Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Dôležité upozornenie pre slovenských kriminálnikov             

                                                    
          Mnohým kriminálnikom sa už stalo, že média či internet napísali o ich kriminálnej a protizákonnej činnosti a usvedčili ich. Dokážem ich pochopiť že mnohým sa to neľúbilo, a podali trestné oznámenia, ktoré polícia a prokuratúra museli odmietnuť. Mimo iného aj preto, že ich trestná činnosť bola doložená, svedkovia boli dôkazovo silní, aby ich usvedčili, alebo zo strachu konfrontáciu s nimi odmietli. Tentoraz im ale svitla nádej, že aj kriminálnik môže byť bezúhonná osoba, pokiaľ sa obrátia na Okresný súd v Považskej Bystrici, ktorý to s radosťou urobí, hlavne pokiaľ to dostanú podpredseda tohto súdu JUDr. Róbert Jankovský a sudca JUDr. Ladislav Vašut, ktorí si v prípade potreby priberú na pomoc, v rámci zločinného spolčenia, aj nejakú súdnu exekútorskú hyenu. O tomto súde už 50 rokov kolujú neuveriteľné historky, samozrejme, len v tom negatívnom.

          Predsedníčkou tohto súdu je akási Loduhová, s ktorou som osobne neprišiel do styku. Ľudia ktorý s ňou mali česť prísť do styku, hlavne keď bol voči ním porušovaný zákon hovoria, že sa jedná o osobu ženského pohlavia, vážiacu cca 40 kg, no v podlosti, pomstychtivosti, amorálnosti, porušovaniu zákonnosti, ničení života nevinným, prenasledovania z titulu svojej funkcie, je schopná predstihnúť aj štvorhlavého draka, vážiaceho dve tony. Veď taká pani Jana Teleki to mala možnosť po dobu 20 rokov poznať na vlastnej koži z jej strany. Redaktorovi Rádia Jerevan sa pochválila, že po smrti chce mať pomník, kde bude aj tento text – Narodila som sa preto, aby som blížila nevinným ľuďom a zo života im robila peklo.

          Na špinavú robotu sú tu podpredseda Okresného súdu JUDr. Róbert Jankovský a sudca JUDr. Ladislav Vašut. Róbert Jankovský, so zločineckou a kriminálnou minulosťou, v ktorého rodine vyrastal aj zločinecký mafiánsky boss Peter Čongrády, ktorému ako sudca pomáhal ekonomicky likvidovať trenčianskeho podnikateľa Ondreja Janíčka pri násilnom okradnutí o jeho nehnuteľnosti, spoločne so svojou švagrinou JUDr. Monikou Jankovskou, keď bola trenčianskou sudkyňou, z ktorej neskôr Robert Fico urobil štátnu tajomníčku mafiánskemu ministrovi spravodlivosti Borecovi. Tento sudca dokonca nerešpektuje ani najzákladnejšie právo, právo na odvolanie, keď úmyselne vydá zmätočné a nevykonateľné predbežné opatrenie. Dokonca niekoľko týždňov pred tým, ako KS v Trenčíne zrušil jeho predbežné opatrenie, a dal mi za pravdu, v zločinnom spolčení so súdnou exekútorskou hyenou Hlavňovou z Košíc uvalia na vás exekúciu len preto, že som nerešpektoval jeho nevykonateľné predbežné opatrenie, KS v Trenčíne dal na vedomie, že ich má v p..i, veď mafiánsky gauner na funkcii ministra spravodlivosti Borec chodí na golfové turnaje s jeho bratom, manželom štátnej tajomníčky Jankovskej, takže má dobré krytie na porušovanie zákonnosti.

          Prednovembrový ortodoxný boľševik JUDr. Ladislav Vašut sa s ním ideálne doplňuje. Vašutov ocinko patril do okresnej komunistickej nomenklatúry v časoch najtvrdšej komunistickej normalizácie v Považskej Bystrici. Pamätníci, ako aj ich deti, ktoré toto obdobie zažili, ako im bolo ubližované, ako boli prenasledované a šikanované celé rodiny vedia pochopiť, že len najväčší vyvrheli a ľudský odpad mohli byť nomenklatúrne kádre v rámci okresov, krajov, či na celoštátnej úrovni. Možno povedať, že netvor môže splodiť len netvora, čo prednovembrový ortodoxný boľševik a sudca Vašut dokazuje. Hoci so svojim komplicom Jankovským veľmi dobre vie, že kriminálnik ktorému napomáhajú, odmietol pred vyšetrovateľom polície konfrontáciu so svedkom, ktorý by ho usvedčil, neberú to vôbec do úvahy a z kriminálnika chcú urobiť nevinnú obeť. Myslia si, že nahlásim meno svedka, aby ho potom mohli zlikvidovať, vedomí si toho, aký dopad by toto svedectvo malo nielen na kriminálnika Osrmana, ale aj ďalšie osoby zapletené v kauze s týmto kriminálnikom. Nerešpektujú ani podania na Ústavný súd a GP SR, kde som tento druhý štátny orgán požiadal, aby môj svedok dostal štatút chráneného svedka pri konfrontácii a usvedčovaní kriminálnika Osrmana. To, že obaja menovaní sudcovia vedome maria spravodlivosť len dokazuje, že Slovensko je štátom zločineckým, mafiánsko-gaunerským a skorumpovaným, ktorý riadia zločinecké zberby najvyššieho rangu.

          Dúfam, že slovenské kriminálne živly ktoré si prečítajú tento článok nadobudnú istotu, že sudcovia Jankovský a Vašut z nich urobia nielen nevinné obete s tým najčistejším charakterom, ale aj tvrdo, cez krivenie zákonov, sa vysporiadajú s tými, ktorí odhalili ich kriminálnu činnosť, a zabezpečia im bohaté odškodné.

Vladimír Pavlík


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka