI ZO ZAHRANIČIA, KTORÝMI SA TIETO PENIAZE NAHRÁDZAJÚ? A teraz to vynásobme krát 25 rokov a pýtajme sa, skutočne nie sú peniaze?

Vladimír Pavlík

   PRINT RSS

             
Hlavná stránka