"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Čo odhalil Lojzík Hlina, keď nabehol do šiesteho štádia paranoje? – fikcia       

 Do extrémisticko – dezinformačného oddelenia denníka SME dobehol splašený a spotený tzv. občiansky aktivista Lojzík Hlina. Ešte čerstvo oblepený zbytkami hnoja, ktorý bol práve vysypať na mieste, kde má mať povolené zhromaždenie Slovenská pospolitosť a Ľudová strana – Naše Slovensko, hneď pri vchode do budovy stačil zraziť k zemi vrátnika, ktorého si pomýlil s Kotlebovým sympatizantom a s výkrikom „ty nám tu nebudeš rozvracať sionistickú ideológiu“, sa vrútil do zasadačky, kde už bola sústredená elita bojovníkov proti fašizmu, neonacizmu a extrémizmu riadená ideológmi z denníka SME. Ako správne nadržaný býk, ktorého po desiatich rokoch abstinencie pripustili pod dohľadom komisie veterinárov a psychiatrov pre zvieratá na kravu, dokonca zabudol aj pozdraviť, hlasom typického poloblázna, s penou v ústach, ktorá je typická pre človeka v takomto duševnom rozpoložení, zakričal: „mám dôkazy, že Slovenská informačná služba úmyselne zatajila emailovú poštu medzi tým nórskym masovým vrahom a Kotlebom. Dokonca spolu s protiextrémistickým oddelením Policajného prezídia mu práve u neho sprostredkovali kúpu zbraní a nábojov, aby mohol vykonať túto hromadnú vraždu.

          Po týchto slovách zavládlo v miestnosti zdesenie. Ako prvý sa zo šoku spamätal Peter Getting z týždenníka Plus 7 dní, ktorý si zakrýval svoju pokrývku vlasov pomarančovo – zelenej farby špeciálnou čiernou parochňou. Takto sa mu totiž sfarbili vlasy po štúdiu materiálov o Kotlebovi, keď následne vytvorené lekárske konzílium prišlo k záveru, že Peter Getting musel dostať nimi nevysvetliteľný a doposiaľ nepoznaný psychický šok, ktorý mal za následok zmenu farby jeho vlasov. No absolútny šok spôsobilo jeho následné vyhlásenie, citujem: „už druhý deň je aj ochlpenie môjho rozkroku sfarbené zeleno – pomarančovou farbou“. Zo vzrušených gestikulácii prítomných sa bolo možné dozvedieť, že touto záhadnou chorobou už boli postihnutí viacerí aktivisti bojujúci proti fašizmu, extrémizmu a neonacizmu v službách práve tých skutočných politicko – ekonomických predstaviteľov fašizmu a extrémizmu z vysokej slovenskej politiky, ktorí o zločinoch proti ľudskosti páchaných na slovenských občanoch vyhlasujú, že sa jedná o nevyhnutné ekonomické reformy, ako im to nariadili dobrí strýčkovia zo Svetovej banky a Medzinárodného menového fondu majúci na starosti tzv. blaho a ošklbanie slovenského národa.

          Jeden z prítomných expertov zo špeciálneho a dobre zakonšpirovaného protiextrémistického oddelenia v hodnosti majora, oblečený v tričku Slovenskej pospolitosti pod ktorým bolo napísané: VOLÍM KOTLEBU, sa decentne Lojzíka Hlinu opýtal: „Lojzík, máš pre svoje tvrdenie nejaké dôkazy, alebo si sa dostal do šiesteho štádia paranoje, keď si o jeden stupeň prekonal svojho obdivovateľa Vladimíra Mečiara? Lebo niečo by sme mohli na toho Kotlebu našiť, ale pokiaľ by to nevyšlo, musel by si povedať, že za to môže Tvoj šiesty stupeň paranoje, ktorú si nedokázal ustrážiť, lebo s takýmto vysokým štádiom ešte nemáš skúsenosti. No bolo by dobré, keby si ešte dnes si nechal potvrdiť dobrozdanie od psychiatra, že buď si v stave jebumbari alebo šibi ryby alebo cez Košice, aby si sa mohol na to vyhovoriť, keby Kotleba dal na Teba žalobu“.   

          Potom si zobral slovo Pavol Mešťan, čelný predstaviteľ Židovskej náboženskej obce na Slovensku, ktorý mimo iného povedal aj toto: „Pozri, Lojzík, ja som stará prednovembrová boľševicko-normalizačná štruktúra ktorá sa vždy riadila krédom, lepšie je sa mýliť so stranou ako povedať pravdu proti strane, a vždy mi to prinieslo len výhody a stále vyššiu kariéru. Som hrdý na to, koľkým ľuďom som pred Novembrom 1989 ublížil, koľkých som ohovoril a písal o nich rôzne dezinformácie. Bol som po roku 1968 špičkovým slovenským normalizátorom, bojoval som aj proti sionizmu a vidíš, ako som sa dokázal presadiť aj po Novembri 1989, keď teraz som, naopak, špičkový sluha sionizmu. Preto Ti chcem len dobre a zároveň Ti musím povedať, že Ty si našim prebíjacím koňom proti Kotlebovi, Lebo Ty budeš teraz nahrádzať špinavú robotu dezinformačno-extrémistického oddelenia denníka SME a všetkých tých, ktorí do tohto spoločenstva patria. Musím Ti ale vytknúť, že niekedy sa voči tomu Kotlebovi správaš ako ohrdnutá milenka, pritom my máme na 100 % zistené, že on nie je orientovaný ani na chlapcov ani na mužov. Pripravili sme pre Teba výnimočnú akciu. Natiahneš si na hlavu špeciálnu masku, ktorá bude na nerozoznanie od Kotlebovej tváre. Budeš behať po Bratislave s transparentom, na ktorom bude tento text: ŽIADNY HOLOKAUST NEEXISTOVAL, JE TO LEN VÝMYSEL ŽIDOV. Budeš sa musieť naučiť aj niekoľko hesiel, ktoré budeš pri tom protestnom akte skandovať. Sprevádzať Ťa budú špeciálne vyškolení provokatéri ktorí budú mať na sebe tričká Slovenskej pospolitosti a Ľudovej strany – Naše Slovensko. Tie heslá budú silne protižidovské, plné antisemitizmu a my na základe toho dáme návrh ctihodnému donovi Dobroslavovi Trnkovi na rozpustenie Ľudovej strany – Naše Slovensko a opätovne zariadime, aby na Najvyššom súde SR to bolo pridelené prednovembrovej predsedníčke ZO KSS na tejto inštitúcii, dobre zakonšpirovanej súdružke Ide Hanzelovej, ktorá už pred Novembrom 1989 tu bola predsedníčkou ZO KSS a ja osobne som patril medzi tých, ktorí ju preverovali. Dovtedy ešte vytvoríme špeciálne bučiaco-ručiace úderky pod vedením extrémisticko-dezinformačného oddelenia v denníku SME a začneme stavať nové múry nárekov. Pevne verím, Lojzík, že nás nesklameš. Celú túto akciu budú natáčať aj členovia špeciálneho protiextrémistického oddelenia zo SIS a Policajného prezídia. Budú natáčať hlavne tých okoloidúcich, ktorí Vám vyjadria súhlas. Za každého takto natočeného jedinca budú mať osobitné prémie“.

          A ako to všetko dopadlo, sa dozvieme v ďalšej časti. Hoci túto akciu zaisťovali desiatky špecialistov a dobrovoľníkov, nerátali s tým, že svedkom tejto Hlinovej akcie bude aj špeciálne vycvičený a v utajení pôsobiaci príslušník protiteroristického komanda pochádzajúci zo židovskej rodiny, z ktorej osem členov zahynulo v koncentračných táboroch – boli obeťami holokaustu a aká bola jeho reakcia, zásluhou ktorej Lojzík Hlina nesplnil to, čo sa predpokladalo a očakávalo.

Vladimír Pavlík                                                                                                                                                                                               

           


    Facebook
             
Hlavná stránka