Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Huhňanie ministerky Žitňanskej z Ministerstva Nespravodlivosti SR o extrémizme v priamom prenose             

                                                    
        V nedeľu 23. októbra 2016 na STV1 v relácii V politike som si mohol v priamo prenose vychutnať bludové a paranoidné vidiny ministerky Žitňanskej, ako si predstavuje efektívnejší boj proti extrémizmu. Pokiaľ prejdem k analýze a protiargumentom tejto osoby, nielen ako politika, ale aj ako človeka, treba povedať nasledovné. Dotyčná osoba ženského pohlavia začala svoju politickú kariéru hneď po novembri 1989 – a toho času ju možno považovať za politickú skokanku „zo strany do strany“, kde takýmto osobám sa hovorí aj ako „politickí prostitúti.“ Že najnovšie zakotvila v Bugárovej strane Most, ktorá je zberňou politických prostitútov, len dokumentuje jej morálku, charakter, dvojtvárnosť, pokrytectvo a farizejstvo, ale to isté sa vzťahuje aj na niektorých poslancov tejto strany.

          Ministerka Žitňanská dospela k záveru, že súdy odsúdili za extrémizmus veľmi malý počet ľudí, teda, páchateľov. Má vôbec táto osoba ženského pohlavia právo takéto niečo tvrdiť? Poďme po poriadku. Bola súčasťou pravicovo-fašistickej dzurindovskej koalície, ktorá tu zaviedla systém kolektívnej viny na nevinných, na ktorých boli prenesené cez tzv. nevyhnutné ekonomické reformy následky za ekonomické zločiny vlád Vladimíra Mečiara. U množstva nevinných ľudí boli potlačené najzákladnejšie slobody a ľudské práva, mnohí práve kvôli tomu si predčasne siahali na život cez tzv. sociálne samovraždy. Žitňanská bola v tom období aj ministerkou spravodlivosti, priamo sa na týchto zločinoch proti ľudskosti spolupodieľala – a možno o nej povedať, že už vtedy sa zaradila do kategórie netvora a odľuda s krvavými rukami – a tá krv nikdy z jej rúk nezmizne. Dokonca jeden z hlavných netvorov a odľudov, premiér Dzurinda, svojim výrokom pre mesačník euroREPORT č. 12/2005, takto cynicky reagoval na sociálne samovraždy, citujem, „REFORMY BOLIA, ALE SÚ ÚČINNÉ.“ Samozrejme, že krvavá Lucia sa s týmto stotožnila. Keď si to rozmeníme na drobné, tak arcizločinecké a arcizlodejské mečiarovske zberby si užívali nakradnuté, občas sa podelili aj s pravicou, a nevinní občania niesli následky. Práve tí nevinní občania, ktorí tu nič neukradli, nevytunelovali, nebrali pôžičky z bánk, ktoré potom nesplácali.

          Aby toho cynizmu nebolo málo, Dzurinda pre Hospodárske noviny z 23. decembra 2005 povedal – „VZBUDZOVANIE ILÚZIÍ, ŽE SA DÁ VYBUDOVAŤ KRAJINA – KDE STAČÍ IBA NATŔČAŤ RUKY – JE SÍCE LÁKAVÁ, ALE SOCIALIZMUS SA UŽ SKONČIL.“ Takže si položme otázku, kto tu natŕčal ruky a pre koho tu bol opätovne socializmus? Boli to radoví občania? Nie, nie, tí to neboli. Tak o aké skupiny sa v skutočnosti jednalo? Odpoveď je veľmi jednoduchá. Jednalo sa o politikov, vrátane samotného Dzurindu, oligarchov, finančné skupiny, mafie na vrchole pyramídy a im podobným parazitom prisatým na štátnom rozpočte. A krvavé paprče nadstavovala aj ministerka Žitňanská, aby za zakrývanie zločinov v justícii dostávala nadštandardný plat a nadštandardné odmeny. Zaujímavé, že túto tzv. bojovníčku proti extrémizmu netrápi, že hneď po novembri 1989, bola to práve sudcovská komunita, z ktorej sa vygenerovala konkurzná sudcovská mafia, jedna z najzločineckejších organizovaných skupín, paradoxne vzniknutá v štátnom orgáne. Z nej sa neskôr vygenerovala arcizločinecká konkurzná mafia okolo Zoroslava Kolára. A ja pýtam, VY ŠPINY, KTORÉ STE BOLI NA FUNKCII MINISTRA SPRAVODLIVOSTI, AKO JE TO MOŽNÉ, ŽE VÁM TO NEPREKÁŽALO? PRÁVE VY, ŠPINAVÉ ZBERBY, POD VAŠIM VEDENÍM, SPOLOČNE S VAŠIMI KOMPLICMI, TO JE VAŠA VIZITKA, ŽE SLOVENSKÁ JUSTÍCIA, TEDA, SUDKYNE A SUDCOVIA, PATRIA NA ŠPICU ZLOČINECKEJ A SKORUMPOVANEJ PROFESIE.

Ako môže skorumpovaná sudcovská zberba určovať kto je a kto nie je extrémista?

          V utorok 25. 10. 2016 96 poslancov schválilo sprísnený zákon ohľadom extrémizmu. Jednalo sa o SMER, SNS, Most a SaS. OĽaNO sa farizejsky zdržalo hlasovania. Takže si rozoberme tie strany, ktoré hlasovali za. Najskôr si treba pripomenúť, že súčasná koalícia Smer, SNS a Most patrí medzi najzločineckejšie koalície nielen svojou prítomnosťou, ale aj minulosťou. Akú to môže mať logiku, keď smerácke zberby za nečinného prizerania premiéra Fica, s možnosťou konštatovania, že aj spolupáchateľstva, za posledných osem rokov tak drasticky vykrádali zdravotníctvo, že kvôli tomu každoročne predčasne zomrelo 5-7 – tisíc nevinných občanov? A takéto arcizločinecké zberby páchajúce najodpornejšie zločiny proti ľudskosti, majú byť zárukou boja proti extrémizmu? Oni, ktorí extrémnymi metódami doháňajú k predčasnej smrti tisíce nevinných ľudí? Ich spolupáchatelia zo SNS a Mostu, ktorým neprekážajú tieto ich najodpornejšie zločiny proti ľudskosti len dokazujú, že nielen ich poslanci, ale hlavne Danko a Bugár, predstavujú ten najsmradľavejší hnoj, v krátkej histórii ponovembrového slovenského parlamentu. Veď Bugár, ako bývalý predseda SMK, keď táto strana bola súčasťou pravicovo-fašistickej koalície za premiérovania Dzurindu, cez tzv. nevyhnutné ekonomické reformy, sa priamo podieľal na doháňaní nevinných ľudí k sociálnym samovraždám. ON, OBČAN MAĎARSKEJ NÁRODNOSTI, ŽIJÚCI NA SLOVENSKU!!! Neuveriteľný paradox a vrchol cynizmu, keď takéto fašisticko-extrémistické zberby budú určovať čo je a čo nie je extrémizmus, ako aj to, kto je a kto nie je extrémista. A že to podporili poslanci zo SaS a hlasovania sa zdržali farizeji z OĽaNO, tiež o niečom svedčí.

Vladimír Pavlík     
 


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka