"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Facebookové hyeny


Priznám, zvykol som si už na všeličo. No to, o čom chcem teraz písať, sa vymyká aj takému pojmu, ktorému sa hovorí človečenstvo. Keď som začal študovať všetky tie veci ohľadom pani Prisky Olivovej, tak prichádzam k názoru, že táto pani, mimochodom rok narodenia 1983 a matka dvoch maloletých detí sa stala obeťou takých svinstiev, že ich autorov a realizátorov nemôžem ani ináč nazvať ako súhrn svoloče, luzy, čvargy, odpadu slovenského národa či zverov v ľudskej podobe. A to, prosím pekne, takéto niečo sa nám prezentuje na facebooku, ako aj v ďalších diskusiách, ako napr. na TA3, s jedným jediným cieľom: špiniť, ponižovať a vyhrážať sa tým najodpornejším spôsobom obyčajnej žene, matke dvoch maloletých detí, a to len kvôli tomu že má vlastný názor, ktorý niektorým nie je po chuti. Ako aj to, že je zvolávateľkou protestného zhromaždenia proti privatizácii našich teplárni, na čo už získala aj úradné povolenie a má sa uskutočniť 23. marca 2011 o 16 hodine so zrazom na Hodžovom námestí v Bratislave.

Ako to začalo

Pred vyše štyrmi mesiacmi ju najskôr začala osočovať a vulgárne urážať istá skupinka mladých ľudí, na čo zo začiatku pani Olivová nereagovala. Neskôr jej priatelia dali vedieť, že na facebooku na stránke TA3 niekto založil na jej meno falošný profil a do neho si dotyčný dal jej profilovú fotografiu. Z tohto profilu prezentoval svoje názory, ktoré boli v rozpore s jej presvedčením a neskôr začal urážať diskutujúcich. Začala zisťovať, čo je vo veci. Až sa dopátrala k istej skupine patriacej pod Občiansko demokratickú mládež patriaca pod SDKÚ-DS. Táto skupinka vystupuje na facebooku pod rôznymi falošnými profilmi, z ktorých veľmi nechutne urážajú ľudí s inými názormi a presvedčením. Falošný profil založili aj na jej 12 priateľov. Vrchol drzosti a cynizmu nastal, keď na facebooku TA3 bol založený profil na meno jej  šesťročného syna Dávida Olivu!!! Neskôr pod jej falošným profilom začali vypisovať že je kurva, ako aj iné nechutné vulgarizmy. Z profilu jej syna zasa začali písať že sú odporní cigáni, že fetujú toulen a iné blbosti.

Po tomto všetkom pani Olivová napísala niekoľko emailov administrátorovi TA3, aby s tým urobil poriadok a vymazával príspevky týchto chorých jedincov. Nedostala žiadnu odpoveď. Jedinou reakciou bolo, že zablokovali ju samotnú a falošný profil si tam veselo vypisuje ďalej. Neskôr jej napísal Jozef Pavlík, bol veľmi nahnevaný a vyčítal jej, prečo mu do pošty posiela rôzne urážlivé správy typu: „Ty odporná komunistická sviňa, do rána zdochneš!“ Vtedy pochopila, že človek, ktorý založil na jej meno falošný profil a začal jej priateľom do pošty vypisovať viaceré vulgárnosti to robí s jasným cieľom, aby dotyční si pani Olivovú vymazali aj zo zoznamu priateľov, čo sa aj stalo.

Horšie ale je, že už štvrtý týždeň sa jej vyhrážajú ťažkým ublížením na zdraví a smrťou. Neskôr pochopila, že toto sa robí na základe toho, že zhruba pred šiestimi týždňami sa rozhodla zorganizovať protestné zhromaždenie proti privatizácii slovenských teplárni, na ktoré už dostala povolenie. Dokonca jej manželovi volali z neznámeho čísla práve v ten deň, keď dostala povolenie na toto protestné zhromaždenie. Jej adresovali vyhrážky, že do Bratislavy sa nedostane, nech sa neodváži kontaktovať políciu, lebo majú vplyvné kontakty a do Bratislavy ju budú sledovať. Taktiež je pripomenuli, že má dve malé deti a mala by si ich lepšie strážiť.

Ako vyzerajú tie urážky

Napr. na TA3 pod nadpisom: Popradským hasičom dnes išlo takmer o život pri hasení požiaru na skládke odpadu, (budem citovať tak, ako je to napísané, teda aj nespisovne) tak profil pod menom Darius Rusnak reaguje: Aj priske olivovej pojde. Alebo z iných diskusií na facebooku, prepisujem doslovne:
Laura Muller Ado, dobre si napísal, tej spine to nemoze prejst co tu robí...si myslis olivova ze nevieme ze za vsetkymi fake si ty, ty si paranoicka, ty si narusena, ty si zavislacka, si habba facebooku a vela ludi sa na teba chysta, ani nebudes vediet kde to schytas, spina jedna mongoloidna, uz ked vidim ten tvoj prihlupli ksicht, je mi na grc...je vidiet že si dementna osoba a necudujem sa ze takeho si aj porodila...fuj hanba ti olivova priska.
Laura Muller Ano ano, presne kto likuje tu svinu, vsetko zasrate fake a dielo ciganky OLIVOVEJ, ta svina sa mi ospravedlnovala v poste a na dalsi den ma z fake urazala...treba jej dat prirucku a hotovo!!!
Priska Olivova dyg aj retardovaneho pancharta som vykotila more:))
PETRA STOLICNA MACICOVA je ta stetka ulanska co koti retardov PRISKA OLIVOVA.
Sandra Antifico Weissova Ciganke olivovej treba rozbit tu jej bravcovu papulu za tie kradeze...
Sandra Antifico Weissova Likujte sa vy svine, ste banda vyvrhelov a konecne sa kruh okolo tej svini uzatvara...potesenie na mojej strane.

Toto, čo som tu napísal, je len takých slabých 5 % toho, čo o nej na facebooku koluje. A ja sa s plnou vážnosťou pýtam administrátorov týchto stránok, čo ste Vy vlastne v skutočnosti za ľudia, že takéto niečo dokážete nechať bez povšimnutia?

Vladimír Pavlík


    Facebook

 

             
Hlavná stránka