"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Naše ženy

V sobotu 19. februára sa v banskobystrickom hoteli Lux uskutočnil Prvý snem Ľudovej strany – Naše Slovensko, ktorý mal veľmi dôstojnú úroveň. Skutočne úprimné poďakovanie patrí všetkým jeho organizátorom, ktorí toto pripravili za svoje vlastné peniaze a hlavne za čas, ktorý tomuto obetovali. Môžeme byť hrdí na to, že na prípravu tohto snemu neboli použité žiadne špinavé či rozkradnuté peniaze na rozdiel od pompéznych snemov zločincov a zlodejov z politických strán ktoré sú vo vláde a v parlamente.
Snem priniesol niekoľko nových a zásadných zmien. V prvom rade to bude účinná a agresívna obrana tejto strany na rôzne prirovnávania k fašizmu, extrémizmu, pravicovému extrémizmu či neonacizmu, ktorými nás nálepkujú skutoční realizátori ponovembrového sofistikovaného fašizmu a extrémizmu cez ekonomiku z vysokej politiky a im slúžiace zbabelé  a vlastizradné médiá, ktoré bez hanby prezentujú ekonomické zločiny páchané na slovenskom národe ako nevyhnutné ekonomické reformy. Až takto hlboko klesli tieto novinárske prostitútky, len aby sa mohli zavďačiť ich špinavým cudzím majiteľom. A to ešte nerátam ďalších špinavých žoldákov z mimovládnych organizácií, Tretieho sektora či im podobné špiny zo spolku Ľudia proti rasizmu, ktorým tak veľmi prekážalo písané slovo vo volebnom programe Slovenskej pospolitosti, pričom v súvislosti s týmto im neprekážajú konkrétne obete výčinov sofistikovaných fašistov a extrémistov z vysokej politiky.   
  
Dve zásadné rozhodnutia

Mimoriadne pozitívnym krokom, možno aj krokom zlomovým, boli dve veci. Vznik ženskej sekcie a príprava na vyhlásenie verejnej zbierky na osadenie pamätnej tabule pre obete sociálnych samovrážd, kde možno za konkrétnych vrahov považovať členov ponovembrových vlád a parlamentov, ktorí cez zákony dohnali týchto bezbranných ľudí k siahnutiu si na život. No za obete môžeme považovať aj tých ľudí, ktorí zomreli vinou toho, že nášmu zdravotníctvu chýbali peniaze na prístroje, ako to priznal bývalý minister zdravotníctva Rudolf Zajac v Nočných dialógoch Slovenského rozhlasu 23. 4. 2004, či bývalý minister hospodárstva Pavol Rusko a poslanec za HZDS Tibor Mikuš v diskusnej relácii TV JOJ Sedmička začiatkom januára 2005. Medzi obete možno zaradiť aj státisíce duševne povraždených cez zločinecké zákony členov ponovembrových vlád a parlamentov.

          Naše ženy, členky a sympatizantky ĽS-NS sa rozhodli brániť to, čo dostali od prírody – od Boha. Rozhodli sa brániť to, čo sofistikované fašistické zvery v spolupráci s cudzou štátnou mocou vedome na nich páchajú, čo im vedome cez ekonomiku berú. Rozhodli sa aktívne brániť likvidácii ženskosti cez ekonomiku. Rozhodli sa aktívne bojovať proti tomu, aby cez ekonomiku sa bránilo slovenským ženám rodiť deti. Nemôžu takouto politikou nútiť slovenské ženy na rodenie detí na rómsky spôsob. Rozhodli sa brániť svoje rodiny. Sú si vedomé, že žena je základ rodiny a že likvidácia ženskosti je likvidáciou nielen rodiny, ale aj samotnej existencie národa. Lebo pripraviť slovenskú ženu cez ekonomiku o ženskosť, o dôstojnosť, to nie sú reformy. To je najodpornejší spôsob fašizmu a extrémizmu.

  
        S týmito problémami sa najskôr obrátia na predstaviteľov štátu a budú žiadať vysvetlenie. A potom sa začnú protestné akcie na verejnosti. Transparentové akcie. Napr. vo forme takéhoto textu: NEBERTE SLOVENSKÝM ŽENÁM CEZ EKONOMICKÉ ZLOČINY TO, ČO DOSTALI OD PRÍRODY – OD BOHA! To znamená, že keď si tento text prečíta už aj tá totálne zlomená žena, musí ju pichnúť pri srdci. Musí si opätovne uvedomiť, že tou ženou musí ostať. Slovenskou ženou, ktorá ma svoje poslanie. Lebo tu je jej domov a o nej nemôžu rozhodovať akési bezcitné cudzinecké zvery so zapredanými slovenskými politikmi.
Taktiež sa začne príprava na realizáciu verejnej zbierky pre pamätnú tabuľu na pamiatku nevinných obetí sociálnych samovrážd, zbytočných úmrtí nevinných občanov vinou poddimenzovaného zdravotníckeho systému, či obete duševne povraždené. Lebo treba si povedať jasne, zrozumiteľne a na rovinu, že v týchto prípadoch je skutočným vrahom štát – teda tí, ktorí tento štát riadili a riadia. Nielen pri verejnej zbierke sa presvedčíme, ale aj pri samotnom osadení pamätnej tabule na dôstojnom mieste, komu ostane v rukách ČIERNY PETER fašizmu, extrémizmu či neonacizmu. Či tí skutoční zločinci a vrahovia prídu potom tieto obete poprosiť o odpustenie.

Ľudová strana Naše Slovensko týmto začína novú epochu. Teraz sa ukáže, kto je slovenský, kto je sociálny, kto je národný, a lebo kto sa za toto všetko skrýva pre svoje vlastné blaho, pre svoj vlastný prospech.

Vladimír Pavlík       

             
Hlavná stránka