"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Nenechajme sa pochovať

          Predčasné parlamentné voľby sú o tri mesiace, no už dnes je jedno isté. Ľudová strana – Naše Slovensko a Slovenská pospolitosť naďalej ostávajú v pozícií nechcených detí. Paradoxné bolo a je najmä to, že nálepkovanie rôznymi výrazmi typu fašizmu, neonacizmu či pravicového extrémizmu tu používali a používajú skutoční ponovembroví pohrobkovia z vysokej politiky a zločinov proti ľudskosti cez ekonomiku na slovenskom národe,   kadejakých kvázi odborníkov z tzv. mimovládnych organizácií či tzv. ľudskoprávnych organizácií, ktorými sa prezentujú kadejakí pseudoodborníci zo zahraničia. Tu sa činia aj profesionálni plačkovia a ubačanci zo židovských náboženských obcí, extrémistickí pobehaji zo spolku Ľudia proti rasizmu či sluhovské médiá v službách cudzej štátnej moci. Keďže boli dostatočne usvedčení z toho, že nie Ľudová strana – Naše Slovensko a Slovenská pospolitosť sú nositeľmi týchto zvrátených a zločineckých a zlodejských metód, štátna moc prešla do štádia tej najväčšej úbohosti a zbabelosti, ktorej sa môže dopustiť len štát zločinecký a zlodejský, ktorý nenávidí a pohŕda svojimi vlastnými spoluobčanmi – svojim národom. Aby som to spresnil: Slovenská republika je od svojho vzniku v pozícii masového vraha voči svojim vlastným občanom – voči vlastnému národu. Zločiny proti ľudskosti voči vlastnému národu tu prezentujú ako nevyhnutné ekonomické reformy za zločiny a zlodejstvá, ktorých sa oni samotní dopustili. Vedome a cieľavedome, dokonca cez zákony nimi samotnými za týmto účelom pripravené a zrealizované.

          Byť členom Slovenskej pospolitosti či Ľudovej strany – Naše Slovensko, alebo sa angažovať v ich prospech, neprináša žiadne materiálne výhody či podobné trafiky. Skôr prenasledovanie, osočovanie, dezinformácie, zastrašovanie.... No napriek tomu je tu istota, že každý takýto človek či sympatizant a podporovateľ, má v mojich očiach mnohonásobne väčšiu hodnotu ako krikľúni v krčmách či na námestiach, že títo ľudia nepodľahli zvrhlým metódam cudziny, ktorá potrebuje hlavne z mladej generácie urobiť kreatúry závislé na drogách, zabijáckych filmoch a kvázi kultúre, ktorá neuznáva a hanobí ľudskosť, toleranciu, starobu, chorobu a cez toto vychovávať generáciu vrahov a násilníkov, narkomanov a postupne zlikvidovať všetko, čo je súčasťou kultúry a histórie našich predkov, ich zvykov a tradícií.

          Keď sa v roku 1994 začala realizovať cez ekonomiku postupná likvidácia slovenského národa s výsledným cieľom, aby za cca 80 rokov sme boli menšinou vo vlastnom štáte, k tomu cudzia štátna moc potrebovala skutočné vlastizradné a zapredanecké kreatúry. Ako sa ukázalo, na slovenskej politickej scéne je takýchto odľudov nielen dostatok, ale dokonca prebytok. Židolichvárske fašistické šelmy zo Svetovej banky, Medzinárodného menového fondu či niektorých nadnárodných zahraničných spoločností začali cez týchto slovenských politických odľudov z vysokej politiky realizovať také experimenty na slovenskom národe, ktoré by im nielen neprešli vo vlastnej krajine, ale cez, možno povedať, predstaviteľov z vysokej slovenskej politiky, sa to začalo nazývať ako nevyhnutné ekonomické reformy. Doháňanie nevinných ľudí cez ekonomiku k sociálnym samovraždám, duševné a psychické vraždenie národa, život v strese, dostávať ľudí do apatie, to sú veci, ktoré považujú za nevyhnutné ekonomické reformy. Ich blahobyt na úkor nešťastia, utrpenia a predčasnej smrti nevinných cez sociálne samovraždy, to považujú za nevyhnutné ekonomické reformy. Zo zákona urobili chránené rastliny, chránené zvieratá, no nechránený vlastný národ!!!

          Mimoriadne dôležitou úlohou pri postupnom likvidovaní či vyhladzovaní slovenského národa tu hrá tzv. rómska neprispôsobivá menšina, pričom ja tvrdím, že je to menšina, ktorá sa nechce a nemieni prispôsobiť. Všimnite si prosím, ako títo tzv. neprispôsobiví rozumejú svojim právam, no pod kuratelou našich politikov a kadejakých domácich a zahraničných kreatúr, ktoré si z rómskej problematiky urobili živnosť, už nechcú rozumieť žiadnym povinnostiam. Ako je to možné, že domáca mačička či kocúrik sa naučí hygienickým návykom, a svoju potrebu ide vykonať do bedničky s kamienkami, ktorá je za týmto účelom trebárs v kúpeľni či WC? Chce mi niekto tvrdiť, že mozog tejto mačičky či kocúrika je chápavejší ako mozog toho, ktorý sa nechce prispôsobiť, a svoju potrebu dokáže vykonať tam, kde to na neho príde? Tej malej rómskej menšine, ktorá sa dokázala z tohto vymaniť, čiže, chcela sa z toho dostať a zaradiť do spoločnosti, vyjadrujem hlbokú úctu. Väčšine z nás je známe, že v rómskej komunite sa rozmáha nielen rodenie detí ako živnosť, ale čo je horšie, funguje tu nekontrolovateľný pohlavný styk medzi rodinnými príslušníkmi. Je len samozrejmé, že následkom toho sú retardované deti, ktoré sú potom prenesené do opatery štátu, čo každoročne stojí desiatky miliónov eur. Pýtam sa, je v tom niečo protizákonné či porušenie ľudských práv, aby sa takýmto jedincom urobila sterilizácia vyplývajúca priamo zo zákona? Predsa takýto občania sa dopúšťajú trestného činu a sterilizáciou im bude zabránené v páchaní tejto trestnej činnosti. Ako to tu bude vyzerať trebárs za takých dvadsať rokov, keď už dnešná situácia je na hrane, a už sa nedá hovoriť „o 5 minút 12“, ale desať minút po dvanástej.

          Nedospejeme nakoniec do takého štádia, že tieto psychopatické kreatúry zo zahraničia cez slovenských politikov budú vyvíjať tlak na tento národ, aby sa jeho väčšinová majorita prispôsobila tej menšinovej majorite, aby neboli potláčané jej ľudské práva a dedičné návyky? Potom sa nemôžeme čudovať, že štátna moc pod dohľadom cudzej štátnej moci VEDOME A CIEĽAVEDOME BRÁNI CEZ EKONOMIKU SLOVENSKÝM ŽENÁM RODIŤ DETI. Vedome a cieľavedome, lebo dobre vedia, že pokiaľ slovenské ženy nemajú vytvorené priaznivé podmienky na rodinu, tak sa radšej detí zriekajú. Presne o toto sa hrá, toto je jedna z metód na likvidáciu vlastného národa.

Volebný program ĽS-NS nesmie byť žiadnou formalitou

          Treba si uvedomiť, že 90 % volebných programov je len formálnou, amorálnou a podvodníckou fraškou. Neveríte? Takže rátajme: koľko percent sa splnilo z volebných programov politických strán od vzniku samostatnej Slovenskej republiky od roku 1993? Mala niektorá politická strana v programe, že každá koalícia bude v skutočnosti pôsobiť ako zločinecká a zlodejská organizácia na najvyššom stupni riadenia, kde cez zločineckú a zlodejskú organizáciu – slovenský parlament, sa bude táto republika pod dohľadom cudzej štátnej moci a vlastizradných slovenských politikov, ktorí sa dokážu zaštíťovať nielen Bohom ale aj národom, vedome a cieľavedome rozkrádať, tunelovať a rozpredávať cudzine? Či slovenský národ je natoľko sprostý, že si nedokáže svoje vlastné udržať a zveľaďovať? Prečo sme dali cudzine to, čo nám tu nechala generácia našich otcov, dedov, pradedov? Či toto mali vo volebných programoch zločinecké, zlodejské, fašistické, sadistické a psychopatické kreatúry z tých politických strán, ktoré tu tvorili koaličné vlády a parlamenty od roku 1993?

          Slovenská pospolitosť a Ľudová strana – Naše Slovensko majú jednu neuveriteľnú výhodu na rozdiel od ostatných politických strán, ktoré doteraz boli v slovenskom parlamente. Nemajú totiž krvavé ruky od množstva obetí, ktoré cez ekonomiku, aj v mene svojho vlastného blahobytu a blahobytu cudziny, dohnali k sociálnej samovražde – k predčasnému ukončeniu života. Majú vôbec oni poňatie o tom, čo všetko takýto človek mesiace či roky prežíval, pokiaľ sa rozhodol zobrať si to najcennejšie? Vlastný život? Kam sme to vlastne dospeli, keď tento najodpornejší zločin proti ľudskosti dokázali ponovembroví fašisti, extrémisti a psychopati dať do kolónky nevyhnutných ekonomických reforiem? A fašisti, extrémisti a psychopati z cudziny nás označovali za európskeho či ekonomického tigra? Prečo to, čo by im nebolo dovolené vo vlastnej krajine, im bolo umožnené slovenskými politikmi?

          Preto volebným programom Ľudovej strany – Naše Slovensko nemôže byť 14 či 18 či 30 bodov typu: zabezpečíme, splníme, dosiahneme, zvýšime, pridáme... Ja sa pýtam, z akých zdrojov to chceme dosiahnuť? Ako tie zdroje zabezpečíme? Ako, keď vysoká politika na Slovensku je najorganizovanejšou zločineckou a zlodejskou profesiou, ktorú tu vedome a cieľavedome realizuje každá koalícia? Táto strana musí vychádzať nielen z reality pozrieť sa pravde do očí, svojim vlastným občanom a preto základný, vlastne najzákladnejší bod programu musí mať tento text: Spolu s občanmi budeme vytvárať tlak a usilovať sa, aby vysoká politika na Slovensku nebola najorganizovanejšou zločineckou a zlodejskou profesiou.  

          Aby nám tu politici netvrdili že nie sú peniaze, pričom v mene každej koalície sa tu pre seba a ďalších vyvolených rozkradne toľko, že pokiaľ by tieto peniaze ostali v štátnom rozpočte, bolo by dosť pre všetkých. Slovenská pospolitosť a Ľudová strana – Naše Slovensko majú nielen povinnosť, ale ich doterajšia činnosť ich predurčuje k tomu, aby sa postavili do čela boja či odboja proti skutočným ponovembrovým pohrobkom fašizmu, extrémizmu a psychopatizmu. Boli totiž jediní, ktorí verejne odsúdili a stále odsudzujú tie politické strany, ktoré tu za posledných 18 rokov dohnali minimálne sedem tisíc ľudí k sociálnej samovražde. Státisíce ľudí duševne povraždili, cez fašistické zákony vedome a cieľavedome pripravili množstvo ľudí o byty, o osobný majetok, o úspory... Zobrali ľuďom dôstojnosť a česť. Zobrali im hrdosť. A toto všetko budeme musieť obnoviť. VOLEBNÝ PROGRAM ĽS-NS MUSÍ VYCHÁDZAŤ Z REALITY, KTORÚ NÁM TU ZANECHALI ZLOČINCI A ZLODEJI Z VYSOKEJ POLITIKY A CUDZIA ŠTÁTNA MOC OD NOVEMBRA 1989. A čo sa týka rómskej problematiky a neprispôsobivých, úplne bude stačiť niekoľko viet pod nejakým číslom, napr., odtrhnúť od zdrojov všetky pijavice ktoré doteraz na rómskom probléme parazitovali a parazitujú, nebudú sa financovať žiadne analýzy, ktoré doteraz pohltili viac ako polovicu príspevkov, peniaze a fondy miesto parazitujúcim spolkom a kadejakým inštitúciám pôjdu rehoľným sestričkám a cirkevným rádom, ktoré majú v náplni práce nielen lásku k blížnemu, ale aj také veci, ktoré väčšina z nás by nedokázala.

          Treba si uvedomiť a som tom presvedčený, že štátna moc má nielen záujem, ale aj dostatok finančných prostriedkov na to, aby do strany infiltrovali ľudí, ktorí by mohli z volebného programu urobiť nielen všeobecnú a nereálnu frašku, urobiť z nás nejakých odľudov, pred ktorými by sa mali mať ľudia na pozore. Povinnosťou nás starších je nielen si vychovávať mladú generáciu na princípe vlastenectva, sociálneho cítenia, ktorú nedokáže poraziť nejaká zvrátená americká kultúra plná násilia a zabíjania, bez citu, ľudskosti, či lásky k blížnemu. Treba si taktiež uvedomiť, že k tejto generácii nemôžeme pristupovať alibisticky, nezaujímať sa o ich názory, alebo im dávať najavo, že sú ešte mladí a neskúsení. Treba prejaviť úctu ku každému a dať mu najavo vďačnosť, že má odvahu na verejnosti niesť zástavu Slovenskej pospolitostí či Ľudovej strany – Naše Slovensko. Treba si vážiť všetkých tých, ktorí na úkor svojho voľného času budú roznášať propagačné volebné materiály. Títo ľudia nikdy nesmejú mať pocit, že ich názor je zbytočný, že ho nikto neberie do úvahy. TREBA SI UVEDOMIŤ, ŽE NÁŠ ÚSPECH ZÁVISÍ HLAVNE OD TAKÝCHTO ĽUDÍ.

Vladimír Pavlík   
  


    Facebook Print Friendly and PDF
             
Hlavná stránka