Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

To mi řekla dnes moje 85letá máma.             

         

To mi řekla dnes moje 85letá

máma.

Neslyšela jsem, že by Němky, Polky, nebo Rusky někam utíkaly , když jejich otcové, bratři, manželé a synové šli
do války. Pracovaly až do té doby, kdy se fronta před Moskvou otočila a Rusové zahnali Němce až do Berlína. Nikdo neutíkal. Desertéry totiž okamžitě stříleli. A tohle jsou prostě desertéři. Nebo pouze ekonomičtí migranti, kteří se nudí a někdo jim nakukal, že by to mohli zkusit v Evropě. Evropané jsou to tiž už svou humanitou tak zblblí, že se tu postarají o každého kriminálníka tmavé pleti.

Tedy PŘEDEVŠÍM musí mít tmavou pleť. Jinak když ne, tak má smůlu. Bílého tu totiž odsoudí za každou blbost. Dokonce i za to, že si trochu zajódloval. Absurdita vládne. Trestání Evropanů se věnují dostatečně. Ale Afričan tu nebude mít problém! Může znásilňovat, krást a zabíjet. Nikdo ani necekne.

Kdo mi tu chce namluvit, že tihle lidé utíkají před válkou, když začnou hladovku jen proto, že nedostanou hned dům, auto a blondýnu. Prostě to v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ nejsou váleční utečenci. Ti vypadají absolutně jinak. Hladoví, vděční, nekradou, neznásilňují a nedomlouvají se na kriminálních činech.

Jak je jen možné, že to ještě stále všichni nepochopili, když to chápe i moje stará matka? Právě ona zažila válku. Tedy
v Čechách. A taky transporty Židů. Ti se tenkrát snažili utéct do Švýcarska, ale nikdo
je tam nepřijímal. Tak skončili v koncentráku.

Je to hrůza, co se děje. A zdá se, že to ještě nedosáhlo absolutního vrcholu. Na ten
se ještě čeká. Co to bude? Jaká zrůdnost? Teror? Válka? Kdo by si to byl býval pomyslel? A stále ještě jsou tu lidé, kteří naivně říkají, že se jim musí pomáhat. Já už fakt nemůžu. Nedá se to se zdravým rozumem vydržet! Však o mě už bulvár píše, že jsem se zbláznila.

Jana Yngland Hrušková,

21.2.2016


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka