"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

PAKT TCHOROV A KRETÉNOV M.G. - profesor filozofie z KrakovaCelosvetový ÚKAZ SKRETÉNENIA (duševného zakrpatenia) predstavuje v súčasnosti Severoatlantický Pakt známy ako NATO, ktoré už vyše troch mesiacov vyhlasuje cez „korporatívne“ média, že terorizuje bombami (za sto dní vyše 5000 náletov) Líbyu, aby tak „chránilo civilné obyvateľstvo“. Tvári sa pritom, že nevie, že 90% obyvateľov, žijúcich na rozľahlom území Líbye kontrolovanom prívržencami Muamara Kaddáfiho bolo líbyjskou vládou dosť dobre vyzbrojené a vycvičené na to, aby odrazilo pozemný útok NATO, ktorý je zrejme pripravovaný na jeseň, keď sa skončia saharské horúčavy. Sám sa pozastavujem nad „psychickou zotrvačnosťou“ ľudí na Západe, s akou zatiaľ akceptujú propagandistický výmysel o „ochrane civilného obyvateľstva“... Keď niekto celé roky hrá úlohu kreténa, neschopného pochopiť, že miestne obyvateľstvo v prevažnej väčšine podporuje „diktátorov“ vo svojich už desaťročia socializovaných krajinách, potom sa nakoniec v dôsledku fyziologického efektu podmieneného reflexu skutočne sám takýmto kreténom stane.

Pozrite si video z obrovskej manifestácie proti NATO a na podporu Kaddafiho v Tripolise dňa
1.júla 2011: http://www.youtube.com/watch?v=sH9TkKFe7Fk

Tento zánik schopnosti chápať súvislosti faktov sa v súčasnosti týka vrchných predstaviteľov velenia NATO, ktorí sa snažia utajiť skutočnosť, že ozbrojené bandy, ktoré sa náhle objavili v krajinách vytipovaných na „zmenu režimu“, sú v skutočnosti diverzné skupiny vyškolené v tajných strediskách NATO. Tieto sú veľmi podobné diverzným oddielom UČK, ktoré v druhej polovici 1990-tych rokov prenikali do Kosova v Juhoslávii z utajených výcvikových základní v Nemecku a vo Švajčiarsku. Títo diverzanti dnes okrem Líbye a Sýrie prenikajú aj na územie Ruska, zvlášť na severnej strane Kaukazu, a to z výcvikových základní situovaných v USraelom kontrolovanej časti Gruzínska.  „Mierumilovní líbyjskí civili“, pod ochranou USA a EÚ

Manifestácia 2 miliónov Sýrčanov na podporu vlády dňa 21.júna 2011 v Damašku
http://www.voltairenet.org/Mardi-21-juin-manifestations

Pozrite si filmové reportáže zo sýrskych miest, v ktorých v utorok 21. Júna 2011 vyšli milióny (!!!) obyvateľov do ulíc, demonštrujúc svoju podporu prezidentovi Sýrie Buszera el Assad-ovi. Podľa Reseau Voltaire boli davy mimoriadne impozantné v Damašku,  Aleppo, Tartuse a Homse .. Rozmer týchto demonštrácii, v celých dejinách Sýrie doteraz nezaznamenaných, potvrdzuje masívnu podporu „režimu“ toľko kriminalizovanému západnými politikmi a médiami... Sýrčania sú presvedčení, že ich krajina je obeťou destabilizačnej činnosti ozbrojených skupín riadených zo zahraničia, čo je predohra pre
možnú agresiu NATO.

Kto podľa Vás teraz hovorí pravdu? Sýrsky národ, alebo západné média?

Z tureckých prameňov prichádza informácia, že NATO presunulo do Konya v blízkosti sýrskej hranice svoje hlavné velenie pre túto oblasť, v rámci príprav na následnú bombardovaciu zábavu v podaní „humanitárnej misie“...(je možné, že ide o snahu za každú cenu vyvolaťkonfrontáciu s Ruskom, ktoré má v Sýrii jednu z dvoch svojich vojenských základnív zahraničí. Lebo vieme, že východisko z hospodárskej krízy, - do akej aj teraz svet priviedla chamtivosť a arogancia prevažne USraelských bankárov - (bankstrov) - vždy v dejinách riešilsvetový kapitalizmus svetovou vojnou).

Úplne iný, krvavý priebeh mali demonštrácie v Gruzínsku a Bahrajne, teda v štátoch, okupovaných US Impériom, kde má NATO vojenské základne. Spontánna revolúcia  v Bahrajne bola aj s pomocou jednotiek zo Saudskej Arábie – verného spojenca USraela –  brutálne a krvavo potlačená, pričom demonštrantov vraždili streľbou priamo z policajných áut s následným masovým zatýkaním a súdnymi procesmi. Rovnako v Gruzínskom Tbilisi, kde sa 25. mája konala veľká demonštrácia proti Saakashviliho proamerickému režimu, polícia brutálne zakročila. Asi 2000 demonštrantov, ktorí sa odmietli rozísť obklúčilo 4000 policajtov tak, že nemali kam uniknúť. Vodnými delami, slzotvorným plynom a streľbou plastovými nábojmi (ktoré spolu s brutalitou polície spôsobili podľa nezávislých zdrojov z Gruzínska smrteľné zranenia 16-im osobám) útočili na ľudí, ktorých zatýkali a odvážali na výsluch. Zabití boli vyvezení na cintorín, kde si ich mali príbuzní pohľadať !!! Toto je klasický príklad US demokracie a jej represívnych metód.
Podrobnejšie v článku: „SPRÁVY Z DEMOKRATICKÉHO GRUZÍNSKA“


Facebook
             
Hlavná stránka