"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Ako zločinci a zlodeji z vysokej politiky a finančných skupín za pomoci mediálnych prostitútok chceli z lekárov vyrobiť triednych nepriateľov

          Koncom novembra sme sa dočkali niečoho, čo nám pripomínalo mediálnu kampaň 50. rokov, keď rozhorčení pracujúci posielali rezolúcie, v ktorých požadovali ten najtvrdší trest – trest smrti, pre triednych nepriateľov ľudovodemokratického zriadenia a agentov imperializmu, ktorí v tom období stáli pred Ľudovými tribunálmi. Tentoraz ale triednymi nepriateľmi boli lekári. A to len preto, že od vzniku Slovenskej republiky boli dlhodobo zaháňaní do kúta, lebo komunistickí a eštebácki zločinci a zlodeji tvoriaci jadro finančných skupín, spolu s najvlastizradnejším odpadom slovenského národa z ponovembrových vlád a parlamentov, pod dohľadom cudzej štátnej moci, ktorí, spoločne, ako jedna rodina, si svoj blahobyt a biznis začali budovať aj z prostriedkov, ktoré mali ísť do zdravotníctva, mysliac si, že zo slovenských lekárov urobia poslušné stádo, na svoj vlastný obraz. NO A ONI SI DOVOLILI SA VZOPRIEŤ. Aké to bolo „dojemné“, pôsobiace na city občanov Slovenska, keď títo masoví vrahovia, ktorí cez ekonomiku dohnali k sociálnym samovraždám „len“ cca 7 000 ľudí za niečo, čo neurobili, no systémom kolektívnej viny preniesli na nich následky svojich ekonomických a politických zločinov, keď sa asi dokonca inšpirovali hitlerovským fašizmom a nacizmom a jeho poľudšťovaním, keď zločiny proti ľudskosti vulgárne a cynicky zaradili medzi tzv. nevyhnutné ekonomické reformy, pripomínali lekárom niečo, za čo oni samotní nesú plnú zodpovednosť.

          Ako „dojemne“ to len vyzeralo od týchto politických zločincov a zlodejov a mediálnych prostitútok, keď sa zrazu začali oháňať životom a zdravím pacientov, ba dokonca začali spomínať aj onkologické deti, ktoré sú na lekárov odkázané. Škoda len, že takto nerozmýšľali aj vtedy, keď naše zdravotníctvo, teda, finančné zdroje idúce do zdravotníctva SA rozkrádali, tunelovali, či nechali predražovať pri nákupoch lekárskej techniky. Dokonca niektorí z týchto tzv. odborníkov, v skutočnosti gaunerov a parazitov na zdravotníckom systéme bohorovne tvrdia, že zdravotníctvo neustále vytvára nové a nové dlhy, neustále sa plytvá, a toto všetko môžu zachrániť len ich reformy a následne to predať tým správnym kágebácko – eštebáckym zberbám z Penty. Lenže všetky tieto tzv. reformné kreatúry zabúdajú napr. aj na to, alebo nechcú počuť, že každý rok sa zvyšujú ceny plynu, elektriny, vody, čo sa dotýka aj nemocníc. V protiklade s tým sa ale znižujú odvody štátu za svojich poistencov. Mám dôvodné podozrenie, že toto všetko sa robí vedome a cieľavedome, že je to súčasťou postupnej likvidácie slovenského národa cez ekonomiku, ako sa to začalo realizovať v roku 1994 pod dohľadom cudzej štátnej moci. Treba si taktiež pripomenúť, že ani jedna krajina Európskej únie nemá toľko zapredaneckých a vlastizradných prašivín vo vysokej politike, ako Slovenská republika. A samozrejme, zlodejov a parazitov cicajúcich a obohacujúcich na našom zdravotníctve je stále dosť – veď to, čo rozkradnú, potom zákonite chýba nemocniciam. Nemožno tu nespomenúť ani pijavice zo zdravotných poisťovní, ktorí si svoj blahobyt zabezpečujú na úkor zdravia občanov a okrádania lekárov.

Povedzme si pravdu, masoví vrahovia z vysokej politiky a finančných skupín

          Poďme do nedávnej histórie, ktorá nám názorne zdokumentuje vtedajšiu a súčasnú realitu na seba nadväzujúcu. Ako v časoch, nedávno minulých, keď zločiny proti ľudskosti v našom zdravotníctve páchané na našich nevinných pacientoch ostávali VEDOME bez povšimnutia.

          Na kongrese v Trnave bola Dzurindovou Slovenskou demokratickou koalíciou dňa 4. júla 1998 schválená ZMLUVA S OBČANMI, keď v bode číslo 9 sa hovorí: Zastaviť ohrozovanie života a zdravia občanov zvýšením finančných prostriedkov na zdravotníctvo. Aká bola ale realita? Po šiestich rokoch vládnutia tejto tzv. reformnej pravice vtedajší jej minister zdravotníctva Rudolf Zajac v Nočných dialógoch Slovenského rozhlasu dňa 23. 4. 2004 priznal, že na Slovensku zomierajú ľudia, ktorých by bolo možné zachrániť, no na prístroje a vybavenia chýbajú peniaze. To isté priznali aj v diskusnej relácii TV JOJ Sedmička začiatkom januára 2005 vtedajší minister hospodárstva Pavol Rusko a poslanec za HZDS Tibor Mikuš. Vrcholom tohto zločineckého cynizmu na účet slovenských občanov bolo, že minister Zajac dostal od Svetovej banky pôžičku 2,7 miliardy korún nie na nákup nových prístrojov a zariadení, ALE NA VYSVETLENIE REFORIEM V ZDRAVOTNÍCTVE!!! Preto sa pýtam, čo pre tieto ponovembrové fašistické šelmy znamenal život radového slovenského občana? Či nebolo súhrnom fašizmu, nacizmu a boľševizmu, keď slovenská pravica pod dohľadom cudzej štátnej moci hodila takéto obete do tabuliek nevyhnutných ekonomických reforiem? Kde boli v tom období protestné hlasy tých politikov, ktorí s obľubou používali heslá o národe a sociálnom cítení? V ktorom kravskom zadku boli zakonšpirovaní a schovaní Fico, Mečiar, Slota, Gašparovič a im podobní? A prečo mlčali poslanci KDH? Že tak si to želal ich zakladateľ ocko Antikrist? A kde boli všetky tie mediálne prostitútky, ktoré sa dnes snažia vyrobiť z lekárov triednych nepriateľov? Prečo to vtedy nekomentovali kágebácko – eštebácke zberby z Penty?

          Zaujímavosťou ale je, že tieto zločiny proti ľudskosti páchané na slovenských občanoch ostali bez odozvy nielen u politikov, ale orgánov činných v trestnom konaní, Generálnej prokuratúry SR, kadejakých ľudskoprávnych spolkov, ale mlčali aj mediálne prostitútky v rukách a službách zahraničných majiteľov, ktorým pokrytecko-farizejská Radičová dala nálepku „chránených“ bytostí za každých okolností. Dokonca to neprekážalo ani tzv. protifašistickým bojovníkom, či extrémistom a rasistom z pofiderného spolku Ľudia proti rasizmu.

          Hovorí sa, že štrajk lekárov bol dielom Smeru. Pokiaľ by sa tak preukázalo, hoci väčšina lekárov je skôr pravicovo orientovaná, no vedenie lekárskych odborov je na Smer naviazané, aspoň tak sa hovorí a píše, bola by to veľmi negatívna facka pre všetkých lekárov v očiach verejnosti. Lebo spájať Smer so sociálnosťou, je asi to isté ako tvrdiť, že Dzurinda s Miklošom si vážia tento národ a preto boli zásadne proti výpredaju nášho majetku cudzine. A ešte niečo, čo stojí za povšimnutie. Zatiaľ štrajkujúci slovenskí lekári prekazili kšeft kágebácko – eštebáckym zberbám z Penty.

Vladimír Pavlík  


Petícia : STOP privatizácii Reforma = EUTANÁZIA ?


    Facebook Print Friendly and PDF
             
Hlavná stránka