Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Banda zlodejov
Šokujúca pravda o oligarchoch a politikoch na Slovensku
            


Banda zlodejov

Šokujúca pravda o oligarchoch a politikoch na Slovensku


ISBN 978–80–972126–0-5
Bratislava, 2015

„Štát, ktorý by nebol organizovaný na základe spravodlivosti, by sa zmenil na veľkú bandu zlodejov.“
Sv. Augustín

Čo sa dozvie čitateľ v tejto knihe?


Máte v rukách knihu, v ktorej vystupujú reálne osoby, firmy aj politické strany. Z politikov je to napríklad Robert Fico, Ján Figeľ, Béla Bugár alebo Radoslav Procházka. Venujem sa podnikateľským skupinám, ako sú Penta, J&T alebo Lexovci. Zaoberám sa tiež prepojením týchto oligarchických štruktúr na politické strany, napríklad na Smer, KDH, Most alebo Sieť. Niektoré príbehy o týchto aktéroch sú pikantné, iné prekvapujúce a niektoré asi čitateľa pobúria. Všetky tieto príbehy sú však v konečnom dôsledku o peniazoch.

Ak sa nechcete nechať manipulovať a nestačia vám iba povrchné a vyselektované informácie uverejnené v médiách, táto kniha je určená práve pre vás. Čitateľa tejto knihy vnímam ako človeka, ktorý chce poznať pozadie slovenskej politiky a veľkého biznisu. Myslím si, že ho zaujíma nielen to, čo sa práve deje. Verím, že čitateľa zaujíma aj prečo a v prospech koho sa to deje. Každý čitateľ v tejto knihe nájde odpovede na nasledujúce otázky:

Kto bol krstným otcom majetkového prevratu po roku 1989?

Ako začínali najvplyvnejší slovenskí oligarchovia?

Kto zbohatol na priamych predajoch štátneho majetku a kto na kupónovej privatizácii?

Aký bol príbeh najnebezpečnejšej slovenskej finančnej skupiny Penta?

Prečo prišli o svoje peniaze malí akcionári VÚB Kupónu, Slovenskej poisťovne a VSŽ?

Ktorí oligarchovia ovládajú slovenské médiá?

Kedy sa stali oligarchovia silnejšími, ako sú slovenskí politici?

Ktorí oligarchovia ovládajú slovenské politické strany?

V tejto knihe sa dozviete, ako sa dobré vzťahy z čias komunizmu premenili na peniaze. Ako sa potom tieto peniaze premenili na moc. A ako sa táto moc
znovu a znovu mení na ďalšie peniaze. Na Slovensku totiž vznikol uzavretý okruh politiky a peňazí.
Vďaka tomuto kolobehu moci a peňazí sa Slovensko postupne zmenilo zo štátu, kde majú všetci ľudia nádej na spravodlivosť, na akúsi bandu veľkých zlodejov. Táto kniha má čitateľovi pomôcť pochopiť, ako sme sa dostali do situácie, že na Slovensku opäť vládne partia nedotknuteľných a privilegovaných.
Som presvedčený, že každý čitateľ nájde v tejto knihe informácie a súvislosti, ktoré budú pre neho prekvapujúce. Myslím si, že po prečítaní tejto knihy sa budete na slovenských oligarchov a politikov pozerať z iného uhla pohľadu.

Ignác Milan Krajniak


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka