Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Odmietli pracovať – „Oni sú predsa hostia pani Merkelovej...“ !!!             

                                                             

Vráťme sa k jednej zo správ, ktorá pôvodne ani nemala vôbec vyjsť na svetlo sveta, ale vďaka odvahe jedného nemeckého starostu vieme, že aj takéto veci sa v EU dejú.

No posúďte sami!

Rakúsky internetový portál OE24 zverejnil 17.8.2016 správu z Nemecka, kde starosta v meste Waldenburg Bernd Pohlers so sklamaním konštatuje, že niektorí žiadatelia o azyl odmietli pracovné ponuky s odôvodnením:

Sme hostia pani Merkelovej a hostia predsa pracovať nemusia“!!!!!!!!!!!!!!

Viď:

http://www.oe24.at/welt/Fluechtlinge-lehnen-Arbeit-ab-Wir-sind-Merkels-Gaeste/247973362

http://www.epochtimes.de/politik/deutschland/asylbewerber-verweigern-arbeit-mit-argument-sind-merkels-gaeste-a1923548.html

Takže aj takíto obohacovači našej kultúry a budúci „prispievatelia na naše dôchodky“ prostredníctvom európskeho pracovného trhu sem prišli – na základe vrelého pozvania našej úžasnej „MUTI“ Merkel.

Natískajú sa tu neustále také dotieravé, ale asi oprávnené a logické otázky:

1/ AKO by toto mohlo dopadnúť u nás na Slovensku alebo v Čechách, kde hodinová mzda určite nie je taká ako v Nemecku?

2/ Ak dňa 17.8.2016 nemecká kancelárka Angela Merkelová uviedla, že utečenci nepriniesli terorizmus do Nemecka, tak ČO DOBRÉHO nám prinášajú, keď ako jej hostia nebudú chcieť pracovať, zrejme nikde v EU?

3/ PREČO v čase, keď východoeurópske krajiny vstupovali do EU, „štedrý“ západ nám nevyrovnal platy, ani dôchodky, ani naši poľnohospodári nemajú doteraz rovnaké dotácie z EU ako napr. nemeckí, ale na druhej strane, keď sa migrácia na západ vymkla z rúk a Nemecko je na pokraji občianskej vojny, tak by podľa šialených nápadov EU-komisie mali byť vytvorené rovnaké finančné podmienky pre azylantov v celej EU? Sme takí BOHATÍ a SPOKOJNÍ na Slovensku, že by nám nevadilo, keby sme na jedného azylanta minuli zo štátneho rozpočtu dva až trikrát viac peňazí než na vlastného dôchodcu, ktorý poctivo pracoval 40 rokov?

4/ Čo vy nato, vítači, WELCOME, WILLKOMMEN-KULTUR, slniečkári, roztlieskávači euro-atlantickej korporátnej propagandy? Naozaj to z vašich zahraničných fondov a filantropických nadácií zatiahnete komplet vy aj za týchto vašich „hostí“, alias vojnových utečencov, prípadne ďalších miliónov vysokokvalifikovaných odborníkov, chirurgov, atómových fyzikov a iných rôznych špecialistov, respektíve uhradíte všetky škody spojené s touto vlastizradcami organizovanou ilegálnou imigráciou?

5/ Chceme dnešné nemecké skúsenosti aj u nás doma?


   PRINT RSS

        
     
Hlavná stránka