"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Ako politická mafia s pomocou psychopatov zdiskreditovali myšlienku a ciele „Občianskeho tribunálu“ 

         Len málo ľudí na Slovensku sa nedá zmanipulovať a uvedomuje si podstatu toho čo  po 17. novembri 1989  prebieha v réžii vopred vybraných osôb z pozadia. Transformácia reálneho socializmu pod vedením Komunistickej strany a jej Štátnej bezpečnosti  bola úspešne zavŕšená a štátny majetok, ktorý tvorili generácie bol prevedený na súkromné účtu  finančnej oligarchie prepojenej s politickými stranami.
VLADIMÍR PAVLÍK - PRÍHOVOR V NRSR 1.9.2013

https://www.youtube.com/watch?v=2CHObfcXSl4


Všetky politické strany bez rozdielu či sú pravicové, ľavicové alebo  tzv. národné sú len dobre platenými štatistami tejto hry pri ktorej ide vždy len o peniaze a moc.
Jedine čomu táto politická mafia rozumie je strach z rozzúreného davu,  hlaveň priložená k hlave a ak sa im siahne na majetok.

Armáda konfidentov bývalej Štátnej bezpečnosti a prisluhovačov bývalého režimu  len zmenila svojich chlebodarcov s opäť našla svoje uplatnenie pri eliminovaní sebemenšieho náznaku ohrozenia vládnucej oligarchie.  Rovnako ako komunisti aj oni majú strach aj z myšlienky, ktorá by mohla byť nákazlivá a pre nich v budúcnosti nebezpečná.  
Najväčšiu obavu mali a stále majú z preverovania nadobudnutia majetkov po prevrate v novembri 1989.

Preto musela byť iniciatíva združenia bývalých politických väzňov a občianskych aktivistov a návrh na založenie „Občianskeho tribunálu“, ktorý by pripravil  medzinárodnú žalobu  na zločiny spáchané po novembri  zlikvidovaná hneď v jej zárodku.

Napriek tomu, že  výzva signatárov tejto iniciatívy  verejnosť, ktorá je ľahostajná k ekonomickým zločinom,  neoslovila, už samotná myšlienka  predstavovala možnú hrozbu v budúcnosti v prípade vzniku hospodárskej krízy a s ňou spojených sociálnych otrasov.  Slovenský národ, ktorý zažil zmenu viacerých režimov vrátane arizácie majetkov za fašizmu a znárodnenia za  komunizmu,  privatizáciu a presun štátneho majetku vyvoleným  považuje  za sprievodný jav každej politickej zmeny. Týmto ľahostajným  postojom pripravil svoje vlastné  deti  o budúcnosť a vyhnal ich do cudziny a stal sa národom spolupáchateľov a podporovateľov zlodejov.

V rámci tzv. generálnej prevencie podľa vzoru sovietskeho prokurátora Višinského bol názov „Občiansky tribunál“ ukradnutý a zámerne zdiskreditovaný  tak, aby ho už nikto z verejnosti nebral vážne, skupinou vedenou Milanom  Laurincom a ľuďmi, ktorými by sa mali zaoberať psychiatri ako potvrdzuje priložené video.

PREČO PEZINSKÁ PSYCHIATRIA OHĽADOM TOHTO VIDEA NEKONÁ A DOTERAZ MLČÍ?

Kto je Prievidzský psí muž? Je nebezpečný? [VIDEO]

https://blog.hlavnespravy.sk/10183/ukradnuty-tribunal-alebo-ako-banik-prebral-napad-a-ajtak-zlyhal/

Ukradnutý tribunál alebo ako baník prebral nápad a ajtak zlyhal.


   PRINT RSS

Hlavná stránka