"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Podarí sa zločincom a zlodejom z vysokej politiky cez Sociálnu poisťovňu zlikvidovať pomocou exekúcie nemocnicu v Považskej Bystrici?


S veľkou pompou doplnenou o agresívnu reklamu spustila Sociálna poisťovňa návrh na exekúciu nemocnice v Považskej Bystrici. Problém je totiž v tom, ako som sa dočítal, že k tomuto kroku nepristúpili súkromní dodávatelia, ale štát prostredníctvom Sociálnej poisťovne. Práve ten štát, ktorý sa tu od novembra 1989 správa ako najorganizovanejší zločinec a zlodej, ktorí v spolupráci s cudzou štátnou mocou chce Slovensko a jeho občanov zraziť na kolená.

Arcizločinci a arcizlodeji ktorí doposiaľ tento štát riadili, nech už boli z akýchkoľvek politických subjektov a koalícií, v tomto prípade názorne ukázali, že za ich zločiny a zlodejstvá, vedomé zločiny a zlodejstvá, dlhodobé zločiny a zlodejstvá, majú opätovne trpieť nevinní občania, lekári, zdravotné sestry a ostatný obslužný personál tejto nemocnice. Pokiaľ má Sociálna poisťovňa problémy s nedostatkom peňazí, mám jednoduché riešenie: aspoň jeden rok nech koaliční politici obmedzia rozkrádanie zo štátneho rozpočtu aspoň o polovicu a financií bude dostatok. Už dlhé roky tvrdím, že pokiaľ vysoká politika bude najorganizovanejšou zločineckou a zlodejskou profesiou, dokonca dobre platenou z našich daní, tak sa nepohneme.   
Riaditeľ nemocnice potvrdil, že jej chod ohrozený. Podľa neho nielen tento dlh ale aj verejné vyhlásenie Sociálnej poisťovne spustilo reťazovú reakciu aj u iných dodávateľov, ktorí sa snažia tiež uplatňovať svoje pohľadávky. Je taktiež zaujímavé, že zločincom ktorí riadia tento štát neprekážajú zisky súkromných zdravotných poisťovní, keď v mene ziskov z peňazí štátu, teda z našich daní, nedostatočne platia za zdravotné výkony nemocniciam. Teraz majú ľudia možnosť preukázať, či sú svojprávnymi občanmi, alebo zbabelými hoviadkami, za akých ich zločinci a zlodeji riadiaci tento štát považujú a podľa toho sa k nim správajú.

Vladimír Pavlík

             
Hlavná stránka