Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

ABSOLÚTNE POLITICKÝ PRÍHOVOR NA AKADEMICKEJ PÔDE             

                                                             

4.7.2016

Informujem Vás o situácii, ktorej som bol priamym svedkom! Akademická pôda bola zneužitá na politické ciele! Na začiatok ozrejmím skutočnosť a uvediem Vás do dejiska...

4. Jula 2016, na akademickej pôde v aule Ekonomickej univerzity v Bratislave sa konala o 9.00 h promócia bakalárov a magistrov fakulty  aplikovaných jazykov (ďalej len FAJ) na tejto univerzite (Ekonomická univerzita v Bratislave danej pod skratkou EUBA).  V záverečnej reči dekan FAJ PhDr. Radoslav Štefančík, MPol., Ph.D. mal prihovor pred záverom a študentskou hymnou Gaudeamus prihovor.... ALE ABSOLÚTNE POLITICKÝ  A NA AKADEMICKEJ PÔDE,  AŽ SOM BOL ŠOKOVANÝ!!! Nepamätám si presne, čo hovoril, ani som nemal záznamové médium -- ale toto sú niektoré jeho perličky!!!

- vraj treba chrániť demokraciu, ktorú aktuálne ohrozuje fašizmus,  ktorý narúša demokraciu (zjavná narážka na stranu Kotleba - Ľudova strana Naše Slovensko), ktorý však nie je fašistická, ale proslovenská a pronárodná. Vraj treba chranit demokraciu, lebo zatiaľ čo naši rodičia ju ziskami, tak ak nebudeme dostatočne pozormi, konštruktívni a nebudeme vedieť dostatočne "argumentovať" tak sa môže stať, že o ňu prídeme (z môjho pohľadu tak ide o zločin sírenia poplašnej a tiež klamlivej stránky, je to však môj súkromný názor a priznám sa, že nie som právnik, ktorý by to vedel nejako posúdiť).... zarážajúce je však, že v podstate defacto nám vládnu fašisti a zlodeji už 26 rokov čo ohlupujú a zadlžujú tento národ a čo nás voviedli do teroristickej organizácie NATO (dobra skratka Norht Atlantic Teroristic Organisation) ;) a tiež do socialistickej a totalitnej Európskej únie...

- mame byt solidárni ! (zjavná narážka na to,  že máme prijímať milióny ekonomických migrantov a špekulantov, medzi ktorými sú tisíce a možno aj desaťtisíce infiltrovaných teroristov a tichých buniek ISIS...)

- vraj si absolventi máju osvojiť tieto humanitárne princípy a vedieť sa aj aktívne angažovať (diskusia, protesty proti záujmom Slovenska a ZA diktát Bruselu??? Ktovie čo bolo myslené medzi riadkami ale myslím si a som presvedčený.

A teraz sami posúďte... neni to vôbec absolútne politické??? Prijímať migrantov a aktívne sa zapájať. Veď to je presne politika NEOLIBERALOV a kecy čo šíria neoliberálne sračkove denníky (v hlavnej úlohe zESETovaný denníkN nasledovaný SMEtami, pravdou, narkózou a hnojkou....)

Dúfam, že môj dlhý mail neostane len tak napospas. Som Váš pravidelný čitateľ a Vážim si Váš kvalitný obsah. A keď som svedkom tohto divadla, tejto žumpy -- no najmä ak na akademickú pôdu, ktorá má byť APOLITICKA! pletú politiku -- tak v tomto prípade Vás ako moju obľúbenú stránku veľmi rád informujem o skutočnostiach ((fakt ma mrzí,  že nemám video  alebo aspoň zvukový záznam - to by sa diali veci)...

ĎAKUJEM VÁM, ŽE STE DOČÍTALI MAIL AŽ DO KONCA A EŠTE VIAC ĎAKUJEM ZA PUBLIKÁCIU ČITATEĽOM


Viktor T z Bratislavy,  kamarát zúčastneného účastníka tejto promócie.


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka