Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Áno, sudca Jankovský s exekútorkou Hlavňovou môžu porušovať najzákladnejšie procesné práva             

             

To že som z ministerstva  spravodlivosti urobil ministerstvo Nespravodlivosti, veď som bol do tejto funkcie práve preto nominovaný smeráckym mafiánskym bratstvom. V môj prospech hovorilo najmä to, že som bol prepojený na konkurznú mafiu pod vedením Zoroslava Kollára. Som hrdý na to, že dotyčné ministerstvo pod mojim vedením sa stalo zločineckou a skorumpovanou organizáciou a plním úlohy mafiánskeho smeráckeho bratstva. Sudcov a exekútorov hodnotím podľa toho, koľkokrát porušia zákon v neprospech toho, koho idú likvidovať. Čím viac ho porušia, tým sú pre mňa dôveryhodnejší. Najviac si vážim, keď sudca a exekútor vytvoria organizovanú zločineckú skupinu, podvodom pripravia občana o majetok, prípadne ho doženú k samovražde. Preto si vážim sudcu Jankovského z Okresného súdu v Považskej Bystrici, ktorý neuznáva žiadne procesné právo hlavne u toho, ktorého obviní vykonštruovaným uznesením, kde jeden blud prebíja druhým bludom, potom tretím bludom a dáva jasne na vedomie nadriadenému Krajskému súdu v Trenčíne, že nemieni čakať na jeho uznesenie, kde sa občan postihnutý jeho paranoidným a bludovým uznesením odvolá. Veď mojou štátnou tajomníčkou je jeho švagriná a s jeho bratom si zahrám golf v Rakúsku.

S exekútorkou Hlavňovou z Košíc sú ideálna dvojica, skôr by som povedal, organizovaná zločinecká skupina, vzájomne sa dopĺňajú, keď napríklad táto ctihodná exekútorka ešte pred právoplatným rozhodnutím nadriadeného Krajského súdu v Trenčíne, kde sa akýsi Pavlík odvolal voči uzneseniu ctihodného sudcu Jankovského, začala voči nemu exekúciu, hoci uznesenie nadriadeného súdu bolo v jeho prospech. Takto ako minister spolu so štátnou tajomníčkou Jankovskou, švagrinou ctihodného sudcu Jankovského, si predstavujeme spoluprácu sudcu a exekútora, preto obaja majú najvyššie krytie a požehnanie z našej strany. Ctihodnému sudcovi Jankovskému a ctihodnej exekútorke Hlavňovej som spolu so štátnou tajomníčkou dal najavo, že nemusia rešpektovať v tomto prípade uznesenie nadriadeného súdu.

Aj keď vieme, že exekúcie sa robia vo veci peňažného plnenia, kde sa zásadne jedná o majetkový spor, na Pavlíkovi, ako jedinom, sme si vyskúšali, že exekúcia tzv. nepeňažného plnenia vo veci ochrany osobnosti sa začala EŠTE PRED PREJEDNANÍM VECI SÚDOM. Rátalo sa s tým, že ho to doženie k infarktu, keď mu ešte poštárka dodatočne oznámila, že nemá pre neho dôchodok.

Spomínam si, keď som bol v Dozornej rade Tatrabanky, ako sme obchodovali s Petrom Sýkorom, keď mu riaditeľ pobočky Tatrabanky esemeskou napísal: „mám na ruke nehnuteľnosť takú a takú, 10 mega na zmluvu, 5 mimo zmluvy...“ teda nezdanených, ako inak... Nechápem tú drzosť Bobekovej a Pavlíka, oni si ma dovolia ohovárať, prečo som si neplnil vtedy svoje povinnosti. Lebo keby som si tie povinnosti bol plnil, nikdy by ma smerácke mafiánske bratstvo neurobilo ministrom spravodlivosti SR.“  


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka