"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Otvorený list ministrovi vnútra SR Danielovi Lipšicovi

Vážený pán minister, obraciame Vás ako na najvyššieho predstaviteľa ministerstva vnútra SR a hneď na začiatku tohto listu Vás chcem upozorniť, že list bol poslaný médiám vopred, lebo skúsenosti z riešenia problémov, ktoré sa v minulosti stali , ostali bez odozvy.
Keďže o ničom inom nerozprávate ako o odhaľovaní korupcie , dovolili by sme si poskytnúť Vám zopár faktov, ktoré sa týkajú nekalých praktík v polícií.
Ryba smrdí od hlavy.
K vyjadreniam pána Slotu by sme chceli oznámiť zopár informácií, ktoré sa týkajú Slovnaftu, v čase pôsobenia, kedy tam dochádzalo k obrovskému, organizovanému rozkrádaniu palív.
Tieto skutky sa diali v čase, keď bol riaditeľom polície, kam patril aj Slovnaft, pán Cs.F., ktorý je v súčasnosti krajským policajným riaditeľom v Bratislave . Prečo asi....?
Odpoveď necháme na Vašom uvážení.

K „ dieťaťu „ pána policajného prezidenta, ( ktorý v minulosti si „ požičiaval „ benzín „ zo služobného auta a potom ho vracal späť ), ktorým je úrad boja proti organizovanej kriminalite. Práca sa tam vykonáva tak, že keď niekto potrebuje odstaviť nepohodlné osoby, príde s lístočkom s menom tej osoby, že ho treba trestne stíhať a to väzobne!!! Následne po tomto príde ku „kupovaniu svedkov „ ich vydieraniu, dochádza k odpredávaniu zápisníc a uznesení, kde sa bežná taxa pohybuje od 3,000 do 20.000 € „ upravovaniu „ trestného konania, zastrašovaniu ľudí. Po prejednaní veci na súde dochádza k spľasnutiu takýchto bublín . Príkladom sú niektoré kauzy , napríklad Tupý, Rehák – Valko. Od prvého momentu sa na ÚBOKU vie meno páchateľa činu, ale stíhaní boli ľudia, ktorí so skutkom nemali nič spoločné !!!

Samozrejmosťou je prepojenie pracovníkov na UBOKU s ľuďmi z podsvetia. Títo pracovníci pracujú na takom úrade aj napriek tomu, že neprešli na detektore lži !!! Táto osoba Ľ.M. pracuje na úseku, kde sa dostáva k informáciám zo Slovenskej informačnej služby a iných podobných zložiek, pričom ich následne predáva aj podsvetiu.
Na túto robotu využíva aj svojích bývalých kolegov, Jána T. a Martina Š. , ktorí pracujú na krajskom riaditeľstve Bratislava. K týmto osobám sa vyjadríme nižšie.
Vieme o tom, že zo Slovnaftu išlo množstvo oznámení o trestnej činnosti, ktoré však boli zametené pod koberec.

Po svojom nástupe do funkcie uverejnil pán Cs.F., ako nebude tolerovať prešľapy policajtov, viď články v médiách. Napriek tomu si vzal priamo pod svoje rozhodovanie prideľovanie lukratívnych evidenčných čísiel, ktoré teraz prideľuje len svojím známym. Napríklad aj on používa číslo 007. Takisto vybavoval svojmu známemu v Senci, ktorý je majiteľom mäsiarstva, pridelenie ŠPZ-tiek, pričom o tomto sa uvedli aj informácie na internete. V minulosti sme toto takisto zažili, vyčítalo sa to pánovi Packovi.

Zopár prehreškov z minulosti pána Cs.F. o ktorých ani neviete. V minulosti mal haváriu cez pracovnú dobu v Senci, kde bolo poškodené policajné vozidlo zelená Škoda Octávia kombi, pričom nehodu nehlásil, dal ju opraviť u svojho známeho.
Po svojom nástupe schopných ľudí poslal na nižšie miesta alebo do civilu a na funkcionárske miesta si dotiahol neschopných ľudí, ktorí pochádzajú z okolia jeho bydliska . Ako môže robiť zástupcu krajského riaditeľa osoba, ktorá neovláda riadne úradný jazyk, nevie sa v ňom ani vyjadrovať.
Čo sa týka rodinkárstva, k tomuto by sme podotkli, že riaditeľom polície v okrese Bratislava V , by mal byť manžel jeho netere, pán M.H.
Neter pána Cs.F. takisto pracuje na polícií.
Kam upratali schopných ľudí z okresu Bratislava V ???

K činnosti policajtov na Krajskom riaditeľstve Policajného zboru chcem poskytnúť informácie o raketovom vzostupe osoby Martiny M., ktorá sa za krátky čas svojho policajného pôsobenia dostala na vysokú funkciu na úseku vrážd.

Známe je aj je prepojenie s mafiánskym podnikom RELAX v Podunajských Biskupiciach, kde mala aj svoju svatobnú hostinu uvedená Martina M. a ktorý je pod ochranou spomínaných Jána T. a Martina Š. ako aj iných pracovníkov pod je vedením.

Títo takýmto spôsobom „ ochraňujú „ viaceré servisy v Bratislavskom kraji , samozrejme za poplatok. Okrem toho tieto osoby Ján T, Martin Š. spolupracujú s osobou známou v kriminálnom podsvetí ako Alfréd . Táto osoba Alfréd vykonáva legalizáciu vozidiel pochádzajúcich z krádeží a následne tieto odpredáva rôznym ľuďom. Tieto vozidlá sú prihlasované na osoby bezdomovcov a biele kone, ktorí za poplatok poskytnú svoje doklady . Po ich odpredaji s radosťou vybaví prehlásenie vozidla na nového majiteľa , samozrejme bez toho, že by vozidlo bolo fyzicky na dopravnom inšpektoráte . Následne poskytne údaje o novom majiteľovi vozidla kamarátom Martinovi Š a Jánovi T., pracovníkom polície a títo oslovia nového majiteľa, pričom mu vysvetlia, že vozidlo, ktoré si zakúpil, pochádza z krádeže ale za „ patričnú sumu „ vozidlo mu ponechajú. Táto suma sa pohybuje od 3.000 € vyššie. Po obdržaní peňazí, ktoré vyzdvihne osoba Alfréd si tieto rozdelia.

Je všeobecne známe že osoba Alfréd je chránený UBOKOM potom ako si sám zapálil dve svoje vozidlá. Kedže ako osoba vie viac ako veľa o rozsiahlej trestnej činnosti policajtov na vyšších stupňoch riadenia je pre určitých funkcionárov ho lepšie chrániť ako obviniť. Spolupracuje aj na fiktívnych krádežiach vozidiel ktoré organizujú pracvoníci firmy A3P zloženej z bývalých policajtov a spravodajských dôstojníkov ktorí majú uzavreté zmluvy s poistovňami a berú provízie vo výške 33% zo zadržaného poistného. Ciže ukradne sa vozidlo ktoré akoby zázrakom nájde Ján T. zázračnou operatívnou činnosťou ,ten posunie informáciu A3P a tá zinkasuje poistné ktoré si rozdelia a Ján T. ešte aj vykáže činnosť.

Ján T. tiez ako osoba Alfréd požíva rozsiahlu ochranu UBOKU pod zámienkou spolupráce na usvedčení dlhého Laca z prípravy vraždy. Ale to je len zámienka ,skutočné dôvody sú niekde inde.....

Za úvahu by stálo preverenie čierneho Porsche Cayene prihlásené začiatkom roka v Bratislave ktoré bolo odcudzené a osobou Alfréd zlegalizované v odpredané krycej firme SIS poistene v poistovni Allianz od 22.2.20011 pod č. 8050000689/5423....

Stálo by za uváženie, vykonať kontrolu všetkých vozidiel, ktoré títo dvaja policajti zaistili, resp. preverovali. Samostatnou kapitolou v dejinách bola tzv.akcia „Japonci“ kde boli prostredníctvom ľudí z PZ legalizované kradnuté vozidlá prevažne Japonskej výroby. Osoba Ján T. v tomto prípade zohrával významnú úlohu v smere utajiť a zakryť skutočných páchateľov z radov PZ ktorí riadili a legalizovali tieto vozidlá . Napriek tomu že na tento prípad nebol pridelený organizoval stretnutia s poškodenými a vydával sa za Ladislava V. Poškodeným za úplatu ponúkal ponechanie vozidiel. Zahladil stopy v prípade poškodeného ktorému bolo auto odobrané a išlo o brata bývaleho ministra Jána P. ktorý jazdil na jednom z áut tejto z tejto akcie. Pri tom všetci vedeli že tieto vozidlá legalizovali príslušníci PZ a nikto z nich nebol ani obvinený ani odsúdený.

Podľa získaných informácií kontrola originality kradnutých vozidiel sa vykonáva aj na pracovisku KO, ktoré sa nachádza v Rači a patrí bratovi jedného z ich kolegov, Ladislavovi V. Ide o kontrolu originality v objekte AB kozmetika na Račianskej ul,. kde pracuje aj matka jedného z pracovníkov UBOK-u.

Robí s týmto niečo inšpekcia MV ? Je známe, že aj tam majú tieto osoby dobré kontakty.

Po informáciách, ktoré máme z policajného zdroja, požiadali títo policajti o policajnú ochranu . Čoho sa títo policajti boja. V čom sú zapletení ?

Tiež je všeobecne známe, že „ pracujú „ pre jednu nemenovanú poisťovňu, na odbore likvidácie škôd, kde pracujú ich bývalí kolegovia – policajti , pričom spolupracujú pri páchaní trestnej činnosti - poisťovacích podvodoch .

Využívajú vrakovisko v Šamoríne odkiaľ sú im na autá dodávané havarované alebo poškodené diely, ktoré si na auto namontujú a následne po namodelovaní dopravnej nehody, privolajú dopravnú políciu, ktorá miesto zadokumentuje, čím dajú veci dôveryhodnosť. Táto činnosť je zastrešovaná vedúcim odboru kontroly tejto poisťovne, s iniciálami R.M, ktorý je mimochodom stíhaný pre podvod. Mimochodom tento človek je príslušníkom Slovenskej informačnej služby.

Tieto osoby využívajú informácie o protiprávnom konaní svojich nadriadených k ich vydieraniu s tým, že sa takto držia na svojich postoch.

Príkladom je ich nadriadený Peter V., ktorý od zlodejov aut, ktorí sú mimochodom cudzinci, mal spolu s bývalým policajtom Petrom C., zobrať úplatok 2.000.000 Sk, aby nebol trestne stíhaný. Meno toho cudzinca uvedieme v prípade potreby.

Bývalý policajt Peter C. bol stíhaný za korupciu, ale záhadným spôsobom sa z neho stal svedok v prípade odsúdenia svojich dvoch kolegov JUDr.Petra K. a Ing. Richarda U., na trest 4 roky väzenia.

Súčasne je potrebné uviesť, že policajný riaditeľ Cs.F., ktorý zrazil zajaca, ho nezrazil počas cesty do roboty, v Moste pri Bratislave, ako je to uvádzané, ale počas jazdy v Dunajskej Strede, kde sa nehoda neriešila. Toto nebolo pri plnení služobných povinností, ale pri nejakom súkromnom výlete na služobnej audine. Aj táto nehoda sa stala o pár dní skôr, ako sa uvádzalo. Máme poznatky o tom, že bol pod vplyvom alkoholu v čase nehody.
Je možné, že by na takom aute ako je Audi, nárazník vydržal a takisto telo zajaca by ostalo celé ??? Bol robený znalecký posudok ? Akú škodu pán riaditeľ spôsobil polícií ?

Predpokladáme, že po zverejnení tohto listu sa ozvú ľudia, ktorým títo páni v minulosti „ pomohli „
.
Pýtame sa, prečo bývalý viceprezident Jankovič je stíhaný za vec, ktorá je inak banalitou oproti týmto skutočnostiam.

Títo „ policajti „ vlastne vykazujú pred svojimi nadriadenými výsledky svojej práce, ale súčasne si takto „ privyrábaju „ k svojmu určite nie malému platu. Týmto spôsobom vlastne umožňujú páchanie trestnej činnosti a súčasne sa jej aj dopúšťajú.

Po získaní ďalších overených informácií Vám ich postúpime ďalej .
Vytvárame aj živú e-mailovú adresu, kam môžu reagovať občania a ak máte záujem pán minister, môžete aj Vy.

Táto živá adresa je tá, z ktorej bude e- mail odoslaný a zároveň poprosíme média o zverejnenie tejto e- mailovej adresy, z ktorej bude mail doručený.
Na vedomie 47 novinárov
MINV SR
UIS
PPZ
všetci poslanci NR SR    Facebook
             
Hlavná stránka