Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Celý svet sleduje nerovný a statočný boj poslanca Blahu zo Smeru s fašistickou presilou             

            ÚPRIMNÉ VYZNANIE POKRYTCOVI A CHAMELEÓNOVI ĽUBOVI BLAHOVI

          Milý Luboš, ani si to neviem predstaviť, keby ťa tu, na Slovensku, nebolo. Ten fašizmus, extrémizmus a neonacizmus sa tu tak rozrástol a nabral takú úžasnú silu, že aj smerácka mafia je proti tomu bezmocná, pričom, paradoxne, oproti smeráckej mafii sú obyčajnými učňami talianska či americká mafia. Musím sa ti ospravedlniť, milý Ľuboš, že som bral na ľahkú váhu, keď si sa pred nejakým časom sťažoval, že ráno vstaneš, ideš vykonať veľkú potrebu, a zo záchodovej misy sa na teba vyškiera fašista. Ideš si umyť ruky a z umývadla sa škerí na teba fašista. Otvoríš chladničku, a aj odtiaľ sa na teba vyškiera fašista. Ideš električkou do parlamentu, a v tej električke sa na teba vyškierajú fašisti. V parlamente ťa ide šľak trafiť, koľko fašistov je okolo teba, ako sa na teba vyškierajú. Dokonca aj keď zaspíš, sníva sa ti o škeriacich fašistoch. Ani sa ti nečudujem, že ťa to dohnalo do takého stavu, že škeriacich sa fašistov si videl aj na nohavičkách svojej manželky.

          Pochopil so ťa až nedávno, keď si silu slovenského fašizmu, neonacizmu a extrémizmu dokumentoval na svojej vlastnej strane Smer. Jediný z tejto politickej strany si nabral odvahu otvorene povedať, ako fašisti hrubou silou nútili politikov Smeru k vykrádaniu zdravotníctva, školstva a ďalších odvetví. Hoci oni chceli ukradnúť len minimum, sila fašistov bola taká veľká, že museli každoročne zo štátneho rozpočtu vykrádať štvrtinu až tretinu príjmov, ktoré tam išli z daní občanov. Aj keď sa politici Smeru v zúfalstve obracali na políciu a prokuratúru, ani tieto dva štátne orgány neboli schopné zakročiť. Jednoducho sa pochcali a posrali z týchto fašistov, neonacistov a extrémistov, a radšej boli v pozícii spolupáchateľov s politikmi Smeru.

          Vieš, milý Ľuboš, títo ponovembroví slovenskí fašisti vo svojej krutosti predbehli aj politikov z éry hitlerovského fašizmu a nacizmu v samotnom Nemecku, či z éry vojnového Slovenského štátu za prezidentovania Jozefa Tisu. Uvediem len taký príklad slovenského ponovembrového zdravotníctva. V tom období v Nemecku ale aj vo vojnovom Slovenskom štáte by bolo nemysliteľné, dokonca ani v náznakoch, aby sa vykrádalo zdravotníctvo v ich krajinách, aby každoročne kvôli tomu predčasne zomierali 1-3 tisíce nevinných ľudí. Alebo sa vykrádali financie idúce na rozvoj rodiny a demografie, čím sa vedome bráni slovenským ženám, aby rodili deti. Neviem, milý Ľuboš, aký máš na to názor, ale ja mám také neblahé tušenie, že v génoch drvivej väčšiny ponovembrových slovenských politikov sú niekoľkonásobne zvrhlejšie gény, ako tie gény fašistické a nacistické. Veď si len predstav, že ten Tiso zabránil aj vykrádaniu Slovenského štátu nielen domácim zlodejom, ale aj samotnej nemeckej ríši. Ale slúži ti ku cti, že ako prvý politik zo Smeru si sa postavil proti tejto mimoriadne silnej, ponovembrovej, organizovanej fašistickej chunte – a už konečne by si mali z teba zobrať príklad aj samotný Fico s Kaliňákom, či vedenie MV SR a GP SR a prestať sa báť. Dovolím si tvrdiť, že nielen v Nemecku ale aj vo vojnovom Slovenskom štáte by sa politici spoločne s občanmi postavili na odpor a títo zvrhlíci by nakoniec vyleteli hore komínom.

          Lenže, milý Ľuboš, keď si napríklad spomeniem na pravicovo-fašistickú dzurindovsko-miklošovskú chuntu, ako cez tzv. nevyhnutné ekonomické reformy likvidovali a doháňali slabších jedincov k sociálnym samovraždám, často ma napáda aj takáto myšlienka – Keby takýto ľudia slúžili v koncentračných táboroch a hnali by ľudí do plynových komôr, či by náhodou nekričali – „v mene nevyhnutných ekonomických reforiem, keďže vy už nedokážete tvoriť žiadne zisky a ste na obtiaž?“ No a najväčším paradoxom bolo, že keď túto pravicu vymenili socialisti zo Smeru, prakticky sa nič nezmenilo, v tom období sa ministerkou práce sociálnych vecí a rodiny stal Mengele v sukni – Viera Tomanová.

          Často rozmýšľam, milý Ľuboš, či by si sa nemal spojiť, NIE ale sexuálne, so známym konšpirátorom Jurajom Smatanom. Boli by ste ideálna dvojica. On za všetkým vidí Putina, a ruský fašizmus – a ty si už v totálnom zovretí slovenského ponovembrového fašizmu. ALE OBOM VÁM SLÚŽI KU CTI, ŽE STE SA DOKÁZALI POSTAVIŤ NA ODPOR.    

Vladimír Pavlík

           

PRINT RSS

             
Hlavná stránka