Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

MÁ JUDR. BAJÁNKOVÁ PRÁVO MORALIZOVAŤ JUDR. HARABINA?             

     

        

          Myslím si, že má na to plné právo, ale sama by musela byť príkladom pri očisťovaní skorumpovanej slovenskej justície, ktorá v mnohých parametroch spĺňa pomenovanie zločineckého štátneho orgánu, na ktorom má svoj diel viny aj samotný JUDr. Harabin. Stačí pripomenúť, že bola to práve slovenská justícia, z ktorej sa po novembri 1989 vygenerovala jedna z najzločineckejších a nazlodejskejších organizovaných skupín – konkurzná sudcovská mafia, z ktorej sa potom vygenerovala arcizločinecká konkurzná mafia okolo Zoroslava Kollára, majúce na svedomí miliardové rozkrádačky a podvody, spojené s nezanedbateľným počtom usmrtených ľudí. Paradoxne pred týmito dvoma tlupami sú pochcaní a posraní prezidenti, premiéri, predsedovia parlamentov, ministri vnútra a spravodlivosti, generálni prokurátori, vrátane poslaneckej čeľade, ktorá sa vystriedala v slovenskom parlamente.

          Pokračujúci súboj časti slovenskej justície toho času reprezentovanou predsedníčkou Najvyššieho súdu SR JUDr. Švecovou a predsedníčkou Súdnej rady SR JUDr. Bajánkovou s JUDr. Štefanom Harabinom len dokazuje, že tzv. odharabinizovanie slovenskej justície začaté prezidentom Kiskom, nesplnilo svoj cieľ. Hoci JUDr. Harabin nie je žiadny svätý muž, ktorý môže mať čo to za ušami, jeho súperi si mali uvedomiť, že vie toho veľmi veľa ako to v slovenskej justícii chodí a patrí do kategórie špičkových odborníkov, aj keď to občas využil pre svoj vlastný prospech.

          Bol to práve on, ktorý verejne odtajnil, že obidve dotyčné dámy kryjú päť právoplatných rozsudkov najvyššieho súdu, ktoré konštatujú, že firmy pána Kisku zbohatli cez úžernícke úroky na slovenských občanoch. Jedná sa o mimoriadne závažný zločin zneužívania ich právomoci a generálna prokuratúra by mala začať skúmať, či súčasťou tejto zločineckej skupiny je, či nie je, aj pán prezident Kiska.

          Ako prílohu tu dávam môj otvorený doporučený list z 8. 7. 2015 zaslaný Súdnej rade SR, kde je predsedníčkou JUDr. Bajánková, pričom do dnešnej doby som nedostal žiadnu odpoveď.

Vladimír Pavlík
   PRINT RSS

             
Hlavná stránka