"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Vladaři se Vám vysmívají

http://sowa.quicksnake.cz/NAROD-MA-PRAVO-SE-BRANIT/Vladari-se-Vam-vysmivaji

Napsal sowa (») 3. 7. v kategorii NAROD MA PRAVO SE BRANIT, přečteno: 49×

Sdílet

Popis: svec/grecja.jpgOni už teď okrádají ty, kteří se teprve narodí!!!! A říkají tomu reforma!! Co si to vůbec dovolují uvést, že jsme to prožrali. Já nic neprožral. Já jsem si každou housku tvrdě zaplatil. Zaplatil penězi, které jsem si vydělal prací. A co oni zkurvili, ať si nesou zodpovědnost sami za sebe. Já odmítám nést jakoukoliv zodpovědnost za jejich ekonomické a politické zločiny. Četl jsem Solženicina. Když ve svých třech knihách uváděl, že na Gulagu měli na den 400 gramů chleba na osobu
Pravda vyšla najevo...ale osvobodí nás to, nebo budeme zednářům stále zobat z ruky?
Popis:  - Pravda vyšla najevo...ale osvobodí nás to, nebo budeme zednářům stále zobat z ruky?
Odtajniť slobodomurárske lóže považujem za nereálnu ilúziu. Je to tajná organizácia, ktorá v prípade núdze má k dispozícii 3-4 falošné zoznamy. Okrem iného, ich posledné zoznamy sú len fiktívne, špekulatívne. Je ale k dispozícii zoznam Lyonského klubu, čo, ako isto viete, je tiež slobodomurárska organizácia, kde nájdeme ľudí, ako sú Kalvoda, Baudyš atď… spolu asi 1500.

Čítajte viac: http://dolezite.sk/Vladari_se_Vam_vysmivaji_94.html#ixzz1R2XkfJZm
Zatím co se to tady hádá, Vladaři se Vám vysmívají, Tak to vidíte. Soudruh Nečas se usmívá, soudruh John spokojeně přikyvuje, ostatní tleskají. Pitomci. Pitomci, ale opět přežili. Sešli se, pohovořili, rozdělili si odměny, úkoly, posoudili, na koho přenesou zodpovědnost a my už vidíme jen ty jejich rozzářené úsměvy v televizi, nebo na „novinky.xx.. Úsměvy, které já osobně nazývám výsměch národu, výsměch všem, kteří jsou prostřednictvím zákonů oněch kriminálních živlů (jiný název pro ně nemám) ekonomicky šikanováni, finančně okrádáni a nakonec, když už nemohou dál a nic už nemají, tak prostřednictvím exekutorů jsou jim zabaveny i brýle mezi očima a jejich majetek si kamarádíčkové oněch exekutorů nakupují za pouhé vyvolávací ceny a vzápětí prodávají s více než stonásobným ziskem. Situaci, která v tomto státě panuje, nelze přirovnat k jakékoliv události v historii české země. Vzpamatujte se!!! Oni už teď okrádají ty, kteří se teprve narodí!!!! A říkají tomu reforma!! Co si to vůbec dovolují uvést, že jsme to prožrali. Já nic neprožral. Já jsem si každou housku tvrdě zaplatil. Zaplatil penězi, které jsem si vydělal prací. A co oni zkur-vili, ať si nesou zodpovědnost sami za sebe. Já odmítám nést jakoukoliv zodpovědnost za jejich ekonomické a politické zločiny. Četl jsem Solženicina. Když ve svých třech knihách uváděl, že na Gulagu měli na den 400 gramů chleba na osobu, tak to tedy měli oproti většině dnešních obyvatel, zejména důchodců, naší republiky blahobyt. Samozřejmě mimo bydlení, ovšem, způsob jednání vlády a úřadů vůči právoplatným občanům české republiky, není ničím jiným, než zločinem proti základnímu lidskému právu, zločinem, který očividně pošlapává lidskou důstojnost, zločinem a cíleným útokem směřujícím k likvidaci rodiny jako takové a konečně zločinem, který nepovede jiným směrem, než k občanské válce. A já osobně se vždy postavím a se zbraní v ruce vždy za práva právoplatných občanů tohoto státu a nikoliv za bandu zkorumpovaných aparátčíků, jejichž kriminálnickou kumpanii je nejvyšší čas zlikvidovat s konečnou platností.
http://ers.blog.cz/1106/ak-daleko-to-nechaji-dojit

Ers Rudolf   Česko , Slovensko NAROD MA PRAVO SE BRANIT | narod ma pravo se branit |


    Facebook
             
Hlavná stránka