"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Varovanie a výstraha pre slovenských psychiatrov a orgány činné v trestnom konaní ohľadom Alojza Hlinu

          Taktiež dôrazne žiadam všetkých tých, ktorý s Alojzom Hlinom manipulujú a poťahujú si ho ako nejaký naťahovací sveter, nepúšťajte ho, prosím, k neoteleným kravám, ale k takým, ktoré už boli niekoľkokrát otelené. Lebo práve od takýchto kráv môže Lojzík Hlina získať významné vitamínové zložky ktoré utlmia pôsobenie pilín a otrúb, ktoré v jeho hlave nahradili jeho mozog. Ktovie, či tento „občiansky aktivista“ zobral vážne tú realitu, že má hrať hlavnú postavu v pripravovanom filme „Blbí a blbší“, kde vo vedľajších úlohách mu majú pomáhať Igor Matovič a pravicovo-sionistickí extrémisti z denníka SME. Moje uši zachytili také hlášky, že pokiaľ má Lojzík Hlina v hlavnej úlohe filmu Blbí a blbší“ uspieť, má byť dva mesiace na uzavretej psychiatrii v Pezinku, aby jeho úloha vo filme bola hodnoverná, k čomu majú napomôcť aj účinky istých sedatív. No realita vyzerá tak, že Lojzíkovi to začalo harašiť už niekoľko mesiacov pred nástupom na psychiatriu, kde by ho dôkladne pripravili na hlavnú úlohu – aby vo filme „Blbí a blbší“ pôsobil ako skutočný a nefalšovaný blb.

Bol nadrogovaný, nebol nadrogovaný?

          V pondelok 25. júla 2011 totiž Lojzík na svojej blogovej stránke denníka SME o 17:54 pridal článok s názvom Vrah z Nórska. Na tom by nebolo nič zlé, však je to momentálne najdiskutovanejšia téma v Európe, obeťou tohto nórskeho občana je skoro stovka nevinných obetí, takže celkom oprávnene chápem Lojzíkovo rozhorčenie. Škoda len, že sa nezamyslel nad nevinnými slovenskými obeťami za posledných dvadsať rokov – podľa mojich informácii sa jedná o 4-5 tisíc ľudí, nevinných ľudí, ktorí si zo zúfalstva siahli na život, lebo nedokázali uniesť tzv. ekonomické reformy zo strany fašistov, extrémistov, teroristov a psychopatov z ponovembrových vlád a parlamentov, keď títo cez zákony presadili systém kolektívnej viny na nevinných za ekonomické zločiny a zbojstvá ktoré spáchali konkrétni politici a nimi určení vyvolení. Doposiaľ som nezaregistroval, že by Lojzík nejako zaprotestoval proti týmto zločincom alebo by namaľoval nejaký transparent ohľadom tohto a išiel sa sním striptízovať – či narcisovať pred Úrad vlády či NR SR. Dokonca ani extrémisti z denníka SME túto tému nikdy nespomenuli. Veď tieto obete boli len súčasťou nevyhnutných ekonomických reforiem riadených židolichvárskymi fašistickými a extrémistickými šelmami zo Svetovej banky a MMF a vykonávané slovenskými politikmi.

          A tak náš zmagorený Lozjík, neviem ale posúdiť či ideologicky alebo pod vplyvom návykových liekov, napísal v článku Vrah z Nórska aj toto. Citujem:

          Magor z Nórska neprepadol tábor po zuby ozbrojených bojovníkov Al Kaidy niekde v centrálnom Afganistane, magor z Nórska prepadol mladých bezbranných ľudí v tábore kúsok od hlavného mesta Nórska, hlavného mesta pokojnej a mierumilovnej krajiny. Napriek tejto zbabelosti a totálnej zvrátenosti bude pre niekoho vzorom, určite aj u nás, a po nejakom čase určite niektorí skonštatujú, že predsa mal len „zrnko“ pravdy. Povedia si to legálne. Takíto extrémistickí magori sú však v súčasnosti nebezpečnejší pre spoločnosť ako napríklad komunisti. Súčasní komunisti sú popri nich záhradkári.

         U nás takýchto volajú do niektorých obcí pomaly ako spasiteľov a očakávajú, že im pomôžu. Už pred polrokom som si dal urobiť banner: Títo ľudia Vám v ničom nepomôžu, iba ak do väčšieho nešťastia. Bol som s ním v Prešove na zhromaždení našich „mierumilovných“ hrdinov. Dúfam, že už s ním nebudem musieť ísť nikam. VERÍM A DÚFAM, ŽE PO NÓRSKU UŽ NIKTO NEZAVOLÁ KOTLEBU A JEHO SUITU DO SVOJEJ DEDINY, IBA AK BY TO BOL TOTÁLNY BLÁZON.

          Tak takéto niečo vyprodukoval zmagorený Lojzík, pre ktorého fašizmus, extrémizmus a psychopatizmus židolichvárskych šeliem zo Svetovej banky a MMF a našich politikov je asi v súlade so zákonmi, ústavou a ľudskými právami. Preto by som sa už vôbec nečudoval, keby v tom svojom a správnom fašistickom a extrémistickom opojení napísal, že tento Nór kúpil zbrane a muníciu od Kotlebu.

          Lojzík Hlina predstavuje pre túto spoločnosť vysoký stupeň nebezpečnosti. Preto som sa rozhodol, že sa mu budem venovať nielen na svojich stránkach, ale pravidelne aj na každom svojom verejnom vystúpení. Zmagorení a do každej riti sa pchajúci huhuláci jeho typu už napáchali dosť zla na Slovensku. Nedovoľme im, aby za pomoci vlastizradných a zapredaných médií sa naďalej, a v spolupráci s cudzou štátnou mocou, podieľali na likvidácii tohto národa.

Vladimír Pavlík     

           


    Facebook
             
Hlavná stránka