"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Dokedy bude Dobroslav Trnka otcom a starším súrodencom podsvetia, ktoré vedome a krivo obvinilo Jaroslava Spišiaka – a Dobroslav Trnka marí vyšetrovanie?        

          Keby na Slovensku existovali majstrovstvá republiky v skákaní či hádzaní politikov a štátnych úradníkov do Dunaja s 50-kilogramovým závažím omotaným okolo krku či inej časti tela, tak ctihodný don Dobroslav Trnka by zaručene mal patriť do prvej desiatky. Povráva sa, že podsvetie pripravuje nový videoklip, ktorého nosnou myšlienkou má byť tento text: My sa Jaroslava Spišiaka nebojíme, za pomoci Dobroslava Trnku ho porazíme a odstránime.

Fakty ktoré nepustia

Keby Jaroslav Spišiak nepredstavoval vysoký stupeň nebezpečenstva pre „podsvetie“ z vysokej politiky, finančných skupín, ako aj ich detí a mladších súrodencov z podsvetia ktorému sa hovorí organizovaný zločin, ctihodný don Dobroslav Trnka by sa nikdy nesprával tak, ako sa správa ohľadom istej kauzy o ktorej tu budem písať. Budem čerpať priamo z autentického svedectva Jaroslava Spišiaka, ako ho prezentoval pre periodikum .týždeň, číslo 24 z 13. júna 2011. Silne totiž pochybujem, že Policajný prezident by si vymýšľal alebo tvrdil niečo, k čomu by nemal dôkazy. Treba si totiž jasne, zreteľne a na rovinu povedať, že ctihodný don Dobroslav Trnka je nielen vredom a rakovinou samotnej Generálnej prokuratúry SR, ale aj Slovenskej republiky.

Nielen Spišiakove svedectvo, ale aj krutá realita zločineckého Slovenska

          „Že generálny prokurátor Trnka dostal nejaký anonym, kde sú rozpísané moje negatívne aktivity. Vyšetrovateľ, ktorý sa zaoberal krivým obvinením voči mne, chcel vzápätí obviniť ľudí z podsvetia, ktorí si vymysleli konštrukciu, že som zobral úplatok. Nemohol to však urobiť, pretože TRNKA ODŇAL dozorujúcej prokurátorke spis a ZAKÁZAL jej konať. Spis bol najskôr dva týždne na Generálnej prokuratúre – potom ho Trnka posunul špeciálnemu prokurátorovi Kováčikovi, ktorý rozhodol, že sa tým bude zaoberať Úrad boja proti korupcii. Úrad však NEVYŠETROVAL moje trestné oznámenie voči mafii, kde už boli ZADOKUMENTOVAVÉ aj dôkazy, ale podanie mafie voči mne, kde nebolo ani začaté trestné stíhanie, pričom bolo zjavné, že celé je to podvrh.

          Nakoniec aj oni dospeli k záveru, že je to podvrh, pričom uzavreli trestné stíhanie meritórnym rozhodnutím, že skutok sa nestal. Približne o rok začali stíhať ľudí, ktorí ma krivo obvinili z korupcie. O ďalší rok, koncom februára 2007, podal vyšetrovateľ na Špeciálnu prokuratúru aj návrh na podanie obžaloby. Odvtedy NEDOSTALI žiadnu odpoveď – viem len to, že spis bol často na kontrole na Generálnej prokuratúre.“

          Na otázku: prečo odňal Trnka dozorujúcej prokurátorke spis a ZAKÁZAL jej konať a prečo to dodnes nie je uzavreté, Jaroslav Spišiak odpovedal: „Neviem. Ale je zaujímavé, že keď chcel vyšetrovateľ vypočuť vojenského prokurátora, ktorý dostal od podsvetia podnet voči mojej osobe, aby zistil, AKO TO CELÉ PREBIEHALO, TRNKA NA TO NEDAL SÚHLAS. Krátko na to PRERADIL tohto prokurátora k sebe na Generálnu prokuratúru.“

          Ako autor tohto článku sa pýtam, prečo sa v tejto kauze Generálna prokuratúra správa ako zločinecká organizácia? Prečo nie je schopná konať v prípade Policajného prezidenta, ktorý bol krivo obvinený podsvetím? Pokiaľ sa nemýlim, tak v trestnom konaní od generálneho prokurátora závisí prakticky všetko. Tu totiž ide aj o charakter štátu. A mám dosť dôvodov konštatovať, nielen ohľadom tejto kauzy, že Dobroslav Trnka nepatrí ani na Generálnu prokuratúru ani na žiadnu prokuratúru.

Vladimír Pavlík           

    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka