Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

SEDEMBOLESTNÁ PANNA MÁRIA ŽIALI PRED NEBESKÝM OTCOM              

                                                    
 

           


Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Sedembolestná Panna Mária


Môj najdrahší Nebeský Otec, prečo Slovensko je jedinou krajinou, kde Antikrist hovorí mojim menom a neprekáža to ani väčšine jeho občanov ani najvyšším predstaviteľom katolíckej cirkvi, ktorí ešte žehnajú a modlia sa za Antikristových pohrobkov z vysokej politiky?

 Odpoveď Nebeského Otca: Moja najdrahšia Nepoškvrnená čistota, Slovensko je jediná krajina, kde Antikrist zatiaľ víťazí nad Bohom – a ja nemienim pomáhať tomuto zbabelému a poníženému národu ktorý sa nedokáže tomuto zlu vzoprieť a neustále čaká, že Ja to urobím za nich. A to malé percento, ktoré nie je na strane Antikrista a neslúži mu, tí sú ešte nenávidení tými, ktorí mu slúžia.

Vladimír Pavlík


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka