"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Dokedy bude Generálna prokuratúra kryť zločiny proti ľudskosti zo strany ponovembrovej garnitúry fašistov, extrémistov a psychopatov z vysokej politiky?

          Priznám sa, že ani v jednom percente by ma v novembri 1989 nebolo napadlo, že sa tu začína rodiť nová garnitúra nielen politických zločincov a zlodejov, ale aj fašistov, extrémistov,  psychopatov, tyranov a vrahov vlastného národa, ako aj ponížených a zapredaneckých sluhov cudzej štátnej moci, ktorí nás dokážu nielen ekonomicky ale aj štátotvárne zlikvidovať a zapredať. Ich spoločný názov je: slovenskí politici. Ich cynizmus, nenávisť a pohŕdanie s vlastným národom, jeho vlastnými občanmi, poľudšťovanie fašizmu a extrémizmu cez ekonomiku, cynické nazývanie zločinov proti ľudskosti nevyhnutnými ekonomickými reformami, keď pri tomto už nepotrebujú ani boľševické gulagy, či koncentračné tábory a plynové komory z éry fašizmu a nacizmu. Zavedenie kolektívnej viny na nevinných občanoch, ktorí sú trestaní za ekonomické zločiny politikov, či zavedenie ich vlastného blahobytu na úkor nešťastia, utrpenia a pohŕdania vlastným národom – jeho spoluobčanmi. Tak toto všetko nám tu zaviedli a zrealizovali pretransformovaní prednovembroví komunisticko-fašistickí a eštebácko-fašistickí zločinci, ktorí po Novembri 1989 zahodili stranícke legitimácie a vytvorili tu základ komunistického kapitalizmu či kapitalistického komunizmu, v skutočnosti raného feudalizmu.

          Vyvstáva tu základná otázka: ako je toto všetko možné? Boli to vôbec slovenské matky, ktoré takýchto netvorov a odľudov priviedli na svet? Alebo už v troch generáciách dozadu samotný Antikrist ukladal do nich gény ktoré nemajú s ľudskosťou nič spoločné? Boli pripravované nové skupiny moderných tyranov a vrahov vlastného národa? Odpoveď je vcelku jednoduchá: títo pretransformovaní prednovembroví komunisticko-fašistickí a eštebácko-fašistickí zločinci si tu vybudovali štát na svoj vlastný prospech. Obsadili prakticky celý jeho riadiaci aparát. Vlády, parlamenty, políciu, prokuratúru, súdy, ministerstvá. Názorne nám predviedli, ako sa dokážu odvďačiť za ľudskosť, ktorú im udelili ich havlomodlárski nomenklatúrni spojenci z tzv. disentu, ktorí nabulíkovali občanov akýmsi obludným a odporným „nie sme ako oni“. Miesto toho, aby tieto šelmy v ľudskej podobe boli podľa zákona o treste smrti utratené či zaradené do tretej kategórie a odpadu tohto národa, opätovne dostali moc. A oni to dokázali nielen zneužiť, ale aj využiť. Ich vizitka za 21 rokov je otrasná. Minimálne 7 000 ľudí dohnali cez ekonomiku k samovraždám, duševne povraždili státisíce ľudských bytostí, obrali ich o dôstojnosť, rozvrátili rodiny, cez ekonomiku vedome a cieľavedome bránia slovenským ženám rodiť deti zámerným nevytváraním dôstojných podmienok, ekonomicky rozkradli a nechali rozkradnúť svoj vlastný štát, cudziu štátnu moc a organizovaný kriminálny zločin uprednostnili pred vlastnými občanmi, likvidujú tradície tomuto národu vlastné, teda tradície našich predkov a vnucujú nám nemorálnu a zabijácku kultúru z cudziny, vedome uvrhli ľudí do beznádeje, vytvorili tu generáciu mladých ľudí bez pocitu zodpovednosti, zámerne vytvárajú nenávisť voči starým občanom, ako nepotrebnému produktu na ktorý sa musí len doplácať, pritom vedome zamlčujú, že táto generácia tu aj niečo vytvorila, čo oni už stačili za 21 rokov rozkradnúť a predať cudzine. S pomocou zahraničia sa nás snažia presvedčiť, že sa musíme prispôsobiť neprispôsobivej rómskej menšine, aby sme neboli rasisti a neporušovali ich ľudské práva. A mohol by som dokladovať ďalšími desiatkami konkrétnych argumentov.

Dokedy bude Generálna prokuratúra mlčať a slúžiť tomuto zločineckému systému?

          Treba si otvorene povedať, že o Generálnej prokuratúre rozhodujú najorganizovanejší zločinci a zlodeji z vysokej politiky a finančných skupín. V protiklade s tým tu existuje ústavné právo a tu sa píše aj toto: PROKURATÚRA PODĽA ÚSTAVNÉHO PRÁVA PATRÍ DO KONTROLNÝCH ORGÁNOV. Preto je jej povinnosťou zákonnými prostriedkami chrániť nielen štát, ale aj práva a záujmy fyzických a právnických osôb. Takže si položme základnú otázku: má Generálna prokuratúra slúžiť tým, ktorí o nej rozhodujú, teda, má ich aj ochraňovať pri páchaní ich protispoločenskej a trestnoprávnej činnosti, alebo sa má riadiť ústavným právom? Položme si aj druhú otázku: môže byť Generálna prokuratúra garantom zákonnosti, keď ona samotná zákon nedodržuje? Prečo verejne neprotestovali proti zákonom, cez ktoré sa realizovali zločiny proti ľudskosti?  Zoberme si len taký jednoduchý príklad, keď ctihodný don Dobroslav Trnka vedome kryje organizovanú zločineckú skupinu, ktorá v snahe sa obohatiť, založila cez Fruniho tzv. nebankovky s jediným cieľom: podvodne sa obohatiť na úkor radových občanov a využiť ich ekonomickú a právnu neznalosť. Samozrejme, že táto organizovaná zločinecká skupina, ktorá bola požehnaná najvyššími politickými kruhmi rátala aj s tým, že keď sa vyhlási dopredu pripravený krach, budú aj ľudské obete, čo sa aj potvrdilo 160-timi samovraždami. A Dobroslav Trnka naďalej bráni zverejniť zoznam rozkódovaného CD.

          Preto očakávam, že v prvej polovici októbra zorganizuje vedenie ĽS-NS a SP protestnú akciu pred Generálnou prokuratúrou SR, kde im chcem vystaviť záverečný účet. A možno by nebolo od veci im priniesť aj dve balenia pampersiek, že pokiaľ by pustili do gatí, aby to nebolo na nich vidieť, keď už sa konečne odhodlajú riadiť ústavným právom.

Vladimír Pavlík


    Facebook Print Friendly and PDF
             
Hlavná stránka