"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Natrafiť na serióznu firmu je aj súhrn šťastia a náhody

          Netreba pripomínať, koľko ľudí ako zákazníkov už doplatilo na neserióznosť firiem keď po nich ostali sfušované zákazky a s tým spojené ďalšie problémy objednávateľov pri ich reklamáciách. Minulý rok jedna renomovaná firma zaoberajúca montážami a revíziou plynových kotlov hádzala v našej obci do schránok reklamné lístočky s uvedeným telefónnym číslom. Aké bolo moje prekvapenie, keď som na toto číslo začiatkom mája sa chcel niekoľkokrát dovolať ohľadom objednania si revízie plynového kotla, no vždy mi bolo oznámené, že volané číslo je nedostupné. Tak mi môj sused dal iné číslo na dotyčného majiteľa firmy. Po zavolaní a oznámení mojej žiadosti mi bolo stroho oznámené, že revízie majú už na celý rok vyčerpané, čo sa mi nejako nechcelo uveriť.

          Je pravdou že plynový kotol ktorý bez jedinej poruchy fungoval už 25 rokov potrebuje každoročnú revíziu. Spomínam si, že pri jeho kúpe sme sa rozhodovali medzi kotlom vyrobeným na Slovensku a vyrobeným v Nemecku. Dobre si pamätám na slová predavača, „kúpte si tento slovenský kotol, nebudete ľutovať“, sa ukázali ako pravdivé. Samozrejme že s plynom nie sú žiadne žarty a začal som hľadať v rôznych katalógoch firmu v Považskej Bystrici. Po dlhšom hľadaní som na takú natrafil, zavolal na telefónne číslo a spýtal sa, či robia revíziu plynových kotlov. Po oznámení že áno, sa ma menovaný pán opýtal na značku kotla a jeho vek. Pri mojej odpovedi mi pripomenul, že napriek tomu, že ešte nemal poruchu, má veľkú spotrebu a môže sa pokaziť v tú najnevhodnejšiu dobu. Prisľúbil návštevu ich revízneho technika, ktorý mi všetko potrebné vysvetlí. Na tretí deň mi bolo telefonicky oznámené, pokiaľ budem doma, že revízny technik príde za cca 30 minút, čo sa aj realizovalo. Po odbornom vysvetlení som prišiel k záveru, že je potrebná výmena kotla, ktorý je omnoho úspornejší a za 4-5 rokov sa mi investícia vráti. Výhodou je aj servis a oprava firmy v mieste bydliska.

          Za pár dní mi bolo telefonicky oznámené že prídu dvaja montéri starý kotol demontovať a osadiť nový. Potom prišiel kominár ktorého si dotyčná firma objednáva a urobil výmenu rúr idúcich z kotla do komína. Po ňom prišiel elektrikár všetko zapojiť a odskúšať. Som nadmieru spokojný a preto touto cestou vyslovujem poďakovanie firme Daniela Palka z GAZ-TERM, z Považskej Bystrice, kpt. Nálepku 566, e-mail: gaz-term(zavinač)stonline.sk, web: www.gaz-term..edb.sk, tel./fax: 042/432 4805, mobil: 0903/453 400, 518 049.  

          Záverom chcem firme zaželať čo najviac spokojných zákazníkov a aby mali čo najviac zákaziek. Za svoju komunikáciu so zákazníkom ako aj promtnú realizáciu si to zaslúžia.

Vladimír Pavlík


    Facebook
             
Hlavná stránka