Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

BAŠTERNÁK A KALIŇÁK DVE MALÉ HROZIENKA – HOVIENKA V NADROZMERNOM STRAPCI EKONOMICKÝCH ZLOČINOV             

                                                    
                     Stojí za mimoriadnu pozornosť prevetrávať mená týchto dvoch podvodníkov a darebákov v takom štýle reflektorov a divadla, ako to predvádza opozícia, ako by sa jednalo o dvoch špičkových páchateľov v rámci Slovenska? Nie je náhodou samotná pravica pod Dzurindovým vedením tým hlavným vinníkom, že gauneri zo zločineckej smeráckej mafie sa dostali k moci a vládnu tak ako vládnu, robia to čo robia, drasticky nielen vykrádajú Slovensko a štátny rozpočet, ale ich zločiny proti ľudskosti cez zdravotníctvo dokazujú, že majú v sebe gény tých najbrutálnejších fašistických a gardistických vrahov z vojnového obdobia na Slovensku, keď ranou do tyla vraždili nevinné ženy, deti, mužov a nechali ich padať do horiacej vápenky. Možno ich prirovnať spoločne s premiérom Ficom aj k masovým vrahom ohľadom vykrádania zdravotníctva a priamou vinou na každoročnom predčasnom  úmrtí tisícov nevinných ľudí?

          Znovu opakujem, že Kaliňák a Bašternák sú gauneri, ktorí by mali dožiť v Ilave či Leopoldove. Ale... Paradoxne na čele všetkých týchto svinstiev a zločinov, či už politických alebo ekonomických, stoja poslanci NR SR, teda toho štátneho orgánu, obrazne povedané, zločineckého štátneho orgánu, ktorý nesie najväčšiu vinu za tento marazmus, ktorý sa tu začal postupne budovať od roku 1990, cez zločinecké zákony, schvaľované poslaneckou koalíciou,  predkladané koaličnou vládou. Kampaň proti Kaliňákovi a Bašternákovi, aj keď ju nespochybňujem, ale mi pripadá, ako keď dvojnásobný vrah ide moralizovať trojnásobného vraha.

          Ponovembrové vlády a parlamenty v skutočnosti vytvorili abnormálny zločinecký moloch s podrobným a priliehavým názvom – zločinecké, mafiánsko-gaunerské a skorumpované Slovensko, ktoré patrí bezkonkurenčne k najsmradľavejšiemu odpadu Európskej únie, s najväčším počtom politikov nielen sadistov a psychopatov, ale aj masových vrahov. Kde boli poslanci vtedy, keď Danka Bobeková uverejňovala ekrazitové veci o prepojení mafie a vysokej politiky, o konkurznej mafii Zoroslava Kollára, o vraždení bielych koní, čo doteraz nemalo obdobu v rámci EÚ, cez ktoré zločinci z vysokej politiky a konkurznej mafie robili miliardové ekonomické podvody a rozkrádačky a naďalej v tom pokračujú? Kde boli vtedy, keď s mafiou sa spojil zločinecký štát reprezentovaný MV SR, GP SR, MS SR a spoločne likvidovali nielen ju, ale aj jej rodinu?

          Boli to práve poslanci parlamentu ktorí už v prvopočiatkoch umožnili vznik konkurznej sudcovskej mafie, ktorá za krátky čas vygenerovala konkurznú mafiu okolo Zoroslava Kollára, biele kone, policajnú, prokurátorskú a sudcovskú mafiu a potom to v praxi vyzeralo aj takto:

          Zákonom chránený biely kôň Zoroslava Kollára Tibor Fuzek si počas predmetného konkurzu zriadil dva osobné účty v banke XY, ku ktorým mal vylúčne dispozičné právo. Správca konkurznej podstaty XY Zoroslav Kollár poslal na tieto účty prevodným príkazom 22 905 959, 10 Sk!!! Tibor Fuzek ich na trikrát vybral – a hádajte, komu ich asi odovzdal? Slušný príjem, ba dokonca nezdanený a takých bolo až, až. Tibor Fuzek to však stihol ako komplic vo funkcii bieleho koňa, ako spoločník, konateľ a likvidátor, pričom má problémy s čítaním, písaním... Okrem iných spoločností napr. aj v Donare a.s. Glváča a Flašíka.

          Takže celé toto divadlo zo strany opozície s konkrétnymi ale aj nekonkrétnymi argumentmi predstavuje len súboj politických a mafiánskych subjektov toho najvyššieho levelu, spojené s cirkusom a divadlom pre naivného občana, hlavne na odvrátenie pozornosti páchajúcich ďalších pokračujúcich ekonomických zločinov. A nemožno zabudnúť na to najdôležitejšie, že do tejto pozície Smer v skutočnosti dostala pravica počas premiérovania Mikuláša Dzurindu, ktorá sa spreneverila všetkým tým sľubovaným hodnotám, cez ktoré získala politickú a ekonomickú moc s podporou voličov. Treba si taktiež uvedomiť, že hlavne vysokoškolsky vzdelaní voliči pravice tieto prehrešky svojim politikom neodpustili, čo vlastne tiež pomohlo Smeru. Bez toho, aby som chcel uraziť ich voličov, ktorí v drvivej väčšine sú imúnni a neprekážajú im prešľapy Smeru, či už politické alebo ekonomické, pokiaľ by si z nich brali príklad voliči pravice, sily na politickej šachovnici by boli rozložené úplne ináč.

Vladimír Pavlík   


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka