Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

ORTODOXNÍ KOTLEBOVCI NAHRADILI ORTODOXNÝCH MEČIAROVCOV VO SVOJEJ JEDINEJ PRAVDE             

          Dobre si pamätám z akých prednovembrových zbabelých občianskych núl, eštebákov či ich udavačov sa rodili tzv. najslovenskejší Slováci. Len ich pravda, len ich názor, to bolo to pravé orechové, plná huba Slovenska a slovenského národa. Oni sa samopasovali na tých, ktorí všetko vedia, všade boli, na všetko majú riešenie. Beda prebeda, pokiaľ niekto s nimi nesúhlasil, hneď bol v ich očiach zapredanec, janičiar, vlastizradca... Sám som v tom období bol zaradený medzi tých, ktorí škodia Slovensku. Keďže som naďalej išiel svojou vlastnou cestou, tak postupne zo mňa vyrobili homosexuála, úchyla ktorý obťažoval nezletilé dievčatá, komunistu, konfidenta ŠtB, psychiatrického pacienta, ba dokonca, že v mojej rodine bol gardistický vrah, ktorý vraždil nevinných ľudí vo vápenke. Aj takto sa dá liečiť zakomplexovanosť, zbabelosť pod rúškom anonymity.

          Dnes tu ortodoxných mečiarovcov nahradili konkrétni ortodoxní a jednopravdoví kotlebovci, ktorých ideologicky vyučuje práve táto ortodoxná mečiarovska zberba. A dokonca ma aj povýšili. Ba Kotlebovi prisúdili aj to, o čom zo strachu a zbabelosti mlčí. Šíri sa medzi nimi, že sa ma musel zbaviť, lebo som ho navádzal ku korupcii a žiadal od neho peniaze. Ha, ha, ha... Len tak mimochodom, poznáte na tejto planéte politickú stranu, ktorá sa začína menom jeho predsedu?

          Ako dokonca vyplynulo z jedného diskusného príspevku, ktorý ešte s jedným príspevkom je súčasťou tohto článku, vraj preto píšem o sociálnych samovraždách, lebo ma trápi svedomie, že som sa na nich podieľal. Z diskusných príspevkov ohľadom mojej osoby som zistil aj nasledovné – tak ako fašisti a nacisti pohŕdali starými ľuďmi po príchode do koncentračných táborov, čo sa vzťahuje aj na ponovembrové vlády a parlamenty, aj pre týchto ortodoxných, jednovaječných a jednopravdových, samozrejme anonymných a ortodoxných kotlebovcov, je mi pravidelne vyčítaný môj dôchodcovský vek, frustrácia a starecká demencia. Už som dostal niekoľko informácii, že okolo neho sa grupuje skupina ľudí, pre ktorých by nebol problém svoju oddanosť Vodcovi dokázať aj tým, že sa dokážu okamžite vysporiadať s ľuďmi, ktorí majú odlišné názory a iné myslenie, ktoré sa nestotožňuje s názormi a myslením samotného Vodcu, pričom ich diskusné príspevky to v mnohom naznačujú. Pričom Kotlebov narcizmus a povyšovanie seba samého nad kolektív, spojený s jedným názorom, však odborníci na psychiatriu a psychológiu dobre vedia, čo mám na mysli.  A ešte niečo – je tu jasne vidieť rukopis spojený s klamstvom a dezinformáciami na profesionálnej úrovni, teda metódy, používané zločineckou, zlodejskou a štátno-teroristickou organizáciou HZDS. Preto nikdy tento antinárodovec, antikresťan a zbabelá občianska nula sa nepostaví proti mafii, ani nebude zvolávať demonštrácie pred ich sídla, ale pokrytecky bude tvrdiť, že za všetku ekonomickú biedu na Slovensku môžu asociálni cigánski paraziti, čím vedome podporuje nielen nenávisť voči týmto skupinám, ale aj úmyselne odvádza pozornosť od skutočných zlodejov. Ktovie, kto všetko ho drží za gule a v pozadí čaká na svoju príležitosť.

Vladimír Pavlík    

    samko  pravda zjavuje sa znovu • pred 30 minútami
Pavlik nie je c. 1 ani zdaleka. To sa len zda, ze je to zatrpknuty bojovnik co straca dusnost. Pavlik velmi je prefikana plostica. Bud robi pre SISku alebo rovno pre CIA alebo Mossad alebo nieco podobne, nieco velke. Je to plostica najvyssej kategorie.

 Boris Dollar  Vladimír Pavlík • pred 14 hodinami
Ludia ako ty nas dostali do tychto sraciek, v ktorych sme. Teraz to lutujes a bojujes za ludi, ktori su aj tvojou vinou mrtvi?
Ty patris do pekla, spolu s dalsimi Chartistami.    


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka