"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Antikrist a slobodomurári pohltili revolučnosť Kristovej cirkvi na Slovensku

          Keď po Novembri 1989 bolo založené KDH, tak už po roku sa ukázalo, že Antikrist dobre vedel čo robí, keď tento spolok farizejov a dvojtvárnikov založil. Nepochybujem o tom, že on samotný, ako aj jeho spriaznené sily zla potrebovali na svoje ciele nielen masu veriacich, ale často krát aj slepú a sfanatizovanú masu veriacich. Mali to dobre premyslené. Vychádzali z dlhoročnej a historickej podstaty slovenského národa a preto sa nemožno čudovať, že po Novembri 1989 mali jediný cieľ: oslabiť a zdiskreditovať ideály Kristovej cirkvi na Slovensku pomocou nomenklatúry KDH a jej zapredanectva v prospech zla. Im v skutočnosti nezáležalo ani na viere, či rešpekte pred Kristom či samotným Nebeským Otcom, im sa jednalo len o množstvo zaslepených a poddajných ovečiek, ktoré by im vo voľbách pravidelne zabezpečili fleky vo vysokej politike, aby postupne mohli nahlodávať základy kresťanstva a doviesť Kristovu cirkev do úlohy slobodomurárskych poskokov.  

Premeny Kristovej cirkvi na Slovensku v prospech Antikrista a jemu podobného zla

          Kde sú tie časy, keď vedenie Kristovej cirkvi sa riadilo nielen bibliou ale aj samotným Kristovým učením, mali rešpekt pred samotným Nebeským Otcom a dokázali sa ozvať aj proti štátnej moci, ktorú v tom čase tvorili najorganizovanejší zločinci, zlodeji, parazitní darmožráči a zapáchajúci odpad slovenského národa, ktorí sa cynicky a farizejsky za národ a Slovensko skrývali, hlavne pre svoj osobný prospech a blahobyt. Samozrejme, že na účet nešťastí a utrpenia vlastného národa, lebo až po Novembri 1989 sa ukázalo, že drvivá väčšina týchto politikov patrila a patrí do kategórie tyranov a psychopatov, ktorí v skutočnosti nenávidia a pohŕdajú nielen vlastnou krajinou, ale aj ich vlastnými občanmi – ich spoluobčanmi.

Keď ešte boli Kristovými služobníkmi a mali rešpekt pred Nebeským Otcom

          Svoju revolučnosť a súcit s národom názorne dokázali dňa 3. 7. 1996, keď Konferencia biskupov Slovenska vydala v tento deň výzvu na riešenie súčasnej demografickej situácie na Slovensku. Šestnásť podpísaných slovenských katolíckych biskupov v nej zdôrazňuje, že v posledných rokoch dochádza na Slovensku k doteraz nevídanému poklesu pôrodnosti. Tento trend je taký prudký a hlboký, že by pri dlhšom pretrvávaní mohol VÁŽNE OHROZIŤ I SAMOTNÚ EXISTENCIU NÁRODA. Ak by pôrodnosť bola taká nízka alebo nižšia ako v roku 1995, počas života jednej generácie by sa počet obyvateľov Slovenska ZREDUKOVAL o 20 až 25 percent a počas a počas troch generácii viac než o polovicu. Biskupi apelujú na verejnú moc, parlament, prezidenta a vládu, aby v rámci svojich právomocí realizovali také rozhodnutia, KTORÉ BY CHRÁNILI A PODPOROVALI ĽUDSKÝ ŽIVOT, DIEŤA A RODINU. Vyzývajú všetky organizácie i občanov, aby si uvedomili hrozivú situáciu i konkrétne dosahy takéhoto vývoja na jednotlivé oblasti života. V krátkom čase pozvú podľa slov spišského diecézneho biskupa ThDr. Františka Tondru všetkých kompetentných predstaviteľov štátnych inštitúcií, cirkví, spoločenských organizácií i politických strán k okrúhlemu stolu, aby spoločne analyzovali situáciu a hľadali východiská. Paradoxne o tejto mimoriadne vážnej výzve pomlčali všetky médiá, politici, vrátane judášov a farizejov z KDH. Jediný denník ktorý to uverejnil dňa 4. 7. 1996 bol denník Slovenská republika.

 

Ktože nám to vládol v tom období?

          Takže si to pripomeňme: bolo to obdobie, kedy o osude štátu rozhodoval zakladateľ ponovembrového štátneho terorizmu Vladimír Mečiar a jeho komplic, skrývajúci sa za Slovensko a jeho národ Ján Slota. Spomína si tento „najslovenskejší“ Slovák ešte na rok 1992, keď jeho priateľ – podnikateľ Dušan Kulla si požičal od Všeobecnej úverovej banky vyše 1,5 milióna eur na kúpu a dokončenie nákupného strediska na sídlisku Solinky a Ján Slota mu podpísal ručiteľskú listinu, kde Kullovi ručil mestským majetkom???!!! Keď podnikateľ prestal úver splácať, banka žiadala peniaze od mesta. Pohľadávky sa medzitým dostali do rúk firiem registrovaných na ostrove Samoya, Seychelách či vo Švajčiarsku. Vyšplhali sa na vyše 4,3 milióna eur (130 miliónov Sk). Ešte šťastie, že Najvyšší súd SR pred vyše dvomi rokmi odobril neplatnosť ručiteľskej zmluvy, ktorá Žilinu zaväzovala vyplatiť pohľadávku za vyše 4,3 milióna eur. Súd zobral do úvahy, že vtedajší primátor Slota PODPÍSAL DOKUMENT BEZ SÚHLASU POSLANCOV, takže mesto NEMOHLO za úver zodpovedať. Paradoxné je, že polícia a prokuratúra doteraz mlčia. Nebolo by od veci, keby si minister Lipšic a Policajný prezident Spišiak začali konať.

Písal sa koniec roka 2003...
 
          Všetko nasvedčuje tomu, že zásadovosť Kristovej cirkvi ohľadom utrpenia nevinných slovenských občanov nabrala ešte posledný výkrik v decembri 2003, keď zhoršujúcou sa sociálnou situáciou mnohých ľudí na Slovensku je veľmi znepokojený predseda Konferencie biskupov Slovenska František Tondra. Mimo iného napísal: „Som pohoršený nad tým, že naša spoločnosť je rozdelená na bohatých a chudobných, je mi ťažko z toho, že mnoho rodín v našej krajine žije v núdzi. Vianoce sú výzvou na duchovné prežívanie udalostí súvisiacich s týmito sviatkami. Chcem pri tejto príležitosti apelovať aj na tých, čo sa v našej spoločnosti od roku 1989 NESPRAVODLIVO OBOHATILI, aby mysleli na svoje svedomie a uvedomili si, ŽE OBRAŤ SPOLOČNOSŤ O PENIAZE SA ROVNÁ KRÁDEŽI. Správať sa nezodpovedne v politických alebo ekonomických funkciách je vecou svedomia. Obraciam sa preto na všetkých, ktorých sa to týka, aby sa spamätali a mysleli na to, že raz budú dávať odpočet zo svojho správcovstva, ako hovorí evanjelium.“

          Samozrejme, že pretransformovaní prednovembroví komunistickí a eštebácki zločinci, ktorí ovládajú finančné skupiny, prakticky z úzadia riadia politické strany ako ich eseročkynepoznajú také pojmy ako ľudskosť, spolupatričnosť, ľudský cit... Dnes už možno povedať, že najväčšou tragédiou a podrazom voči tomuto národu bolo, že bol zrušený trest smrti, lebo v skutočnosti táto banda psychopatov a organizovaných zločincov mala okamžite byť v rámci trestu smrti a verejných slávností povešaná na kandelábre a po týždni pohádzaná do nejakej žumpy a zaliata metrovou vrstvou betónu. Svoju kolaborantskú a vlastizradnú činnosť KDH názorne dokumentoval v teletexte STV1 z 15. 11. 2000 František Mikloško, ktorý pre agentúru SITA vyhlásil, že November 1989 znamenal jeden kardinálny pardon celému komunistickému obdobiu, preto už nevidí dôvod, aby sme si 40-ročné obdobie komunizmu vyrovnávali cez prípad generála Lorenca. A jeho cynizmus k nevinným obetiam ekonomických reforiem vyjadril nasledovne, citujem z denníka SME z 10. 1. 2005: „Som veľmi prekvapený, ale reformy, to je moje. Boli sme prvá reformná vláda, ktorá demontovala komunizmus, a táto vláda je historicky reformná, napriek všetkým problémom.“ (Nepochybujem o tom, že tým „všetkým problémom“ mal na mysli aj sociálne samovraždy a ďalšie utrpenia občanov – pozn. autora V. P.)

Dnešná realita

         Ešte nikdy od Novembra 1989 politici z KDH neodsúdili sociálne samovraždy, neprejavili ľudský cit, ba dokonca ako koaličný partner pravicovo-fašistickej SDKÚ-DS za vlády Mikuláša Dzurindu sa priamo na zločinoch proti ľudskosti aktívne zúčastňovali, pričom nikdy voči zločinom proti ľudskosti páchaných na nevinných ľuďoch cez ekonomiku neprotestovali. A súčasné vedenie Kristovej cirkvi na Slovensku za posledné štyri roky ide s nimi prakticky v jednom šíku. Neustále navádzajú ľudí k pokore, k nadstavovaniu druhého líca.... A pritom každý z nás vie, že za odpustenie Antikristovi a jeho predstaviteľom zla, sa nám títo odvďačujú ešte väčším utrpením a páchaním ešte väčších zločinov na tomto národe. Antikrist a slobodomurári môžu byť spokojní, môžu žiariť radosťou. Dnes sa totiž názorne ukázalo, akú pravdu obsahovala vtedajšia výzva z roku 1996 ohľadom demografického vývoja na Slovensku. Lenže cudzia štátna moc za pomoci vlastizradných slovenských politikov už v roku 1994 začali realizovať postupnú likvidáciu slovenského národa cez ekonomiku – aby konečným výsledkom za cca 80 rokov bolo, že Slováci budú menšinou na svojom vlastnom území.

Vladimír Pavlík             

 


    Facebook
             
Hlavná stránka