"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Deduško, a ty máš aký príjem na dôchodku? Ten najlepší!

Poznáme najlepšie zarábajúceho dôchodcu na Slovensku! Milan Lasica zarobil v sedemdesiatke toľko, čo niektorí neuvidia ani za dvadsať rokov na dôchodku!

Milan Lasica dostal za reklamu stotisíc eur. Tomu sa hovorí šťastný dôchodca.
Autor: mysh

Priemerný dôchodok na Slovensku je okolo 360 eur. Najlepšie zarábajúci dôchodca na Slovensku si privyrobil za pár hodín skoro tristonásobne viac! Najlepšie zarábajúci dôchodca na Slovensku je bezkonkurenčne Milan Lasica (71). Veď to, čo sa jemu podarilo zarobiť za pár hodín natáčania televíznej reklamy niektorí nemajú ani za všetky tie roky, čo sa snažia prežiť na dôchodku! Stotisíc eur, pre tých skôr narodených tri milióny.
Chyba! Neznámy argument prepínača.

Koľko baníkov a pekárov a učiteľov a doktorov by sa usmialo spoza závesu a zasnene sledovalo s dvoma deckami padajúcu penu akože sneh a spravili by to aj za stotinu toho, čo dostal herec? Lenže Lasica je iba jeden a cení sa poriadne vysoko! Povie si, čo chce a nezaujíma ho, že mohol byť lacnejší paušál pre Slovákov. Tomu sa hovorí sebavedomie, alebo ešte lepšie „poznať svoju cenu“. Sto litrov alebo nech sa vám tam usmieva iný dedko. Alebo hov... vianočka ako minulý rok. Chápem tých reklamných tvorcov, že v tomto prípade radšej treskli po kešeni a vykešovali starého pána, než by zase mali celú zimu chodiť po kanáloch od hanby za reklamu, z ktorej sa každý vysmieva. Teraz sa nikto vysmievať nebude. Každému padla sánka a s otvorenou hubou sa dá akurát tak lapať po dychu. A to teda doslova, šak taká suma vyrazí dych asi každému priemerne zarábajúcemu človeku, čo sa denne plahočí od rána do večera a aj cez víkendy. Dôchodcom možno aj zubné protézy vypadnú, lebo šak na lepidlo na zuby tiež nemá každý.

Len pán Lasica sa usmieva. On sa teda usmieval už aj predtým, no to sa ľudia smiali s ním a uznávali ho. Teraz sa nie je na čom smiať a fanúšikovia kultového komika so zmiešanými pocitmi sledujú spot s obľúbeným hercom, ktorý sa vo svojej bohorovnosti odmietol k tejto téme vyjadriť. Zase na druhe strane – keby vám ponúkli hoci aj desatinu z toho, čo pánovi Lasicovi, nebrali by ste to? Každý by po tom s úsmevom chňapol a blažene sníval o štedrých Vianociach. Jeden dôchodca ich štedré bude mať určite. Tí ostatní môžu iba dúfať, že jeho príjem sa nezaráta do štatistík pri vypočítavaní výšky priemerného slovenského dôchodku v tomto roku. Inak by vyskočila celkom slušná sumička a hneď by im mali z čoho skresávať!
Autor:  Cicuška       

Poznámka: Milan Lasica bol v časoch socializmu známy ako kritik režimu. Zdá sa, že súčasný režim, ktorého sa stal hlasnou trúbou, mu maximálne vyhovuje, pretože vo svojom tzv." inteligentnom homore" doposiaľ nenašiel nič čo by stalo za kritiku súčasných postkomunistických pomerov. Jeho nosatí sponzori a súkmeňovci mu zrejme adekvátne vysvetlili, že je lepšie parazitovať a zarábať v tzv. šoubiznise a reklame ako kritizovať politikov.


    Facebook
             
Hlavná stránka