Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Šokujúce odhalenie investigatívnych redaktorov Rádia Jerevan – (súhrn fikcie a reality)              

                                                    

          Parlamentnej opozícii sa podaril husársky kúsok. Na svoju stranu proti Robertovi Ficovi si získali investigatívnych redaktorov Rádia Jerevan, čo môže zohrať mimoriadne dôležitú úlohu. Začalo to tým, že Robert Fico v snahe získať politický kapitál, opätovne odštartoval strašenie medzinárodným terorizmom a nezabudol pripomenúť, „Terorizmus je biznis so strachom a teroristi chcú viac ako len vyhasnuté životy.“ Vedenie Rádia Jerevan sa nechalo počuť, že len cynizmus, nenávisť a pohŕdanie k vlastnému národu dohnalo Fica k tejto špinavej stratégii a rétorike, pričom práve on, ako premiér, za osem rokov svojej funkcie nesie najväčšiu zodpovednosť, že súkmeňovci zo smeráckeho mafiánskeho bratstva cez drastické vykrádanie zdravotníctva majú na svedomí, že každoročne kvôli tomu predčasne zomierali tisíce nevinných ľudí. Zároveň si položili otázku, za koľko rokov by teroristi dokázali na Slovensku povraždiť taký počet ľudí, ako dokázali slovenskí politici dohnať k predčasnej smrti cez vykrádanie zdravotníctva za posledných 23 rokov?

          Investigatívni redaktori dotyčného rádia pripomenuli aj nahrávku s hlasom podobným Robertovi Ficovi, ako vlastnou hlavou získal pre Smer niekoľko desiatok miliónov korún a dali to do súvislosti hekerov, ktorí sa nabúrali do vedenia Islamského štátu – a objavili tam fotografiu podobnú Robertovi Ficovi, ktorú taktiež zverejnili a očakávajú jeho vyjadrenie, či sa jedná o jeho dvojníka, alebo či hrá na dve strany.

Vladimír Pavlík
pavlik.vlado@yandex.com


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka