Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Kotlebovi prekážajú zločiny imigrantov na iných národoch – zločiny proti ľudskosti a ekonomické zločiny voči vlastnému národu zo strany slovenských politikov ignoruje mlčaním             

                                                    
           

Včera zase ďalší útok afganského imigranta sekerou... 
Keby vám niekto ponúkne misku plnú imigrantov, z ktorej len 10 % zabíja ľudí na kamióne, alebo sekerou, zobrali by ste si ich k sebe? Kto z vás, so zdravým rozumom, by ste takúto misku prijal a ponúkol sa z nej?! Aj keby 100 „ľudskoprávnych mimovládkarov“ na mňa kričalo, že som xenofób a že mám predsudky voči neotráveným „cukríkom“, aj tak by som radšej odmietol celú misku. Každý deň sa totiž potvrdzuje, že aj jeden jediný imigrant je príliš veľa! Lebo aj jeden stačí na to, aby v mene Allaha pozabíjal možno aj vašu rodinu...

Fotka používateľa Marian Kotleba.
https://www.facebook.com/

 

          Tak takéto prirovnanie nám predstavil na svojom facebookovom statuse Marián Kotleba. O čom v skutočnosti svedčia jeho posledné dve vety v tomto príspevku? Nepripomínajú Vám náhodou cielený a dezinformačný blud podobný o asociálnych cigánskych parazitoch, ktorý má šíriť nenávisť proti tejto skupine osôb ako o najväčších príživníkoch na Slovensku? Prečo v skutočnosti nehovorí o tých najväčších asociálnych parazitoch z vysokej politiky, konkurzných mafií, oligarchov, finančných skupín a im podobných pijavíc prisatých na štátnom rozpočte, pred ktorými je v hlbokom predklone, pochcaný a posraný? Pokiaľ mi je známe, tak imigranti na Slovensku zatiaľ nikoho nepripravili o život, podvodne nepripravili o byt, z nikoho neurobili bezdomovca, nerozkradli túto republiku. Na rozdiel od našich zločineckých a zlodejských politikov a im podobnej verbeže, ktorí za posledných 20 rokov cez ekonomiku a drastické vykrádanie zdravotníctva majú na svedomí predčasne ukončené životy minimálne 60 000 nevinných občanov Slovenska, to tomuto antislovákovi, antinárodovcovi a antikresťanovi hrajúcemu sa na Slováka, národovca a kresťana vôbec neprekáža a zbabelo mlčí. Prečo asi? Mimochodom, nie je to aj z hlbokej nenávisti a pohŕdania k tomuto národu, že vo svojich paranoidných bludoch sa považuje za vyvoleného či predurčeného, len s tou svojou a jedinou pravdou? Na základe čoho hádže všetkých imigrantov do jedného vreca, práve tak, ako všetkých Rómov považuje za asociálnych cigánskych parazitov, ktorí najviac škodia slovenskej ekonomike? Prečo Kotleba doteraz nezorganizoval ani jeden protest pred úradom vlády, parlamentu, honosnými sídlami oligarchov, finančných skupín, konkurzných mafií? Odpoveď je jednoduchá. Je ich poníženým sluhom, ktorý má mimo iného plniť aj úlohu rozbíjača národných síl. On a štátna moc sa v skutočnosti vzájomne potrebujú.

Druhá strana mince

          Je síce pravdou a nezvratnou realitou, že mať v susedstve neprispôsobivých Rómov je pohroma pre majoritu, ale aj pohroma pre štát, keďže si ich nielen takých vychoval, ale dokonca ich neprispôsobivosť podporuje a toleruje ju, pričom v úlohe porazených je práve tá väčšina slušných ľudí. Možno si položiť otázku, čo je to za štát, ktorý nedokáže zabezpečiť svojmu vlastnému občanovi ani tie najzákladnejšie občianske a ústavne práva aj napriek tomu, že takýto občania tvoria ekonomické hodnoty, platia dane z ktorých v blahobyte žijú tí, ktorí riadia štát? Tu možno s Kotlebom v mnohých veciach súhlasiť.

          Dnes už je viac ako isté, že jeho rétorika ohľadom imigrantov nahráva tým skutočným arcizločincom a arcizlodejom z vysokej politiky, špičiek mafií, oligarchov, finančných skupín a im podobným, lebo cez túto jeho rétoriku sa odvádza pozornosť od tých skutočných problémov a dokončieva sa rozkrádanie všetkého toho, čo ide ešte rozkradnúť. Z osobného hľadiska mu ani neberiem právo na petíciu ohľadom vystúpenia Slovenska z EÚ, len doposiaľ som od neho nepočul ani jeden jeho záložný plán – a potom ako? Lebo je veľký rozdiel tárať o niečom cez lacné heslá, bez konkrétnej reality, ktoré v skutočnosti vzhľadom k súčasnému stavu na Slovensku, hlavne po ekonomickej línii, sú nevykonateľné.

Vladimír Pavlík


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka